با وجود عوارض و حکومت سان فرانسیسکو گریس کلیسای جامع با استفاده از هنر به مناسبت جورج فلوید

سان فرانسیسکو گوتیک به سبک گریس کلیسای جامع می ایستد قد بلند بر روی تپه ای سراسر از هانتینگتون پارک و می تواند فراتر از پل گلدن گیت. وقتی که خورشید پایین رفت و در مه 28, سه پیش بینی به نظر می رسد در کلیسای جامع: در سمت راست و چپ پر جنب و جوش و هنر Breonna تیلور و Ahmaud Arbery. در مرکز طراحی جورج فلوید.

“راست جایی که پیشانی خود است که این الگوی مدور از کلیسای جامع. این نوع را می دهد معنوی, مقدس, هندسی, پرنیان به آن گفت:” Oree Originol که در طراحی این تصویر از فلوید.

گریس کلیسای جامع, یکی از سان فرانسیسکو ترین مترقی ایمان موسسات طولانی دفاع و پشتیبانی عدالت اجتماعی است. این کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور موعظه در خدمات عبادت وجود دارد در سال 1965 و کلیسای جامع اعضای خدمت در بیمارستان در طول 1980s و 1990s ایدز بحران است.

مبهوت در حوادث اخیر از نژادپرستی و خشونت پلیس کلیسای جامع را فصل تصمیم گرفت به یاد داشته باشید فلوید Arbery و تیلور از طریق آثار هنری تزیین روی مزین دیوار های بتنی.

تبلیغات

اما زمانی که سن فرانسیسکو سراسر شهر بود حکومت قرار داده بودند در محل برای جلوگیری از غارت در طول تظاهرات بیش از فلوید مرگ هنری چشم به دلیل هیچ کس در کلیسای جامع.

بنابراین به جای پیش بینی است که نمی تواند دیده می شود در روز روشن, کلیسای جامع جدید پیدا هنری خروجی. روز سه شنبه قبل از شب حکومت نظامی سان فرانسیسکوییها جمع آوری شده در نزدیکی کلیسای جامع به شنیدن آن زنگ.

“هشت دقیقه و 46 ثانیه است. برای همه زمان ها است که افسر پلیس به زانو در جورج فلوید گفت:” گریس کلیسای جامع دین مالکوم جوان است. “این فوق العاده آب و هوای معتدل. شما می توانید بوی پیچ امین الدوله و گل سرخ و کلیسای جامع باغ. شما می توانید از گوش یک ترومپت بازی زیبا موسیقی در کلیسای جامع پلازا. وجود دارد مردم به انتظارنشسته بودند تا در هانتینگتن پارک بر روی یک تپه کوچک به دنبال در کلیسای جامع است.”

جوان گفت: کلیسای جامع وجود دارد برای خدمت به کل شهر نه تنها کسانی که شرکت خدمات در روزهای یکشنبه. زنگ و تصویر پیش بینی شده اند اقدامات کلیسای جامع گرفته شده به شرکت سان فرانسیسکوییها در عدالت اجتماعی تلاش.

تبلیغات

Originol تصویر فلوید است که بخشی از یک سال پروژه به نام عدالت برای زندگی ما است. او در آغاز این پروژه بلافاصله پس از Black Lives Matter جنبش آغاز شد و در سال 2013 است.

“بازگشت در سال 2014, من بی خانمان در واقع و من که به عنوان یک فرصت برای حفر کردن به چیزی جدید و با توجه به این که من دیگر حال فضا و یا نقاشی من راه اندازی,” او گفت:. “من نمیفهمد که این امر می تواند یک فرصت خوب برای شروع به یادگیری هنر گرافیک داده است که آن را در کامپیوتر است.”

Originol می خواستم برای ایجاد طرح به سرعت به طوری که او را انتخاب سیاه و سفید هنر دیجیتال. او به خاطر های خود را برای اولین بار قطعات در Instagram.

“مردم آن را دوست داشت. در آن زمان من فکر می کنم آن را 30 دوست دارد و یا چیزی. به نظر من که زیادی بود. گفتم اوه!’ آن من را تشویق به ادامه تولید بیشتر پرتره و در نهایت آن را به توسعه یک پروژه,” او گفت:.

تبلیغات

تا کنون Originol به پایان رسید حدود 85 پرتره. هنگامی که او می رسد 100 او را کامپایل آنها را به یک کتاب. در پایان سال کار خود را خواهد شد بر روی صفحه نمایش در موزه هنر آمریکایی اسمیتسونیان در واشنگتن است.

کلیسای جامع تصاویری از تیلور و Arbery ایجاد شد توسط هنرمند Shirien Damra. او در طراحی این قطعه به عنوان یک فرم هنری همبستگی برای کسانی که عزادار “سیاه و سفید زندگی می کند از دست داده و به ضد سیاه خشونت در پی یک بیماری همه گیر” او گفت: در یک ایمیل. او در مراسم تجلیل از تیلور و Arbery رسیده اند بیشتر 597,000 و 400,000 دوست بود. بسیاری از Instagram کاربران به ذکر است که طرح های خود را به کمک آنها روند مرگ و میر.

نه Damra و نه Originol بود آگاه که لطف کلیسای جامع پروژه خواهد بود طرح های خود را, اما هر دو احساس افتخار.

“من در واقع می خواهم هرگز از شنیده می شود گریس کلیسای جامع. من فکر نمی کنم من تا کنون حتی قبل بوده است,” Originol گفت. “من تشویق مردم به استفاده از تصاویر برای هر هدف: به بیان خود را برای آموزش به زخم التیام یابد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>