COVID-19: چرا 400,000 Coloradans ممکن است در خطر اخراج از طریق سقوط

یک مطالعه جدید ادعا که بیش از 400 ، 000 نفر در کلرادو می تواند در معرض خطر اخراج و از طریق سقوط 2020 — یک پتانسیل اقتصادی و بشردوستانه تحولات ناگهانی و عمده است که آینده قانون سعی خواهد کرد برای جلوگیری از قبل از ژوئن 13, زمانی که تمدید موقت از اخراج توقف در محل قرار داده و توسط فرماندار Jared پلیس تنظیم شده است به پایان می رسد.

تحلیل مونتاژ شد توسط سام گیلمن و گذشته Westword مشخصات موضوع مارکو دردو از طرف کلرادو اخراج دفاع پروژه (CEDP) که بنیانگذاران, Zach نویمان یادداشت که بدترین سناریو می تواند منجر به یک بحران مالی قادر به dogging مردم آسیب پذیر برای سال آمده است. در سخنان خود “مستاجران ممکن است مدیون نزدیک به 800 میلیون دلار در اجاره بدهی” علاوه بر از دست دادن سقف بیش از سر خود را.

مدل سازی ایجاد شده به این پیش بینی ها پیچیده است, شکستن Coloradans به دسته بر اساس درآمد در میان دیگر تفاوت و وزن چشم انداز مانند افزایش بیمه بیکاری و محرک بودجه از دولت فدرال است. اما پس از آن نویمان می گوید: “این چیزی است که واقعا ساده است: آن را پیش بینی کرد زمانی که آنها را بر اساس یک خانواده سرمایه گذاری سطل. بنابراین اگر شما ثبت نشده و شما لازم نیست دسترسی به گسترش UI یا پول محرک خطر متصل زودتر و اگر شما پس انداز و دسترسی به اعتبار و مسکن و هزینه های مواد غذایی در حال کوچکتر درصد از درآمد خود را به خطر متصل بعد.”

هنوز هم هر کس گنجانده شده در مدل “در نهایت اجرا می شود از پول فرض فدرال مزایای پایان ماه جولای” نویمان می افزاید.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

چنین سناریویی در حال حاضر بلندی. زنگ مرکز سیاست به نقل از اداره آمار آمریکا گزارش ممکن است حاکی از این است که 15 درصد از Coloradans یا برآورد 520,000 مردم “یا از دست رفته خود را اجاره و یا پرداخت وام مسکن و یا جزئی و یا بدون اعتماد به نفس است که خانواده خود را می تواند پرداخت در ماه آینده را اجاره و یا وام مسکن در زمان.” علاوه بر این دانشگاه شیکاگو اخیرا تخمین زده است که “42 درصد از coronavirus-کار مرتبط با ضرر و زیان خواهد شد در نتیجه کار دائم ضرر و زیان است.”

در برابر این پس زمینه های CEDP مطالعه محاسبه که حدود 420,000 Coloradans نمایندگی 181,000 خانواده ها را در خطر اخراج سپتامبر به عنوان یک نتیجه از بدهی های انباشته جمعا حدود 765 میلیون. در میان بیشتر در معرض خطر خواهد بود جوامع رنگ, مستند نشده افراد و خانواده های کم درآمد.

این گرافیک ارائه می دهد و برآورد بر اساس نرخ بیکاری در میان مستاجرها از 25 درصد به 30 درصد و 38 درصد:

COVID-19: Why 400,000 Coloradans May Be at Eviction Risk Through Fall

اخراج سفارشات قرار داده و در محل توسط پلیس نگه داشته اند گرگ ها از بسیاری از درها تا کنون اما نویمان می گوید او معتقد است که در مورد به پایان است.

“اولیه توقف به طول انجامید برای سی روز اما آن را تمام شده در پایان ماه مه” او توضیح می دهد. “فرماندار صادر پانزده روز گسترش است که همچنان از طریق اواسط ماه ژوئن اما آن را باریک تر برای حمایت از مستاجران. در نسخه های قبل اساسا هر کس به محافظت از اخراج. اما مهلت قانونی جدید نیاز به مستاجران برای اثبات خاص مشکلات مالی مربوط به COVID-19. آنها را به ارائه اسناد و مدارک و گواهی دادن به برخی حقایق و تعهد در آنها را در مقابل یک مالک و یا در نهایت در مقابل یک قاضی برای اثبات که آنها نهفته شده است. اما برای بسیاری از مستاجران کم درآمد آن را سخت برای دسترسی به خدمات حقوقی به ویژه هنگامی که شما نمی توانید به دادگاه بروید. بنابراین بسیاری از این مستاجران در حال رفتن به از دست دادن به طور پیش فرض در مجموعه مقالات. از یک سیاست نظر آن ممکن است به نظر می رسد قابل فهم به این الزامات اضافی, اما آن را به ایجاد قابل توجهی سختی برای بسیاری از مردم است.”

با وجود پلیس را دارای حدود مترقی سیاست رویکرد خود را به اخراج حفاظت می افتد کوتاه از کسانی که در محل قرار داده در کشورهای مختلف و شهرداری ها ذکر شده توسط ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف از جمله واشنگتن که فقط تمدید آن اخراج مهلت قانونی به اوت 1.

لایحه جدید انتظار می رود فرستاده شده یا بعد از امروز 5 ژوئن یا دوشنبه, ژوئن 8, توسط سناتور ایالت جولی گونزالس را تغییر دهید این پویا توسط “ارائه 120 روز برای حفاظت از مستاجران” نویمان می گوید. “اما قوه مقننه را مجبور به کار به سرعت. ما اساسا باید در هفته آینده به آن منتقل می شود.”

فشار را به این اتفاق فوق العاده ای است او اذعان دارد: “من می توانم درک از یک جدایی-از-قدرت زاویه که فرماندار ترجیح می دهم به ثبت نام یک لایحه به قانون که به تصویب قوه مقننه است. که در محکم زمین می آید به حوزه قدرت است. اما گفت: اگر قانون نتواند به تصویب چیزی فرماندار نیاز به گسترش این فرمان اجرایی به این دلیل که عواقب آن برای مستاجرها بسیار شدید است. ما به دنبال در 400,000 افرادی که ممکن است خروج مسکن با هیچ پول نقد در دست و این ترسناک است. در دراز مدت هزینه های که برای دولت های ایالتی و محلی هستند فقط زیاد است.”

کلیک کنید به عنوان خوانده شده کلرادو اخراج دفاع پروژه مطالعه “کاهش خطر اخراج در کلرادو.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de