دنور مقامات منتخب هل دادن برای پلیس پاسخگویی اصلاحات

خود شهر را فلج کرده است اعتراض به خشونت پلیس برخی از دنور مقامات منتخب در حال اقدام برای دفع مشکلات آینده و اجرای قانون محلی است.

“کسانی که دانش آموزان ما در خط مقدم بودند و اشک با تانک و گلوله می گوید:” Tay اندرسون که انتخاب شد به دنور هیئت مدیره مدرسه در ماه نوامبر گذشته و رهبر در مرکز شهر تظاهرات که در آن معترضان پراکنده توسط پلیس با استفاده از “کمتر کشنده” روش. “آنها نیست باعث دردسر است. من آن را دیدم با چشم خودم.”

اندرسون در حال حاضر می خواهد به قطع روابط بین دنور مدارس دولتی و دنور اداره پلیس. 21 ساله دنور دبیرستان آلوم همراه با هیئت مدیره مدرسه معاون رئیس جمهور جنیفر بیکن و همکار عضو هیئت مدیره مدرسه اسکات Baldermann است که با فشار دادن آوارگان سرپرست سوزانا Cordova برای پایان دادن به قرارداد بین منطقه و DPD که مکان ماموران اجرای قانون در مدارس.

برخی عدالت کیفری طرفداران اصلاحات مانند Padres & Jóvenes Unidos شده است هل دادن برای سال به پلیس از مدارس و جایگزین کردن آنها با مشاوران.

“مدرسه پلیس علت عمیق نژادی مضرات. دانش آموزان سیاه پوست در DPS تقریبا 2.5 برابر بیشتر احتمال دارد به یکی یا بازداشت در مدرسه به دانش آموزان است. Latinx دانش آموزان نزدیک به دو برابر به احتمال زیاد یکی یا دستگیر و به دانش آموزان می گوید:” السا Bañuelos مدیر اجرایی Padres & Jóvenes Unidos.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

از زمان اعتراضات رو اندرسون به عمل است. “به عنوان یک مرد سیاه پوست در امریکا,” او می گوید: “این قطعا از یک محل از احساسات مایل در مدارس ما به امن و صفر برای مدرسه-به-زندان خط لوله است.”

این DPD در حال حاضر فراهم می کند و هجده دانشکده منابع افسران برای DPS; منطقه پرداخت وزارت $721,403.84 برای خدمات خود را در سال مالی 2019.

با پول ذخیره شده از برش قرارداد اندرسون را می خواهد به استخدام بیشتر پرستاران به کمک آزمون دانش آموزان برای COVID-19 زمانی که آنها بازگشت به مدرسه و همچنین تامین بیشتر سلامت روانی و عدالت ترمیمی منابع است.

سه تا از اعضای هیئت مدیره مدرسه امید را به پیشنهاد خود را به یک رای در ژوئن 11 جلسه هیئت مدیره از آنجا نخواهد بود جلسه دیگری تا مرداد. آنها نیاز به حداقل یک حامی به ابتکار یک واقعیت است.

“ما انتظار داریم اعضای هیئت مدیره را به یک قطعنامه قبل از هیئت مدیره کامل از آموزش و پرورش است. ما امیدواریم که به گفتگو با مربیان و خانواده ها و اعضای جامعه در مورد این موضوع می گوید:” Winna Maclaren سخنگوی منطقه مدرسه.

Tay Anderson addressing a rally at the Colorado Capitol.

صورتش اندرسون پرداختن به یک تجمع در کلرادو کاپیتول.

اوان Semón عکاسی

دنور اعضای شورای شهر نیز قوی ابراز نگرانی در مورد چگونه پلیس شده اند متفرق کردن معترضان با استفاده از گاز اشک آور و فلفل-اسپری توپ. Councilwoman کاندی CdeBaca در حال کار بر روی یک پیشنهاد است که ممنوعیت این گروه استفاده از این نوع از جمعیت پراکندگی مهمات.

“این فقط حس را ندارد,” CdeBaca می گوید. “من در این راه پیمایی روز پس از روز و تجربه کرده اند گاز اشک آور خودم. در وسط یک بیماری همه گیر فقط سوء استفاده از گاز اشک آور استفاده از این سلاح های شیمیایی, زمانی که شما می دانید که شما در حال ایجاد مردم به سرفه شما باعث سوزش به طور بالقوه بسیار آسیب پذیر و بسیار افراد بیمار شما گسترش بیماری را کند بسیاری از حس.”

در ژوئن 4 جلسه شورای اسلامی به تعویق افتاد از ژوئن 1 به دلیل تظاهرات در خارج از دنور شهر و شهرستان ساختمان — یک تعداد انگشت شماری از اعضای شورا صحبت کردن در برابر سیستمیک نژادپرستی در پلیس و پیشنهاد انتقال پول از DPD به مناطق دیگر.

“در صورتی که به نظر می رسد مانند defunding دنور اداره پلیس برای ایجاد ساختارهای جامعه به صرفه جویی در زندگی مردم من سمت راست وجود دارد” گفت: Councilwoman استیسی گیلمور و اضافه کرد که او ترکیبات باید “رای من از دفتر اگر من قصد دارم به انجام هر کاری من می تواند به صرفه جویی در سیاه و سفید زندگی می کند.”

اگر چه شهردار در واقع مجموعه بودجه شورای اسلامی و تنها قدرت را به تایید یا رد آن را حتی قبل از تظاهرات Councilwoman رابین Kniech بود هل دادن یک لایحه که ارسال خواهد ابتکار عمل را به رای دهندگان درخواست آنها را به شورای اقتدار به “صرف جدید پیش بینی نشده درآمد” و یا مازاد بودجه در اواسط سال مگر اینکه آنها در حال حاضر قرارداد-موظف و یا رای دهندگان تعیین شده.

اگر چه او می گوید او هنوز در حال تحقیق در مورد این موضوع Kniech معتقد است که او پیشنهاد می تواند به لحاظ نظری اجازه می دهد تا شورای به انتقال unspent پول در یک صندوق برای DPD تجهیزات مانند گاز اشک آور به چیزی شبیه به نیمه راه خانه. و او مطمئن است که “اصلاح بودجه اجازه می دهد برای شورای فعالانه صندوق اولویت های چنین به عنوان جایگزین به پلیس انحراف ما باید به توافق برسند به آن چیزهایی که به عنوان اولویت است.”

CdeBaca که می گوید: او معتقد است که دنور در نهایت “به نقطه جوش” قطعا از اجرای قانون بودجه هدایت می شوید.

“من امیدوار هستم که ما یک تغییر خواهیم برخی از منابع منحرف از این پف کرده برای بودجه نظامی جوامع ما,” او می گوید. “حرکت دادن آن به سمت نیازهای ما, سلامت روان, مسکن, تمام چیزهایی که نادیده گرفته شده و سقوط توسط ایستگاه فرعی و واقعا در ریشه آنچه ما نیاز داریم.”

در سطح دولت دو نماینده از دنور — لسلی هیرودیس و سرنا گونزالس-Gutierrez — نخست حامیان جارو اجرای قانون اصلاحات لایحه.

معرفی شده در ژوئن 3, سنا لایحه 217 خواهد پیاده سازی یک سری از ایالت قوانین و مقررات برای اجرای قانون از جمله نیاز است که تمام افسران پوشیدن و فعال کردن دوربین های بدن هنگامی که در تعامل با مردم; هر ضبط یک حادثه بین یک افسر و یک عضو عمومی را باید منتشر شده و در عرض چهارده روز.

“ما باید سناریوهای است که نیاز به خطاب. من فکر می کنم برای من زمان است برای این تکرار سناریو اتفاق می افتد در فیلم” سناتور Rhonda زمینه یک دموکرات از شفق قطبی گفت: در ژوئن 4 جلسه کمیته این لایحه که او نیز حمایت.

این لایحه گرفتن مقاومت مواجه و از اعضای جامعه اجرای قانون که می گویند آن است که بیش از حد گسترده خواهد بود و مجازات پلیس اقدام در ایمان خوب است. قانونگذاران در حال حاضر به دنبال اصلاحات است که پرداختن به آن انتقاد.

اما وجود دارد برخی از بخش هایی از این لایحه که به طور مستقیم به آدرس آنچه رخ داده به جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس که تقریبا قطعا بدون تغییر باقی می ماند. برای مثال یک بخش از این اقدام نیاز به یک سازمان اجرای قانون به آتش هر افسر پنجه نرم می کند گناه به یا محکوم از هر گونه “استفاده نامناسب از زور فیزیکی و یا جرایم مربوط به استفاده غیر قانونی یا تهدید به استفاده از زور فیزیکی و یا برای عدم مداخله برای جلوگیری از استفاده نامناسب از نیروی فیزیکی است.” یک افسر اخراج برای هر یک از این دلایل می تواند به طور موثر مانع از هر گونه اجرای قانون کار در جای دیگر در دولت است.

این قانون همچنین از بین بردن فرار جانی اساسنامه است که اجازه می دهد تا یک افسر به استفاده از نیروی مرگبار در کسی که در حال اجرا هنگامی که یک افسر معتقد است که فرد “مرتکب شده و یا اقدام به ارتکاب جرم دخالت و یا تهدید استفاده از سلاح های مرگبار.” این اساسنامه به عنوان توجیهی برای تیراندازی پلیس و قتل ده شهرداری بیلی در کلرادو اسپرینگز در ماه اوت سال 2019. و سنا 217 به دنبال ممنوعیت استفاده از chokeholds توسط مأموران اجرای قانون به عنوان به خوبی.

Kniech اشاره می کند که دنور 2018 پلیس در استفاده از زور در سیاست که به تشریح “کمتر کشنده” روش که DPD شده است به کارگیری در این تظاهرات در حال حاضر ممنوعیت chokeholds مگر اینکه مورد استفاده در طول یک نیروی مرگبار روبرو می شوند. سیاست نیز نیاز به افسران به مداخله برای جلوگیری از استفاده غیر ضروری از نیروی فیزیکی است.

اما در حالی که متن آن سیاست ممکن است در برخی حالات اداره پلیس هنوز هم می تواند کار بر روی “آموزش پیاده سازی و پاسخگویی” Kniech می گوید.

“ما همه پاسخگو باشد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>