آنها محافظت باریوس در برابر غارت و چپاول. ‘نمی آیند در اینجا به برچسب این دیوار homie’

لباس پوشیدن و در لباس سیاه و سفید بالای مخزن و شلوارک سیاه کشیده است که به او تنیس اورلاندو فوئنتس ایستاده در مقابل یک سوار کردن تی شرت فروشگاه در آناهایم Towne Center سه شنبه شب ، حدود 30 نفر دیگر و یک پیت بول به نام دیزی با او بودند.

هر کس نگاه مانند آنها آماده بودند به پایین پرتاب.

پیش از آن روز بیش از 1 ، 000 نفر در حال راهپیمایی مسالمت آمیز در گذشته مرکز شهر خرید پلازا برای نگرانی خشونت پلیس. در حال حاضر آن را دو ساعت گذشته مقررات منع رفت و آمد.

در نزدیکی یک اورنج کانتی کلانتر SWAT نقلیه زره پوش پر شده با نمایندگان هشدار داد هر کسی در شنوایی فاصله را ترک کنند. آتش بازی غیرقانونی crackled در فاصله. پلیس و مسابقه در اطراف شهر به دنبال stragglers; نمایندگان محافظت کسب و کارهای دیگر.

تبلیغات

اما فوئنتس و homies نمی خواهید در هر نقطه.

“من از آمدن به این فروشگاه از آنجایی که من بچه بودم” توضیح داد 30 ساله. “و به هیچ وجه ما اجازه رفتن به خارج از ظروف سرباز یا مسافر با آن است. ما در حال رفتن به ماندن در اینجا تمام شب اگر ما به.”

او و دوستان او تا به حال مسدود کردن جلوی خانه در نزدیکی فروشگاه با خوبی نگهداری ورزشی اتومبیل ها و کامیون ها با پوستر و تابلوهای اعلام کرد که “نگه داشتن آن در حال حرکت” و “اینجا نیست.” Westside Connection را “ركوع” rattled از یک لکسوس. وسایل نقلیه سعی کردم هنوز به در فقط به گفته مودبانه اما محکم به نوبه خود در اطراف.

نقل مکان کرد و با مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و گردن خود را دوخته در زیر زانو یک افسر پلیس عمدتا مسالمت آمیز معترضان را جمع آوری کرده اند در سراسر شهرستانها در ایالات متحده در روز پس از روز. اما در خود بیدار غارتگران را تخریب اموال و غارت فروشگاه ها.

تبلیغات

به کسانی که ایستاده در خارج از تی شرت, فروشگاه, مهم نبود که آیا آنها از فاصله دور و یا فقط در اطراف گوشه.

“من خسته از مردم خود ما انجام آسیب به ما نوع خود گفت:” 25 ساله و عیسی Gallo. او فقط نقل مکان کرد و به باغ بیشه از مینیاپولیس که در آن اعضای خانواده بودند در حال حاضر از کار پس از شورش تعطیل کردن کسب و کار خود را. “این چیزی است که من در اینجا برای. ما باید حفاظت از ” هود.”

“نگاهی به جمعیت بزرگ در اینجا در برابر یک دسته از محرکین گفت:” سیسیلیا آراسیلی Vasquez, 25. “همه ما در حال پوشیدن حداقل چیزی از مغازه. ما نمی خواهیم این محل سوزانده است.”

T-Shirts Outlet صاحب کریستین سیم کارت و دخترش میشل نگاه با قدردانی. در سال 2012 فروشگاه خود دچار هزاران دلار خسارت پس از اعتراض در مقابل شهرستان آناهایم سالن در برابر تیراندازی مرگ دو Latinos توسط پلیس آناهایم تبدیل به یک شورش.

تبلیغات

“ما از دست دادن خواب بیش از آنچه می کرده اید احتمالا امشب اتفاق افتاده گفت:” 29 ساله ، “اما ما مشتریان ما کمک کرد هیئت مدیره تا فروشگاه. و در حال حاضر آنها در اینجا. فقط دیدن همه نشان می دهد تا پس از لمس کردن است.”

آن صحنه تکرار در باریوس در سراسر جنوب کالیفرنیا که دیدم anti-پلیس-خشونت تظاهرات باد را از طریق کار خود را به کلاس آورد. ساکنان ایستاده بود در خارج از خانه ها و مغازه ها به حمایت از پیام بلکه به پیشنهاد یکی از خود را: آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با ما.

در Santa Ana, سایت, از تجمع بیش از 2000 نفر روز شنبه, گریس-رنگ آمیزی خودرو و مکانیک در لباس کار نگهداری آچار توسط سمت خود را به عنوان آنها نگاه کرد. در آناهایم رالی, عضلانی, shirtless بازی مرد با خالکوبی در سراسر قفسه سینه و شکم, فرار از خانه برای مقابله با یک راننده خودرو که نگهداری پوست خود لاستیک. “آن را قطع کنید!” او فریاد زد: “این همه دود نیست هیچ چیز!”

در وایتیر بلوار در شرق L. A. روز سه شنبه تصویری اسیر اعضای Klique باشگاه ماشین خارج نایک فروشگاه تکان دادن نشانه هایی است که خواندن “نه در بلوار” و “سرقت نیست و یا بی احترامی” تاریخی شاهراه.

تبلیغات

Stephan Ruelas, a member of the Klique Car Club, holds a sign on Whittier Boulevard

استفان Ruelas عضو Klique باشگاه ماشین دارای یک نشانه در وایتیر بلوار در شرق لس آنجلس در روز سه شنبه.

(Ulisses سانچز)

“این چیزی است که همه ما مبارزه کردن در اینجا به صورت” گفت: Stephan Ruelas به عنوان او ایستاده بود در نزدیکی یک شورلت Fleetline اصلی و با اشاره به یاد وهیتیر بلوار ثبت نام. “ما در حال رفتن به اجازه هیچ کس نمی آمده و آن را از بین ببرد.”

Ulisses سانچز که شات این فیلم گفت او و دیگر ساکنان شد افتخار مردم مانند Ruelas. “ما می دانیم که این مهم برای همه ما گفت:” کسب و کار کوچک مالک و بیل هایقتس مادری “را به مالکیت نقش ما به عنوان امانتداران کسانی که بخشی از جامعه ما است.”

چیزی مشابه اتفاق می افتد در حومه شهر از هانتینگتون بیچ و نیوپورت بیچ به یوکایپا — هر چند اغلب با متمایز تنور. وجود دارد ساکنان ملاقات Black Lives Matter فعالان با پرچم ایالات متحده و این jeers و نژادی بوسيد. در آپ لند پلیس بازداشت یک مرد برای تهدید معترضان با یک AR-15 assault rifle.

تبلیغات

اما آنچه اتفاق می افتد در برریس متفاوت است می گوید: کال پلی پومونا برنامه ریزی شهری استاد آلوارو Huerta. وجود دارد شکایت علیه خشونت پلیس بازگشت دهه. اما longtimers نمی خواهید به تحریک بیگانگان از طرف آنها.

“هنگامی که آن را در حومه شهر و یا جناح راست مردم آن را بیشتر از یک انحصاری عمل در تلاش برای نگه داشتن ‘دیگر’ از’ گفت: Huerta که در رشد رامونا باغ پروژه های مسکن در L. A. در Eastside. “برای ما این بود:” این همه ما است اما ما به آن افتخار می کنم. آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با آن است.”

او می گوید: ريشه اتصال می آید از روستایی میراث barrio ساکنان.

“ما همیشه با شناسایی محل. آن را نه فقط در ساکاتکاس; آن را جرز Zacatecas. این فقط Michcoacan; آن را در مرلیا. شما می بینید همان چیزی که در آپالاچیا,” هورتا گفت. “افراد طبقه متوسط می تواند حرکت در اطراف وجود دارد که همان وابستگی به محل.”

تبلیغات

قصه های حفاظت از barrio می گفت در اطراف محلی مکزیکی آمریکایی محافل مانند جنگ ، در سانچز را در Facebook صفحه برخی از به یاد چگونه اعضای Cal State لس آنجلس’ ویژگی گروه دانشجویی بود شب زنده داری در وایتیر بلوار طول سال 1992 L. A. شورش. بسیاری از Eastsiders هنوز هم بازشماری با غرور چگونه آن محله خود را که گرفتار ریچارد رامیرز بدنام “شب استاکر” در هنگام اجرای قانون نمی تواند.

Anaheim residents stand outside a shop on Monday after a rally against police brutality.

آناهایم ساکنان ایستاده در خارج از فروشگاه در روز دوشنبه پس از یک تظاهرات علیه خشونت پلیس.

(Gustavo Arellano / لس آنجلس تایمز)

که espirit د سپاه مشهود بود در آناهایم مرکز شهر در روز دوشنبه ،

تقریبا هر کس تا به حال همان داستان: متولد و بزرگ شده در شهر. مانند پدر و مادر خود را. با حضور در آناهایم ، مکزیکی آمریکایی است.

تبلیغات

“ما افتخار داریم که چه در اینجا و ما نیاز به مراقبت از آن” گفت: JR Leal, 26. او و دیگران فقط در حال تعقیب کردن دو مرد در تلاش برای شکستن به یک T-فروشگاه تلفن همراه و همچنین قرار دادن یک برس کوچک آتش توسط یک سربند چادری سفید. ناگهان یک نوجوان سعی کردم به نقاشی های دیواری Citibank شعبه دارد.

Leal و دیگران به سرعت swarmed جوان در لاتین.

آنا چاوز 19 ساله در لباس قرمز بالا بالا صحبت شورت و سرعت باد که گفت: “آناهایم” تا به حال فقط از مارس. او حذف او سیاه, ماسک, اما حفظ فاصله اجتماعی قبل از تخلیه در سرحال tagger.

“این است که ما … شهر!” او فریاد زد.

تبلیغات

“ما متولد و بزرگ شده اینجا — بیا در حال حاضر!” اضافه شده Jesse مارتینز 30.

“نمی آیند در اینجا به برچسب این دیوار homie” گفت: شخص دیگری قبل از اجازه دادن به سست یک رشته از ناسزاهای.

نوجوان تبدیل بیش از خود اسپری می تواند و sulked ،

“غیر خودی نمی مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد در اینجا” چاوز گفت. “که tagger? او حتی از اینجا. او از سانتا آنا.”

تبلیغات

“این بسیار الهام بخش امروز” گفت: Edgar Alvarez, 30, به عنوان او سرش می دویم. به شرق است. شایعه بود که آنارشیست شد یک زن و شوهر از بلوک دور. “مردم با ما تماس بگیرید اراذل و اوباش. اما امروز ما می بینیم اراذل و اوباش حفاظت از شهر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>