دریافت زانو خود را خاموش گردن ما!’: فلوید سوگواری در مینیاپولیس

مینیاپولیس (AP) — مشاهیر نوازندگان و رهبران سیاسی با تجمع در مقابل جورج فلوید طلایی تابوت دوشنبه آتشین یادبود مردی که مرگ در دست پلیس موجب تظاهرات جهانی با رهبر حقوق مدنی اعلام وقت آن است که برای مردم به تقاضا “دریافت زانو خود را خاموش گردن ما!”

این سرویس برای اولین بار در یک سری از خاطرات تنظیم برای سه شهر بیش از شش روز — unfolded در مینیاپولیس در یک پناهگاه در شمال مرکزی دانشگاه به عنوان یک قاضی چند بلوک دور مجموعه وثیقه در $750,000 برای هر سه اخراج افسران پلیس به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل در Floyd مرگ است.

“جورج فلوید داستان شده داستان سیاه مردمی است. چون همیشه از 401 سال پیش به همین دلیل ما هرگز نمی تواند بود که ما می خواستیم و خواب به شما نگه داشته زانو خود را بر گردن ما” این کشیش Al Sharpton گفت: در شدید مداحی. “از آن زمان برای ما به ایستادن در جورج نام و بگو: دریافت زانو خود را خاموش گردن ما!'”

فلوید 46-سال-را-از-کار لی لی, درگذشت مارس 25 بعد از یک افسر پلیس درک چوین قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه به عنوان او دراز دستبند به دست در پیاده رو نفس نفس زدن است که او نمی تواند نفس بکشد. چوین شده است به اتهام قتل و او و دیگران می تواند تا 40 سال در زندان است.

از ساحل به ساحل و از پاریس و لندن به سیدنی و, Rio de Janeiro, دلسرد کننده تلفن همراه تصویری از فلوید را آهسته مرگ است آشفته و گاهی خشونت آمیز تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژاد پرستی و نابرابری. اعتراضها ادامه داد: پنج شنبه.

کسانی که جمع شده بودند در مینیاپولیس ادای احترام ایستاده بود و در سکوت 8 دقیقه, 46 ثانیه مقدار زمان فلوید بود که ادعا می شود بر روی زمین تحت کنترل پلیس است.

Sharpton قول داد که این را تبدیل به یک جنبش به “تغییر کل سیستم از عدالت است.”

“زمان است برای نگه داشتن شما را پاسخگو! زمان را برای شما بهانه ای! زمان را برای شما در تلاش برای غرفه! زمان است برای کلمات خالی و خالی promses! زمان را برای شما filibustering و تلاش برای غرفه بازوی عدالت!” او گفت:.

خدمات جلب کشیش جسی جکسون دیابت ctq و دیگر اعضای کنگره از جمله مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر شیلا جکسون لی و Ayanna Pressley. در میان مشاهیر در حضور بودند T. I., Ludacris, Tyrese Gibson, Kevin Hart, تیفانی Haddish و Marsai مارتین.

“تمام این مردم را به دیدن برادر من” Philonise فلوید گفت: این جمعیت در یادبود در هیبت به عنوان او بازگو کودکی خود بازی گرفتن و خوردن موز-سس مایونز ساندویچ. “این برای من شگفت انگیز است که او را لمس بسیاری از قلب مردم است چرا او را لمس قلب ما.” او و دیگر اعضای خانواده صحبت عشق فلوید بود که بیش از 6 فوت قد است که به او لقب “بزرگ جورج.”

تابوت پوشیده شده بود در گل رز قرمز و پر جنب و جوش, تصویر پیش بینی شده بود بالای منبر از یک نقاشی دیواری از فلوید رنگ در گوشه خیابان که در آن او دستگیر شده توسط پلیس به ظن عبور تقلبی $20 bill در فروشگاه. پیام در نقاشی دیواری: “من می توانم در حال حاضر نفس بکشم.”

محراب به طور معمول صندلی 1,000 اما به دلیل شیوع کروناویروس ظرفیت کاهش یافته بود به حدود 500 و بسیاری از عزاداران ماسک عینک با “من نمی توانم نفس بکشم” در آنها.

خارج از صدها شعار فلوید نام به عنوان یک نعش کش آماده برای حمل او به دور است.

بدن خود را می رود در کنار Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی جایی که او در آن متولد شد, برای مشاهده عمومی و خصوصی خدمات خانواده در روز شنبه. یک مشاهده عمومی برگزار خواهد شد و دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده بود و زندگی بسیاری از زندگی خود را.

در ایالات متحده, که در آن تظاهرات شده بود مشخص شده توسط حملات بی قانونی از هفته گذشته آرامش نسبی غالب برای سومین شب متوالی پنج شنبه یک روز پس از دادستان به اتهام سه نفر دیگر از ماموران در صحنه و واصل جدید جدی تر تعداد قتل در برابر چوین.

در شهر نیویورک جمعیت زیادی جمع شده بودند در بروکلین Cadman پلازا و شعار می دادند “شما تنها نیستید” در یک تجمع با یکی از جورج فلوید برادران

“من از خدا برای همه شما, نشان دادن عشق به برادرم گفت:” احساسی ترنس فلوید.

تظاهرات مسالمتآمیز ادامه داد: در گذشته این شهرستان را 8 بعد از ظهر حکومت نظامی حتی به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio به دنبال منحرف کردن انتقاد بیش از تاکتیک های خشن از پلیس اجرای مقررات منع رفت و آمد شب قبل از. در حالی که وجود دارد حضور پلیس در خیابان آنها را بلافاصله حرکت را بازداشت.

در واشنگتن به اجرای قانون حضور بسیار سبک تر نسبت به شب گذشته و هزاران نفر از مردم در راهپیمایی مسالمت آمیز از نزدیکی کاخ سفید به یادبود لینکلن. پلیس پاک را تا حد زیادی از خیابان های خالی از اتومبیل فقط جلوتر از تظاهرکنندگان’ مسیر. تظاهرات شکست تا قبل از تاریکی به عنوان یک باران سنگین آغاز شد.

در گرجستان یک پدر و پسر متهم در یکی دیگر از قتل یک مرد سیاه پوست که با افزایش تنش های نژادی در آمریکا یک دادگاه ظاهر یکشنبه از طریق ویدئو. یک دولت محقق شهادت دادند که تراویس McMichael شنیده شد گفتن یک نژادپرست لکه دار به عنوان او ایستاده بود در سراسر بدن از Ahmaud Arbery پس از قتل او با سه انفجار از یک pump-action shotgun.

این اتهامات جدید در مینیاپولیس مربوط یک هفته بی سابقه در تاریخ اخیر آمریکا که در آن تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز صورت گرفت در جوامع در همه ابعاد بودند اما مسئولیت انفجار خشونت ها از جمله حملات مرگبار در افسران و سرقت و خرابکاری و آتش سوزی. در مینیاپولیس به تنهایی بیش از 220 ساختمان های آسیب دیده و یا سوخته با آسیب شکوه $55 میلیون, شهرستان, مقامات گفت.

در سراسر کشور بیش از 10000 نفر دستگیر شده اند یک آسوشیتد پرس شمارش یافت. بیش از یک دوجین مرگ و میر گزارش شده است هر چند شرایطی که در بسیاری از موارد هنوز در حال مرتب کردن.

در همین حال اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و دیگر گروه های واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت و دولت ادعا مقامات نقض حقوق مدنی مسالمت آمیز معترضان. تظاهر کنندگان برداشته شد از یک پارک دوشنبه در نزدیکی کاخ سفید توسط پلیس شلیک بمب های دود و فلفل توپ. پس از معترضان پاک شد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به نزدیکی یک کلیسا را به یک عکس.

آیتالله سیستانی آن را به نام “هماهنگ و بی دلیل اتهام به جمعیت تظاهر کنندگان.”

طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از گروه Black Lives Matter سی و فرد معترض بودند که در پارک در آن زمان است.

___

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر آمریکا و جهان کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>