UCLA چهره ادامه داد: انتقاد بیش از LAPD استفاده از ورزشگاه به میدان زندان

UCLA رو ادامه ارومیه خشم شنبه آن را به عنوان تلاش برای دفاع از نقش آن در LAPD استفاده از دانشگاه جکی رابینسون ورزشگاه به روند معترضان و دیگران دستگیر و به نقض مقررات در طول قیام برانگیخت توسط پلیس به قتل جورج فلوید.

ده ها تن از اعضای هیات علمی امضا نامه سهشنبه شکایت در مورد استفاده از اموال دانشگاه به عنوان یک مرکز بازداشت. آن را به خصوص برآمدگی آنها گفت: به استفاده از یک ورزشگاه به نام رابینسون یک UCLA فارغ التحصیل است که “نماد طولانی و ناتمام مبارزه برای آزادی است.” دانشگاه پاسخ داده شده است غافل از استفاده از اموال مدرسه به عنوان یک “میدان زندان” — آیا کمی برای جلب رضایت منتقدان آن است.

“این یک عملیات گسترده که شامل صدها نفر از بازداشت معترضان بسیاری از افسران پلیس لس آنجلس که در ادامه برای 10-12 ساعت در دانشگاه ما و رهبری ما این است که به ما می گوید که آنها نمی دانید ؟” گفت: Ananya Roy, استاد برنامه ریزی شهری و رفاه اجتماعی و مدیر UCLA Luskin موسسه نابرابری و دموکراسی است. او گفت که این گروه “بی اعتقاد” در دانشگاه پاسخ.

این مسئله به وجود آمد و پس از اداره پلیس لس آنجلس شلوغ بازداشت شدگان در مرکز شهر لس آنجلس و وست وود به کلانتر اتوبوس آورده و آنها را به ورزشگاه که در آن دانشگاه را تیم بیس بال بازی می کند تحت اجاره با U. s. Department of Veterans Affairs.

تبلیغات

پلیس لس آنجلس گفت: در بیانیه ای که اواخر روز چهارشنبه که آن را ایجاد یک پست فرماندهی در پارکینگ ورزشگاه در روز یکشنبه در آماده سازی برای برنامه ریزی تظاهرات در وستوود روز بعد. آن گفت: این تسهیلات استفاده شده است “برای قبلی شهرستان شرایط اضطراری و به دست آمده با تصویب هیات” از UCLA.

اگر چه وستوود تظاهرات “رخ داده است با تعداد نسبتا کمی از مسائل” توسط دوشنبه شب افزایش نقض مقررات منع رفت و آمد بازداشت مورد نیاز “را تأمین فضای اضافی است که در آن به روند و انتشار مقررات منع رفت و آمد متخلفان” پلیس لس آنجلس گفت.”بخش شناسایی این ورزشگاه به عنوان یک محل برای یک میدان زندان به روند دستگیرشدگان برای انتشار فوری. ما تاسف است که ما آگاه نیست UCLA این هدف در نظر گرفته شده.”

این بیانیه افزود: “در نگاه به گذشته آن را مایه تاسف تصمیم به ایجاد این سایت [برای] پردازش دستگیرشدگان … با توجه به این ورزشگاه را به اسم جکی رابینسون که شکست لیگ اصلی بیس بال رنگ مانع به عنوان اولین آمریکایی آفریقایی بازیکن بیس بال. محل ضعیف انتخاب با توجه به میراث و روح تظاهرات.”

Tammy سانچز که اعتراض مسالمت آمیز در مرکز شهر در روز دوشنبه بود و توسط پلیس فقط پس از 6 بعد از ظهر که شب برای یک حکومت نظامی نقض گفت: دیگران گرد توسط پلیس شامل افراد بی خانمان و ساکنان این محله بودند که مسلمانان با تظاهرات.

تبلیغات

سانچز, 38, گفت که او دست به دستبند قرار داده و در یک کلانتر اتوبوس با حدود 35 زنان گرفته شده و به پارکینگ ورزشگاه جایی که آنها باقی مانده در اتوبوس برای بیش از هفت ساعت بدون آب و غذا دسترسی به حمام و یا پاسخ از افسران در مورد آنچه اتفاق می افتد به آنها. بسیاری دچار صدمات از دستبند است که بیش از حد تنگ است.

او گفت که او می توانید ببینید 10 اتوبوس های دیگر در بسیاری.

یکی دیگر از بازداشت شدگان که شناسایی خود را به عنوان Huzaifah, 29 توصیف این عملیات به عنوان بزرگ و به خوبی سازمان یافته با یک “خط مونتاژ” در حدود 90 بازداشت مردم در هر زمان داده شده است. او گفت: ماموران خندید به او اجازه رفتن. او خواسته نمی شود به شناسایی نام و نام خانوادگی از ترس از انشعابات قانونی.

دانشکده نامه می گوید افسران نمی پوشیدن ماسک و نادیده انگاشتن دیگر CDC شهر و شهرستان اقدامات لازم برای جلوگیری از COVID-19 سرایت.

تبلیغات

“بی رحمانه طنز که این اتفاق در یک محل استفاده می شود به عنوان یک COVID-19 تست سایت از دست داده است در کسانی که دستگیر و یا بر ما” گفت: اساتید که در دانشگاه خواستار پایان استفاده از این ورزشگاه توسط پلیس. اساتید امضا کنندگان این نامه عبارتند از: Roy; Kelly Lytle هرناندز مدیر دانشگاه UCLA رالف J. Bunche مرکز مطالعات آفریقایی آمریکایی و یک مک آرتور یاران گیرنده و شریل هریس استاد حقوق مدنی و آزادی های مدنی در UCLA مدرسه قانون است.

اداری معاونت Michael Beck نوشت: در نامه ای به نگران دانشکده سهشنبه شب که UCLA بود “مشکل” با این حساب آنها گذاشته است.

“لطفا می دانم که استفاده از جکی رابینسون پارکینگ ورزشگاه به عنوان یک “میدان زندان’ انجام شد و نه با دولت اجازه همکاری یا دانش است,” او گفت:.

بک گفت که شهر سازمان مانند L. A. آتش نشانی گاهی اوقات درخواست UCLA اجازه استفاده از پارکینگ به عنوان یک منطقه عملیات طی آتش سوزی یا سایر موارد اضطراری و دانشگاه به طور معمول به کمک آن درخواست. چند هفته پیش LAFD خواسته به استفاده از سایت برای COVID-19 تست بک گفت که دانشگاه مجاز است. اما آن را دریافت نمی کنند درخواست از پلیس لس آنجلس و یا هر شهر دیگر آژانس به استفاده از فضا برای پردازش دستگیرشدگان.

تبلیغات

“درک ما این است که پلیس لس آنجلس مشغول به کار به طور مستقیم با VA نه مشاوره UCLA” بک گفت.

او افزود که پلیس لس آنجلس را به حال خالی اموال و نمی خواهد آینده دریافت مجوز برای استفاده از سایت برای پردازش بازداشت.

روی و دیگر استادان دانشگاه خواسته رهبری در پاسخ به موضوع در یک نامه سرگشاده به رئیس پلیس لس آنجلس مایکل مور خواستار توضیح و جبران خسارت برای استفاده از اموال بدون اجازه عمومی تمام اطلاعات دانشگاه در مورد استفاده از این ورزشگاه در تاریخ 1 ژوئن و صدور یک بیانیه عمومی که پلیس لس آنجلس را نمی خواهد بود قادر به استفاده از UCLA امکانات. این نامه بیشتر می پرسد دانشگاه به قطع روابط با پلیس لس آنجلس.

UCLA نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان کوین پیشوا و گیل هلند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de