با استفاده از گاز اشک آور برای سرکوب معترضان ممکن است کمک به گسترش coronavirus کارشناسان هشدار می دهند

با استفاده از گاز اشک آور و یا اسپری فلفل به زانو در آوردن معترضان را تنها کمک به گسترش این کروناویروس در وسط یک بیماری همه گیر عفونی کارشناسان هشدار می دهند خواستار اجرای قانون به ترک این عمل برای دلایل بهداشتی.

پاشش مردم با گاز اشک آور باعث می شود آنها را به سرفه و فریاد و جیغ و آن را ارسال عفونی قطرات از فرد آلوده به دیگران گفت: دکتر پیتر چانه-هنگ استاد پزشکی و بیماری های عفونی پزشک متخصص در دانشگاه سان فرانسیسکو.

گاز اشک آور ممکن است باعث شود افرادی که با پوشیدن ماسک به آنها را خاموش و بی درنگ آنها را به مالش چشم خود بینی و دهان و چانه-هنگ گفت. حتی بدتر تنفسی محرک التهاب داخل بینی و دهان و مخاط ریه بافت های بدن بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است.

تبلیغات

چانه-هنگ بود یکی از بیش از 1000 نفر — در میان آنها بیماری های عفونی و عمومی و کارشناسان بهداشت که باید امضا طومار درخواست دولت های محلی و ایالتی برای متوقف کردن با استفاده از گاز اشک آور و دود و سایر مواد محرک تنفسی که باعث افزایش خطر ابتلا به کروناویروس انتقال توسط القا سرفه. درخواست الهام گرفته شده بود توسط گروهی از دانشگاه واشنگتن و چانه-هنگ گفت: او تماس گرفته شد برای ویرایش این نامه است.

COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus متفاوت از بسیاری از دیگر بیماری های عفونی چون مردم می توانند تجربه یا علائم خفیف یا بدون علائم در تمام و در عین حال به راحتی می توانید انتقال ویروس به دیگران چانه-هنگ گفت.

“آن را آسان تر برای گسترش زیرا مردم نمی دانند که آنها بیمار است.”

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تخمین می زند که 20% به 50% از افرادی که آلوده به ویروس coronavirus بدون علامت هستند.

تبلیغات

درخواست پشتیبانی از حق مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید شدند با سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. اما این نامه همچنین پیشنهاد کرد که معترضان نمی شود بازداشت یا نگهداری در فضاهای محدود مانند زندان یا پلیس, وانت, تنظیمات که در آن ویروس می تواند به راحتی گسترش.

این خواست تظاهرکنندگان به استفاده از پوشش صورت نگه داشتن شش پا از دیگر معترضان زمانی که ممکن است و سعی کنید به ماندن نزدیک به یک گروه از مردم به جای درآمیزند با بسیاری از دیگران است.

“رویکرد ما بود برای دیدار با مردم که در آن آنها” چانه-هنگ گفت. “ما می خواستیم برای حمایت از مردم صدای ملی در این زمان از غم و اندوه و مصیبت است. … ما می خواستیم به مردم به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است زمانی که آنها بیرون رفت مسلح کردن آنها را با علم در پشت آن و پس از آن شاید دفاع از اجرای قانون به یک کمی بیشتر انسانی است.”

تبلیغات

چانه-هنگ گفت: کسانی که در حمایت از تظاهر کنندگان باید یک سهام از ماسک های موجود را به مردم در مورد آنها اسپری کنید و یا ماسک دور پاره پاره شده است. متحدان معترضان ممکن است بخواهید به کارکنان یک جدول با ماسک و ضد عفونی کننده دست بود و داوطلبان در یک ماراتن ممکن است راه اندازی برای دوندگان چین-هنگ گفت.

چهره سپر نیز موثر در حفاظت از دهان و بینی و چشم از قطرات عفونی چانه-هنگ گفت و ممکن است راحت تر به پوشیدن و ارائه فرصتی برای مردم را به دیدن مردم صورت.

کارشناسان بهداشت و درمان ابراز داشته اند نگران هستند که این تظاهرات ممکن است به علت افزایش چشمگیر در انتقال بسیار مسری coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>