مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال مقیاس محیط زیست برای بررسی پروژه های

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده شد به صدور یک فرمان اجرایی سهشنبه هدایت سازمان ها به دنبال راه هایی برای سرعت بخشیدن به ساخت بزرگراه ها و دیگر پروژه های بزرگ توسط پوسته پوسته شدن پشت های زیست محیطی, بررسی استناد به قدرت های ویژه او را تحت coronavirus اضطراری است.

سفارش خواهد مستقیم سازمان های فدرال به دنبال راه حل از سنگ بستر قوانین زیست محیطی مانند ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند و گونه های در معرض خطر عمل به تسریع تکمیل انواع پروژه های زیربنایی با توجه به پیش نویس به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

مغلوب ساختن پیشی جستن که همواره به دنبال قطع زیست محیطی بررسی و دیگر حمایت گفت: در این جهت است که اقتصادی مستند و همراه با بیکاری گسترده مورد نیاز ،

“تاخیر غیر ضروری در موقع آژانس اقدامات را انکار شهروندان ما فرصت برای شغل و امنیت اقتصادی خواهد شد و ما مانع بهبود اقتصادی از ملی اضطراری نگه داشتن میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار” آن را می گوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است صدور دستور اجرایی در نزدیکی صورت هفتگی در طول سال چهارم خود را در دفتر. پنجشنبه سفارش را علامت خود را 25 سال به عنوان او با استفاده از این بیماری همه گیر به توجیه تلاش برای انجام دور با مقررات دولت است که طراحی شده برای محافظت از محیط زیست و بهداشت عمومی است اما مشاهده شده توسط منتقدان به عنوان پر هزینه و غیر ضروری است.

رئیس جمهور همواره به تصویر کشیده اجازه فرآیند به عنوان مانع پروژه های زیربنایی در آمریکا

او با صدور یک فرمان اجرایی در ماه اوت سال 2017 که طراحی شده بود به سرعت پروژه های زیربنایی. اما یک گزارش تهیه شده برای وزارت خزانه داری در سال 2016 در نگاه 40 عمده پیشنهادی حمل و نقل و پروژه های آب که تکمیل کند بود و یا در معرض خطر بود و متوجه شد که “کمبود بودجه است که تا کنون رایج ترین چالش برای تکمیل این پروژه ها است.”

در ضمن پیدا کردن دلار اضافی به صندوق جدید جاده ها و پل ها ثابت شده است گریزان به عنوان نمایندگان مجلس و رئیس جمهور موفق به توافق در شرایط بسیار دشوار انتخاب است که لازم است برای جمع آوری پول بیشتر برای حمل و نقل پروژه های بدون اضافه کردن در حال حاضر به افزایش بدهی های ملی است.

در پیش بینی از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش گروه های زیست محیطی گفت: sidestepping بررسی های زیست محیطی مورد نیاز خواهد صدمه دیده است بسیاری از جوامع در حال حاضر رنج می برند بیشتر از این بیماری همه گیر.

“آمریکایی ها در حال گریه کردن برای رهبری برای مقابله با نژادپرستانه و خشونت و جلوگیری از گسترش مرگبار بیماری همه گیر. این دولت نه تنها نادیده گرفتن کسانی که گریه می کند — اما ستون در بار. ما نمی خواهد اجازه دهید به این موضع گفت:” جینا مک کارتی از شورای دفاع منابع طبیعی.

محافظه کار گروه و قانونگذاران تشویق شده اند تهمت به حرکت به جلو با تنظیم مقررات آماده شود.

“ضروری است دولت فدرال همچنان به کاهش بار مقررات غیر ضروری در شیوه ای نظام مند حرکت رو به جلو پس ما نمی دانیم که در آینده ممکن است بحران اعتصاب” یک گروه از پنج نوروزی گفت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Darlene Superville کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>