پنج رستوران از نظر مالی حمایت از آفریقایی-آمریکایی باعث این هفته

حکومت (که در حال حاضر بیش از) شکسته ویندوز و امن در خانه سفارش شده اند به نوعی به مترو دنور رستوران, اما بسیاری از آنها ایستاده در پشت آن اعتراض پلیس به قتل جورج فلوید. این پنج رستوران در حال دادن تمام یا قسمتی از درآمد حاصل در حال حاضر و در هفته آینده به زندگی ماده و دیگر سازمان های حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه:

فال

909 گردو خیابان بولدر
303-444-3885

فال عامل شده است به عنوان یک پرداخت آنچه شما می توانید رستوران بیرونبر از اواسط ماه مارس. رستوران posted on Facebook که از آغاز ژوئن 2 آن خواهد بود نصيبم 25 درصد از تمام درآمد به آزادی صندوق از زندگی ماده 5280 دنور فصل از سازمان ملی. “برو اعتراض. باید یکدیگر را یاری میکند. امن است. تواند صلح آمیز است. را تغییر دهید. تکرار” Arcana می افزاید.

بلوط

3350 برایتون بلوار
720-542-3721

از ژوئن 3 ژوئن 9, بلوط اهدای تمام پاداشها اضافه شده به carryout سفارشات به NAACP صندوق دفاع حقوقی. “در انجام این کار, ما امیدواریم که برای ایجاد یک صلح آمیز ایستاده با معترضان خواستار عدالت برای جورج فلوید و دیگران بی شماری نه تنها در جامعه ما بلکه در سراسر کشور. ما با شما دنور!” رستوران متحده است.

هاپ کوچه

3500 Larimer, خیابان
720-379-8340

هاپ کوچه در RiNo اهدای 50 درصد از همه فروش الکل در این هفته به زندگی مهم است. اگر شما را دیده ام مست جریان در این رستوران شما می دانید که دلار می تواند به سرعت اضافه کنید.

Misfit Snackbar

3401 شرق, Colfax, خیابان
201-679-7079

Misfit Snackbar آشپز بو Porytko است eatery داخل واسطه اهدای تمام درآمد حاصل و راهنمایی برای این هفته به NAACP و سیاه, مامان قید وثیقه آزاد است. دیدن Misfit منو در Instagram و سپس متن خود را سفارش و وانت بار از 5 تا 8 بعد از ظهر روز شنبه هر چند شنبه است. اگر شما از دست قطع این هفته Porytko می گوید مطمئن شوید که شما منظور از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار او توصیه.

Owlbear کباب

2826 Larimer, خیابان
720-667-1181

در یکشنبه, ژوئن 10, Owlbear کباب میزبانی یک pop-up از آن ناظر برگر پروژه به عنوان یک جمع آوری کمک برای فصل های محلی از زندگی مهم است. کباب مشترک اهدا خواهد شد 100 درصد از فروش های روز. بررسی Owlbear آنلاین سفارش صفحه: آغاز روز شنبه, ژوئن 7, برای انتخاب, دودی, همبرگر, چیز برگر و همبرگر گیاهی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>