کالیفرنیا قانونگذاران وعده به تنظیم قوانین برای پلیس استفاده از گلوله های لاستیکی در میان جورج فلوید تظاهرات

احساس خطر در گزارش های متعدد است که معترضان در روزهای اخیر شده است به طور جدی مجروح شده و توسط گلوله های لاستیکی شلیک شده توسط افسران پلیس, گروهی از قانونگذاران کالیفرنیا روز پنجشنبه گفت: آنها را به قانون معرفی به مجموعه ای از استانداردهای روشن برای هنگامی که پرتابه استفاده می شود.

چهار قانونگذاران پیشنهاد تجدید نظر در سیاست های فعلی در استفاده از پرتابه در پاسخ به حوادث گزارش شده در سراسر کشور توسط کسانی که شده اند در اعتراض به مرگ جورج فلوید بود که در شهر مینیاپولیس افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین فلوید گردن به زمین.

مجروح معترضان شامل دالاس مرد که گفت که او از دست داده و چشم چپ خود را پس از ضربه توسط یک به اصطلاح کمتر کشنده پرتابه با توجه به اخبار صبح دالاس.

در کالیفرنیا معترضان شده اند و خون آلود و کبود که با ضربه گلوله های لاستیکی. این هفته شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت که او تا به حال به کارگردانی پلیس لس آنجلس برای به حداقل رساندن استفاده از پرتابه در هنگام برخورد با معترضان مسالمت آمیز.

تبلیغات

“هیچ کس است که به سادگی اعمال حق خود برای اعتراض باید صورت ممکن است آسیب یا مرگ به دلیل ماموران پلیس یکسره شلیک گلوله های لاستیکی به یک جمعیت” گفت: Assemblywoman Lorena گونزالس (D-سن دیگو) بود که در پیوست اعلام این قانون توسط مجمع دموکراتیک اعضای شرلی وبر از سن دیگو و خاکستر Kalra سن خوزه همراه با دولت از سوی دیگر ، اسکات وینر (D-سان فرانسیسکو).

اگر چه این قانون نشده است پیش نویس نظرات توسط قانونگذاران نشان داد هدف آنها این است که برای جلوگیری از استفاده از گلوله های لاستیکی برای کنترل جمعیت علیه معترضان مسالمت آمیز و کسانی که شکستن شهرستان-تحمیل حکومت.

Gonzalez ذکر یک سال 2017 مطالعه انجام شده توسط محققان از مدارس از جمله دانشگاه برکلی نشان داد که 15 درصد از افراد ضربه توسط گلوله های لاستیکی به شدت مجروح شدند و برخی از صدمات بودند کشنده است.

قانونگذاران گفت: قوانین و مقررات جاری نیازی به تولید کنندگان به حفظ سوابق در صدمات ناشی از محصولات خود را در توسعه میدان آزمایش و یا استفاده واقعی.

تبلیغات

این قانون که هنوز رتبهدهی نشده است را معرفی می همچنین آدرس قانونگذاران’ نگرانی که دولت نمی کند در حال حاضر نیاز به اجرای قانون برای جمع آوری داده ها در جراحات ناشی از گلوله های لاستیکی و یا سند خود را با استفاده از چنین پرتابه هر دو مسائل خواهد شد که خطاب در این قانون.

در حال حاضر دولت آن را برگ به فرد سازمان های اجرای قانون در مورد اینکه آیا برای استفاده از گلوله های لاستیکی یا نه گفت: Meagan Catafi سخنگوی کمیسیون امور خارجه در صلح افسر استانداردها و آموزش.

این کمیسیون می کند باید توصیه های جمعیت-کنترل استراتژی, اما آنها به طور کلی و با استناد به احکام دادگاه مشاوره: “در همه شرایط نیروی مورد استفاده باید عینی مناسب تحت کلیت شرایط.”

کالیفرنیا روسای پلیس Assn. خواسته است تا لایحه زبان هنگامی که آن را توسعه داده و آن را بررسی و سپس گفت: لسلی مک گیل مدیر اجرایی این سازمان است.

تبلیغات

آژانس باید سیاست های هدایت استفاده از این نوع کمتر-نیروی کشنده,” مک گیل گفت.

قانونگذاران گفت که آنها در حال توسعه این لایحه به زبان مبتنی بر آنچه آنها در حال یادگیری از هفته گذشته از اعتراضات.

“به عنوان قانونگذاران ما نمی تواند ایستاده idly در حالی که مردم در حال سرکوب آنها به عنوان ورزش خود را رایگان سخنرانی” Kalra گفت. “گلوله های لاستیکی استفاده شود باید به سرکوب آزادی اجتماعات مسالمت آمیز اعتراض و یا به منظور تسهیل در حکومت و پراکنده مردم نشان میدهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>