در میان منطقه خلیج غارت هیوارد تفنگ فروشگاه سرقت از 29 سلاح گرم

پس از غارتگران ساخته شده با ده ها تن از سلاح گرم از یک هیوارد کالیفرنیا تفنگ فروشگاه بیش از آخر هفته مقامات فدرال در حال ارائه یک پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری کسانی که مسئول سرقت.

اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره در روز چهارشنبه ارائه شده 5000 دلار پاداش بود که همسان با National Shooting Sports Foundation, برای اطلاعات در مورد جرم و جنایت است.

منطقه خلیج دیدم یک آخر هفته از ناآرامی به عنوان تظاهر کنندگان به خیابان ها ریختند نگرانی از مرگ جورج فلوید که یک افسر پلیس سفید دوخته به زمین با فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن. اعتراضات فوران در سراسر کالیفرنیا و ایالات متحده آمریکا و بسیاری از که شروع به تظاهرات مسالمتآمیز تفویض به غارت و ضرب وشتم به خصوص در روزهای شنبه و یکشنبه شب.

فقط پس از 10 p. m. روز شنبه, 30 تا 40 نفر به زور وارد ریچاردسون تاکتیکی در هیوارد و به سرقت برده 29 سلاح با توجه به پاداش اخطار صادر شده توسط ع.

تبلیغات

در میان سلاح های فروشگاه به فروش می رساند در حال Glock-22s AR-15s و Beretta M9 اسلحه با توجه به ریچاردسون در Facebook صفحه.

یک شنبه پست در صفحه تایید غارت.

“هر کس کار در اینجا امن است هیچ کس صدمه شد فقط برخی از آسیب در فروشگاه” پست گفت.

فروشگاه صاحبان نمی تواند بلافاصله نظر رسیده پنج شنبه اما Facebook پست گفت: هیچ سلاح هایی که قبلا خریداری شده بود هنوز به برداشت گرفته شد.

تبلیغات

“برای اطمینان بخشیدن به تمام مشتریان که در حال بررسی موارد در اینجا آیتم های خود را دست نخورده باقی مانده است,” فروشگاه پست گفت.

در پی بیماری همه گیر کوروناویروس — نیز آلوده کرده است که تقریبا از 120 ، 000 نفر در سراسر کالیفرنیا و کشته شدن بیش از 4400 — فروش تفنگ برداشت در سراسر کالیفرنیا. در سال 2019 Gov. گاوین Newsom امضا 15 صورتحساب تقویت کنترل اسلحه در دولت قانون است.

هیوارد پاداش ارائه شده توسط ع و ملی تیراندازی ورزشی بنیاد انجمن تجارت از سلاح های گرم, صنعت, است, بخشی از تلاش برای “جلوگیری از کسب کیفری و سوء استفاده از سلاح گرم” اخطار گفت.

از ع دلگرم کننده است هر کسی با اطلاعات محرمانه از تماس با این سازمان در (800) 283-4867 و یا در گزارش این وب سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>