جورج فلوید پژواک در طرح دعوی در دادگاه بیش از تیراندازی مرگبار از ده شهرداری بیلی

اوت 2019 مرگ الیاس McClain پس از مواجه با Aurora افسران پلیس است که به سختی تنها کلرادو مورد مربوط به یک جوان آفریقایی آمریکایی است که پژواک غم انگیز قتل جورج فلوید.

که در همان ماه, نوزده ساله ده شهرداری بیلی بود به ضرب گلوله در پشت کلرادو اسپرینگز افسران پلیس در حالی که او در حال اجرا به دور — و در حالی که فلوید نام به نظر نمی رسد در یک فقط واصل طرح دعوی در دادگاه بیش از این حادثه تشابه در حال تکان دهنده روشن است.

وکیل Darold Killmer دنور مبتنی بر Killmer, Lane & Newman, LLP شرکت به نمایندگی بیلی خانواده تاکید می کند که “زمان ما پر نیست مربوط به جورج فلوید حوادث. ما بازی برنامه ریزی شده بود به فایل در حال حاضر در اطراف در تمام طول و جورج فلوید حوادث اتفاقی رخ داده است — اگر چه آن را در واقع کمتر از یک تصادف به دلیل این اتفاق می افتد دوباره و دوباره و دوباره.”

او می افزاید: “آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید را دستگیر کرده است تمام توجه ما, اما این ایده از یک مرد کشته شده به دست یک افسر پلیس است که هیچ چیز جدید و این یکی از بزرگترین مشکلات است. کشور ما تبدیل به آگاه از لحاظ نژادی مغرضانه پلیس به دلیل حوادث در مینیاپولیس اما این مشکل نه تنها آغاز خواهد شد. این اتفاق برای نسل و زمانی که ده شهرداری بیلی کشته شد در ماه اوت گذشته, او در عین حال یکی دیگر از جوان در یک خط از خشونت پلیس قربانیان است.”

کلرادو اسپرینگز نیست اظهار نظر در طرح دعوی در دادگاه.

بر خلاف McClain ماده, که در طی آن بدن دوربین از ماموران درگیر شد جدا (به طور تصادفی آنها اصرار دارند اگر چه وکیل ماری نیومن, Killmer شریک زندگی است که شک و تردید) وجود دارد تصویری از بیلی مرگ به عنوان اخلال در راه خود را به عنوان فیلم که گرفتار فلوید وحشتناک لحظات پایانی. اما شرایط تخفیف از جمله یک سلاح پنهان مانع تصاویر از garnering ملی توجه آنها سزاوار.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در اوت 3, گروهبان Alan Van نمی زمین و افسر بلیک Evenson هر دو آنها متهمان در این پرونده را همراه با شهر کلرادو اسپرینگز در پاسخ به یک soon-to-be-مناقشه گزارش از اقدام به سرقت در 2400 بلوک شرق بلوار چشمه. وجود آنها مواجه می شوند بیلی و او نوزده ساله پسر عموی لارنس استوکر بود که بعد از پاک از هر گونه خطا. در طول تبادل بیلی در زمان خاموش در حال اجرا به احتمال زیاد به دلیل او تا به حال یک تفنگ “عمیقا تعبیه شده درون خود را از بسکتبال کوتاه” به عنوان Killmer توصیف آن است.

در اینجا یک ویدیو که کامپایل بدن-دوربین فیلم Van نمی زمین و Evenson قبل توسط 911 صوتی. ون را زمین مواد می شود در حدود ده دقیقه نقطه در حالی که Evenson را شروع می شود در حدود 12:30. (هشدار: تصاویر بسیار گرافیک.)

در این کلیپ بیلی دیده می شود برای رسیدن به جیب خود حداقل دو بار در طول تعامل با ون نمی زمین و Evenson. در اوایل در ون زمین نمی فیلم او شیفت دست خود را در این جهت آغاز می شود و تلاش برای مار انگشت خود را به باز کردن در پارچه تنها به بلافاصله حرکت هر دو دست را دور از بدن خود را و سپس آنها را به افزایش بیش از سر خود را پس از دستور به انجام این کار. در Evenson مواد بیلی به نظر می رسد به حرکت دست به سمت جیب دوباره در حالی که سرعت و دور از افسران تنها به سرعت رها کردن تلاش هنگامی که آن را می شود روشن است که دسترسی به آن غیر ممکن است.

خط پایین: بیلی آمد هرگز به گرفتن تفنگ بسیار کمتر از هدف آن در ون نمی زمین و Evenson. “آنها کشف کرد که او تا به حال یک تفنگ پس از آنها را به ضرب گلوله و به جستجو او را — و حتی نمی تواند آنها را در رسیدن به آن است. آنها تا به حال به قطع آن را” Killmer یادداشت ها. “پس از آن تصادف که او یک تفنگ و آن را توجیه نمی کند با استفاده از نیروی مرگبار. دادگاه در این روشن هستند. اگر او تا به حال brandished تفنگ و یا تهدید کسی با آن و یا حتی گفت: “من یک تفنگ و من قصد دارم به شما شلیک,’ است که ممکن است با توجه به ماموران توجیهی برای استفاده از نیروی مرگبار. اما آن را به عنوان این دو آفریقایی مردان آمریکایی و یکی از آنها فرار کرد و به منظور جلوگیری از دور شدن آنها به ضرب گلوله او را که خلاف قانون اساسی زیر مورد روشن قانون است.”

با اینحال باراک اوباما اعلام کرد در ماه مارس است که آن را نمی خواهد با عنوان جرم جنایی مسئول ون نمی زمین و Everson برای اقدامات خود را. از این رو طرح دعوی در دادگاه.

“این تکه از این مورد است که با کسی که مناسب نیست مشخصات ده شهرداری Bailey — یک جوان سیاه — آن را محتمل است که پلیس نمی خواهد که فقط با توسل به کشیدن اسلحه و تیراندازی او را در راه آنها” Killmer می گوید. “مفروضات و کلیشه حتی اگر آنها نمی آگاهانه آنها را درک رهبری آنها را بلافاصله به تشدید به نیروی مرگبار هنگامی که او در حال فرار از پلیس. من فکر می کنم پلیس بلافاصله تشخیص داده که آنها نمی تواند او را گرفتن تا به دستگیری او, آنها را به ضرب گلوله در پشت سه بار او را به قتل. اگر آن را به حال شده است یک فرد دیگر وضعیت اجتماعی و اقتصادی — کسی نمی آفریقایی — آن را قطعا خواهد شد متفاوت است.”

به همین دلیل کلرادو اسپرینگز نیز هدفمند در شکایت Killmer اشاره می کند که “تضاد بین چگونه مقامات واکنش نشان داد و در جورج فلوید مورد نمی تواند بیشتر استارک. ماموران در جورج فلوید مورد فسخ روز پس از آن اتفاق افتاد و اگر چه در آن زمان سه یا چهار روز برای اتهامات واصل شود و در برابر افسر به طور مستقیم مسئول اتهام بودند ثبت و بعد از آن افزایش یافته است — و افسران درگیر در کمک به که مامور کشتن او باید در حال حاضر نیز متهم شده است.”

در نظر او “این راهی است که آن را قرار است به کار: افرادی که کشته جورج فلوید برگزار خواهد شد با عنوان جرم جنایی مقصر اگر آنها با عناصر از جرم و جنایت. اما هیچ کدام از آن اتفاق افتاده در ده شهرداری بیلی مورد. در واقع این قضیه اتفاق افتاده است. دادستان منطقه و شهر دور واگن خود را به محافظت از افسران. آنها ducked و گریختم و تنها ارائه اطلاعات آنها می خواستند این مکان را ببینید. آنها هنوز هم ما را با ارائه تمام اطلاعات ما خواسته ایم برای. پس از آن شده است بسیار سفید کاری — ناسالم و احساس می کنم غیر قانونی پاسخ از شهرستان. آن را در مقابل آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس.”

ادامه تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ و واکنش به عنوان یک کل “من امیدوارم که مردم متوجه خواهد شد که این سیستمیک نژادپرستی پخته به سازمان های اجرای قانون” Killmer نتیجه می گیرد. “است که می گویند همه پلیس نژادپرست است. اما از آن است که می گویند بسیاری از آنها و سازمان های’ پاسخ به این نوع فجایع بوده است محزون می خوانی ناکافی برای نسل های. همین دلیل است که ما در زمینه این کت و شلوار.”

کلیک کنید به عنوان خوانده شده و مستغلات از ده شهرداری بیلی v. شهر کلرادو اسپرینگز, et al.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>