سابق المپیک وزیر می گوید مارس آخرین مهلت برای توکیو

توکیو (AP) — بهار آینده تعیین شده است توسط وزیر سابق المپیک Toshikai اندو به عنوان ممکن است آخرین مهلت برای تصمیم گیری که آیا به تعویق افتاد توکیو بازی می توانید پیش بروید.

“مارس سال آینده زمانی است که ما به صورت عمده سوالات در مورد اینکه آیا ورزشکاران می تواند انتخاب شود” اندو بیان شد که توسط ژاپنی NHK پخش در روز جمعه. “ما باید برای قضاوت در شیوه های مختلف بسته به وضعیت پس از آن.”

اندو صحبت شد در دیدار نخست وزیر شینزو آبه حاکم حزب لیبرال دموکرات.

بازی های المپیک به دلیل باز در جولای 23, 2021, به دنبال بازی های پارالمپیک در اوت. 24. بازی برنامه ریزی شده بود در این سال اما به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اگر جهانی coronavirus است بیش از (بهار آینده) به خصوص اگر این وضعیت اجازه نمی دهد که برای انتخاب ورزشکاران (برگزاری بازی) خواهد بود بسیار دشوار” اندو به نقل از به نقل از روزنامه ژاپنی Sankei.

اندو آخرین قدرتمند سیاستمدار به صحبت کردن در این هفته در مورد بازی ها, فرح, ژاپنی, مکان عمومی برای تغییرات احتمالی و هزینه های.

توکیو فرماندار Yurkio Koike و گفت: این بازی ها به احتمال زیاد به کوچک شده و انجام بسیاری از تغییرات.

Koike صحبت کرد و در یک روز زمانی که بسیاری به ژاپن قدرتمند ترین روزنامه ها نیز فرار داستان با استناد به منابع بی نام گفت: بازی شد و به احتمال زیاد به صورت قرنطينه چند طرفداران و میلیارد ها دلار اسکناس.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ و همکار بین المللی المپیک عضو John Coates که نظارت توکیو آماده سازی شده اند اشاره برای چند هفته در مورد مشکلات بی شمار.

کمیته بین المللی المپیک است که برای برگزاری یک هیئت اجرایی در جلسه چهارشنبه آینده با توکیو سازمان که مطمئن شوید که به در حال حاضر بسیاری از پیشنهادات برای پوسته پوسته شدن.

کمیته بین المللی المپیک خواهد شد امیدوارم که برای برگزاری بازی های المپیک در برخی از فرم ساخت آن حداقل تلویزیونی آماده شده است. تقریبا 75% از کمیته بین المللی المپیک درآمد از فروش حقوق پخش.

کمیته بین المللی المپیک روز پنج شنبه در گفتگو با بیمه بیش از ممکن است برای جبران بازی های المپیک به تعویق افتاد. بازی عملیات مدیر Pierre Ducrey گفت: “شماره 1 مشکل” است تامین دهکده المپیک در توکیو بای.

کمیته بین المللی المپیک گفته است که صرفنظر $650 میلیون برای پوشش هزینه های بالقوه اما آن هنوز روشن ساخته چقدر — اگر هر — را به ژاپن است.

تخمین می زند در ژاپن می گویند به تعویق افتادن هزینه خواهد شد $2 میلیارد دلار به 6 میلیارد دلار.

ژاپنی دهندگان می گویند که آنها در حال گذراندن $12.6 میلیارد دلار برای اجرای بازی های حسابرسی ملی می گوید: هزینه دو برابر این مقدار است. اما 5.6 میلیارد دلار است که پول است.

توکیو گفت: این بازی ها هزینه $7.3 میلیارد هنگامی که آن را برنده مناقصه در سال 2013.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>