مسلح تماشاگران تماشای فلوید معترضان مارس در ایندیانا

معترضان در یک روستایی, ایندیانا, شهرستان که به خیابان ها ریختند محکوم به نژاد پرستی پلیس و قتل مردم سیاه و سفید مواجه می شوند تماشاگران بودند که نگه داشتن تفنگ در طول تظاهرات.

یک تصویری که منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که 21 نفر ایستاده در امتداد یک دنباله دوچرخه سواری در نزدیکی مرکز شهر, Crown Point, ایندیانا, تماشای معترضان مارس گذشته آنها را روز شنبه در یک تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس و نژادپرستی. هشت نفر از تماشاگران برگزار شد سلاح گرم, عمل, Crown Point, رئیس پلیس پیت زمین گفت: حفاظت شده تحت قانون دولت است.

“وجود افراد — نه مربوط به یک اداره پلیس فقط خصوصی شهروندان— که خود شخصا متعلق به تفنگ نمایش” زمین و گفت: در طول یک شهر مجازی فروم. “آنها حق دارند برای انجام این کار است.”

آن قانونی است که در ایندیانا به حمل یک تفنگ یا تفنگ ساچمهای اما مجوز مورد نیاز است برای حمل یک اسلحه کمری در زمین توضیح داده شده است.

اعتراض روز دوشنبه درو ده ها تن از تظاهرکنندگان در برابر کشتار جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که 25 مه پس از اقامه دعوا برای تهویه در حالی که سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن.

افسر سابق Derek چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم. سه دیگر ماموران در صحنه متهم شدند برای اولین بار در روز چهارشنبه با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس.

سدریک Caschetta که با حضور نزدیک به سه ساعت اعتراض گفت: برخی از مردم ایستاده بود و در طرف مقابل از خیابان که در آن اعتراض آغاز شد و سعی کردم به آنها را میگیرد. Caschetta, 20, گفت مخالفت جمعیت فریاد زد: “یک کار” “شما تعلق ندارد” و “شما مشکل است.”

Caschetta که سیاه اشاره کرد که او را درک مردم متمم دوم حقوق, اما این نوع از اسلحه گرم تماشاگران انجام شد بیش از حد.

“پیام خود بود ارعاب حمایت” گفت: Caschetta یک تاریخ در کالج Elmhurst زندگی می کند که در لوول, Indiana.

در ضمن ماموران پلیس همراه معترضان به آنها اطمینان می دهم از این گروه حمایت و حفاظت از زمین گفت. پلیس همچنین گفت: مردم در مخالفت با معترضان که بخش غرفه با تظاهرات.

“(ما) ساخته شده مطمئن شوید که پیام خود را کردم. ما موافقت خود را با پیام” زمین گفت. “تاج نقطه نیست مینیاپولیس.”

تاج نقطه شهردار دیوید یورن تاکید کرد که معترضان تمرین اول خود را اصلاح حقوق.

“این یک تجمع مسالمت آمیز. آنها اجازه داده می شود در خارج وجود دارد” یورن گفت: در طول یک مجازی شورای شهر در جلسه روز دوشنبه ساعت پس از اعتراض. “تن تعیین شد خیلی زود است که این جاوا بسیار صلح آمیز است.”

در ایندیاناپولیس یک اداره پلیس گفت: آژانس در حال بررسی اقدامات چندین افسران دستگیر شده در فیلم در طول یک تظاهرات روز شنبه با استفاده از باطوم و فلفل توپ به زانو در آوردن دو زن است.

این ویدئو ارسال شده در Twitter و Facebook را نشان می دهد یک زن سیاه و سفید بود که برگزار شد از پشت توسط یک سفید نر افسر فرار خود را درک و پس از آن که احاطه شده توسط چند تن دیگر از افسران. وجود دارد قابل شنیدن میآید شنیده و تصویری را نشان می دهد چندین گرد و غبار ابرها اعتقاد به فلفل توپ, نزدیکی زن. آن را نیز نشان می دهد که دو افسر اعتصاب خود را با باطوم تا زمانی که او به زمین می افتد. این ویدئو همچنین نشان می دهد برگزار می شود او را رو به پایین در برابر پیاده رو با یک باتون در پشت گردن او.

دوم که سفید دیده می شود و فریاد “چرا او ؟ چرا او؟” یک افسر دیگر سراسیمه دوم زن shoves او به زمین که در آن او رام توسط افسران. این ویدئو نشان نمی دهد چه چیزی منجر به این حادثه است.

در اعلام این تحقیقات Indianapolis, Metropolitan Police سخنگوی وزارت Sgt. فضل Sibley کاهش یافته است به ارائه اطلاعات اضافی در.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>