توییتهایی پاره Broncos’ ویک Fangio پس از No-NFL-نژادپرستی ادعای عذرخواهی

به Denver Broncos بدست مقدار توجه ملی در طول این بسیار عجیب و غریب خارج از فصل است. اما این تغییر در یک راه بزرگ این هفته که در میان تظاهرات در دنور و در سراسر کشور بیش از پلیس-بازداشت مرگ جورج فلوید, سر مربی ویک Fangio ادعا کرد که او می بیند هیچ نژادپرستی در فوتبال شد. و عذرخواهی تحویل 3 ژوئن انجام داده است هیچ چیز به خرد کردن خشم در رسانه های اجتماعی به عنوان زیر خلاصه ای از قهر پرشور یا snarky پاسخ در توییتر.

در ژوئن 2, Fangio صحبت شد به رسانه ها تکرار مورد بازیکنان صحبت کردن در نژادی و بی عدالتی در زمانی که او گفته: “من فکر می کنم مشکلات ما در NFL در امتداد آن خطوط حداقل است. ما یک لیگ از شایسته سالاری. به شما در کسب آنچه که شما دریافت می کنید آنچه شما کسب درآمد. من نمی بینم نژادپرستی در همه در NFL من نمی بینم تبعیض در NFL. ما همه با هم زندگی می کنند پیوست, به عنوان یک, برای یک هدف مشترک و همه ما درآمیزند و ترکیب فوق العاده.”

پاسخ به این اظهارات بود که سریع و بی رحم. صاحب نظران و بیشتر صف برای گرفتن عکس در Fangio از جمله فوتبالیست سابق Martellus بنت ESPN فریاد رهبر Stephen A. Smith و رپ آیکون Killer Mike. در پاسخ Fangio انجام بهترین خود را به خوردن کلمات خود را از طریق این بیانیه به شرح زیر:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پس از تأمل در نظرات من دیروز و گوش دادن به بازیکنان صبح امروز, من می دانم آنچه من گفتم مربوط به نژاد پرستی و تبعیض در NFL اشتباه بود. در حالی که من هرگز شخصا تجربه کسانی که چیزهای وحشتناک دست اول در طول 33 سال در NFL, من درک می کنم که بسیاری از بازیکنان و مربیان و کارکنان باید دیدگاه های مختلف. من باید شده اند روشن تر و من متاسفم.

من می خواستم به نقطه دیروز که وجود رنگ در اتاق های قفل شده اند و یا در زمینه های بازی من مربی ، متاسفانه ما زندگی نمی کنند و یا کار تنها در آن محدوده. خارج از آن خطوط — هر دو در NFL و جامعه وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام شود تا در این مناطق از تنوع و ارائه فرصت های سراسر هیئت مدیره برای اقلیت.

به عنوان سر مربی من نگاه به جلو به گوش دادن به بازیکنان هر دو به صورت جداگانه و در مجموع به حمایت از آنها و کار دست-در-دست به ایجاد تغییر معنی دار.

Fangio را mea cullpa نشده راضی منتقدان خود را, اما او قطعا خود را مدافعان از جمله بارهای از جناح راست توییتر کاربران شکایت در مورد صحت سیاسی در نوع زبان رمزی است که باعث می شود آن را روشن آنها بخشی از مشکل است. اما برخی از تمرکز بر Fangio منحرف شد و پس از یک بیشتر افراد مشهور, New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees پیشنهاد کرد که بازیکنان را به زانو در اعتراض به نابرابری نژادی بود یک نمونه از بی احترامی به پرچم که او در حال حاضر ارائه شده خود را “من متاسفم.”

نه این که Fangio کلمات فراموش شده اند. برای خواندن ادامه میدارد ما را برای بیست و به یاد ماندنی ترین توییتهایی دربارهی او تن-ناشنوایی.

شماره 20:

شماره 19:

شماره 18:

شماره 17:

شماره 16:

شماره 15:

شماره 14:

شماره 13:

شماره 12:

شماره 11:

شماره 10:

شماره 9:

شماره 8:

شماره 7:

شماره 6:

شماره 5:

شماره 4:

شماره 3:

شماره 2:

شماره 1:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>