برنی ساندرز تایید سابق سان فرانسیسکو دادستان جورج Gascón برای لس آنجلس D. A.

نامزد سابق ریاست جمهوری برنی ساندرز انداخت حمایت خود را از یکشنبه پشت سابق سان فرانسیسکو Dist. Atty. جورج Gascón در پیشنهاد خود را برای سرنگون کردن جکی Lacey به لس آنجلس را بالا دادستان.

این سناتور ورمونت گفت در توییتر او صحه گذاشتن یک تخته سنگ از 10 مترقی دادستان در انتخابات در سراسر کشور پس از کشتن جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس که موجب سراسر کشور تظاهرات و خواستار عدالت کیفری اصلاحات.

“لس آنجلس است خانه را به بزرگترین جنایتکار عدالت قضایی و زندان در کشور است. جورج مواجه است دو اصطلاح “رابطه جنسی خشن در جرم’ وقت است که انتقاد با سیاه و سفید زندگی می کند و مهم آیتالله سیستانی برای عدم برگزاری افسران پاسخگو برای استفاده بیش از حد از زور” ساندرز در بیانیه ای گفت.

نوامبر رواناب بین Gascón و لاکی در حال حاضر قاب شده است به عنوان یک جنگ بین مترقی و روش های سنتی به عدالت کیفری اصلاحات یک تقسیم در حال حاضر متبلور شده توسط فلوید را در کشتار و ناآرامی در سراسر کشور است که به دنبال.

تبلیغات

Lacey حرفه ای دادستان است که در دفتر از سال 2012 بوده است که هدف از جنوب کالیفرنیا عدالت کیفری فعالان برای درک بی میلی به اتهام افسران پلیس در بحث استفاده از نیروی موارد است.

در حالی که Gascón نیست شارژ هر افسران پلیس در کشنده با استفاده از نیروی خود را در طول دو دوره در سان فرانسیسکو سابق افسر پلیس لس آنجلس دیده می شود به عنوان نامزد اصلاحات. یک نویسنده گزاره 47 که در کاهش تخلفات برای برخی از سطح پایین جنایت به جنحه Gascón نیز دفاع و پشتیبانی پایان دادن به پول نقد وثیقه و حذف هزاران نفر از ماری جوانا اعتقادات در منطقه خلیج در طول زمان خود را در اتاق.

ملک جرم و جنایت را افزایش می دهد در سان فرانسیسکو تحت Gascón تصدی این باعث شده برخی به تعجب می کنم اگر او در انتخابات خواهد آسیب ایمنی عمومی در جنوب کالیفرنیا.

Lacey اتحاد برقرار تعدادی از برنامه های انحرافی به معنای کمک های ذهنی بیمار و بی خانمان متهمان و پشتیبانی شده توسط مقامات مجری قانون و پلیس اتحادیه های کارگری در جنوب کالیفرنیا هر چند جرم و جنایت خشونت آمیز نیز افزایش یافته است به طور قابل توجهی در اینجا در طول زمان خود را در اتاق. او همچنین با حمایت بسیاری از برجسته چهره های عمومی از جمله شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و دایان فاینستاین سناتور..

تبلیغات

Lacey مجبور شد به یک رواناب با Gascón پس از یک اصلی است که همچنین برجسته سابق مدافع راشل رسی. برخی از مشاوران سیاسی بر این باورند رسی به دست آورد یک دست انداز در نظر سنجی از انرژی ساندرز رای دهندگان در ماه مارس پس از تایید خود را می تواند حمل اضافه شده اهمیت برای Gascón که نیاز به ضبط رسی قابل توجهی رای دهندگان پایه اگر او را سرنگون Lacey در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>