COVID-19: صحنه هایی از کلرادو رکود بزرگ 2.0

این COVID-19 بحران در کلرادو است تا حد زیادی مشاهده شده است از طریق یک دنور-محور لنز. اما ویرانی اقتصادی در دیگر نقاط کشور شده است فقط به عنوان عمیق, اگر نه بیشتر از آن.

به عنوان توسط بازدیدکننده داشته است به گریلی در بخش شمالی از دولت و کوه جوامع جورج تاون و آیداهو چشمه این آخر هفته گذشته, مارس 30 و 31 مه تندرست پس از تمدید بسته شدن کسب و کار در طول اقامت در خانه سفارش خواهد بود یک فرایند طولانی و دردناک.

گریلی به JBS این کشتارگاه و گوشت پردازش گیاه است که تبدیل به یکی از کلرادو مخرب ترین شیوع سایت.

ژوئن 3 گزارش از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست لیست 273 موارد مثبت در میان JBS کارکنان و شش مرگ و میر. علاوه بر این, JBS دفتر شرکت دارای شمارش پنج مورد مثبت و یک مرگ.

Clockwise from upper left: A billboard on the road to the JBS plant; cattle trucks lined up at the plant entrance; the JBS occupational health office; employees lined up to receive what appears to be the gift of meat.گسترش

در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ: یک بیلبورد در جاده ها به JBS گیاه; گاو کامیون ها به انتظارنشسته بودند تا در کارخانه ورودی; این JBS بهداشت شغلی ، کارکنان صف برای دریافت آنچه به نظر می رسد هدیه ای از گوشت.

عکس های مایکل رابرتز

جوک در مورد صنعت گوشت گاو ایجاد گریلی را ناپاک عطر هیچ خنده ماده به طور مستقیم در خارج از مرکز. بوی بسیار قوی است که آن را عملا قابل مشاهده و یا خواهد بود اگر چشم خود را نمی آبیاری بسیار است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

ساکنان محلی استرس است که این بوی ترجمه به پول و در واقع عملیات شلوغ بود در مه 30, با ده یا بیشتر گاو کامیون اندود شده تا در خارج از دروازه های اصلی در حال انتظار برای آوردن گاو در داخل به خود پاداش نهایی آن را به عنوان شد.

JBS مورد انتقاد قرار گرفته به اتهام آهسته به اندازه کافی محافظت از کارکنان خود را از این بیماری است اما مدیریت به نظر می رسد مصرف آن را به طور جدی در این نقطه حداقل قضاوت با آنچه اتفاق می افتد در خارج ، همه کارکنان ما شاهد بودند با پوشیدن ماسک با یک استثنا — یک مرد در شکستن که ایستاده بود جدا از بقیه همکاران خود را.

A street in downtown Greeley was all but deserted on a recent Saturday afternoon.گسترش

یک خیابان در مرکز شهر گریلی بود اما خالی از سکنه در اخیر بعد از ظهر شنبه.

عکس از مایکل رابرتز

در زمان سفر ما کارگران به صف شدند تا در خارج از انتظار برای جمع آوری جعبه های بزرگ به عنوان آنها به سمت پارکینگ. احتمالا آنها داده شده اسلب از گوشت به عنوان یک دوست هدیه فراق برای کارگر خود را در آن روز.

این فعالیت ایستاده بود در تضاد آرام در مرکز شهر گریلی.

این شهر ایجاد کرده است یک عابر پیاده عجیب و جالب در نزدیکی مرکز تاریخی لینکلن پارک است که به انتظارنشسته بودند با دعوت از مغازه ها از همه نوع از جمله لینکلن پارک مرکز فروش یکی از بهترین فروشگاه های عتیقه در این بخش از دولت است. اما این بعد از ظهر های خیابان بودند عملا متروکه و ترافیک بود و نور است که عبور از یک سمت به سمت دیگر و بدون نگاه به هر دو روش بود و یک ضربه محکم و ناگهانی.

The few customers at Greeley's Rio Grande restaurant constituted a crowd last Saturday.گسترش

چند مشتریان در گریلی ریو گراند رستوران تشکیل یک جمعیت شنبه گذشته.

عکس از مایکل رابرتز

یک تعداد انگشت شماری از شام خوردن در خارج در ریو گراند رستوران که کارکنان مناسب پوشانده است. نه این که ازدحام مشکل بود. اجتماعی فاصله اتفاق افتاده است به طور طبیعی, با تشکر بسیار میزان متوسط کسب و کار.

این گریلی بازار نیز شبح مانند از آن دو اصلی مجریان سینما و یک J. C. Penney فروشگاه بسته شد (به پنی را خاموش دائمی خواهد بود با توجه به اطلاعیه این هفته). عمده کفش سازمانی بود که در صفحه اصلی فروشگاه با پراکندگی از خودرو خارج از, بسیاری از, که به احتمال زیاد متعلق به کارکنان است.

کسب و کارهای دیگر در حومه بخش هایی از گریلی بودند شلوغ از جمله یک خانه انبار و فروشگاه های مواد غذایی همه فن حریف. اما تعدادی از مشتریان آنها را جذب پیشنهاد بالاتر از متوسط هفته به عنوان مخالف به جمعیت کثیری در ارتباط با خرید آخر هفته قبل به این بیماری همه گیر.

The Georgetown tourism office was still closed last Sunday and appears to have been frozen in time.گسترش

جورج تاون تورهای هنوز بسته بود یکشنبه گذشته و به نظر می رسد منجمد شده در زمان.

عکس از مایکل رابرتز

هنوز به این سطح از تجارت واجد شرایط به عنوان خطر ناک در مقایسه با آنچه اتفاق می افتد یا نمی افتد, در جورج تاون در بعد از ظهر 31 مه. در این زمان از سال در این شهر جذاب است که به طور معمول این ماجرا با گردشگران از سراسر کشور است. به جای خیابان اصلی شبیه طولانی فراموش شده فیلم مجموعه ای با هیچ مدیر در دست به تماس “عمل!”

دیگر عبور و مرور در طول زمان ما راه می رفت و به اطراف می توان در یک دست. به عنوان یک نتیجه, بسیاری از صاحبان فروشگاه ها ظاهرا تصمیم گرفته است که باز کردن درهای خود را ندارد ارزش دردسر و ساخته شده است که حس با توجه به کمبود مرورگرها در 30 درصد یا بیشتر از فروشگاه ها در خیابان که باز شد.

اضافه کردن به این تصور که زمان متوقف شده بود در جورج تاون اواسط ماه مارس بود که ثبت نام در این جامعه بسته مرکز اعلام کرد که این امر باز در فصل بهار.

به نظر می رسد مانند فصل نمی تواند تغییر وجود دارد در حالی که برای.

Last Sunday, downtown Idaho Springs showed some welcome signs of life.گسترش

در روز یکشنبه در مرکز شهر آیداهو چشمه نشان داد برخی خوش آمدید نشانه هایی از زندگی است.

عکس از مایکل رابرتز

غم و اندوه حلق آویز بیش از جورج تاون نبود کاملا به عنوان سرکوبگر در مرکز شهر آیداهو, چشمه, که در آن یک جفت از رستوران ها محبوب کمال جو و Tommyknocker آبجوسازی هر دو تا به حال خطوط کوچک از مشتریان خارج (و حداقل شش فوت از هم جدا) در حال انتظار برای یک جدول. داخل eateries به نظر می رسید به چسبیدن به دستور دولت خواستار 50 درصد ظرفیت است.

در جای دیگر در این شهر اکثر فروشگاه ها باز بود و در واقع تا به حال برخی از مشتریان در داخل و یا توقف به نگاه خود را در ویندوز. تعداد آنها به مراتب پایین تر از آنها می شده اند به طور متوسط در روز در اواخر ماه مه هنگامی که آب و هوا زرق و برق دار و بزرگراه ها باز شد. اما حداقل آنها به نظر می رسید به انجام بیش از, جمع آوری تار عنکبوت.

در طول کلرادو رکود بزرگ 2.0 که واجد شرایط به عنوان یک روز خوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>