چگونه بسیاری از مردم در L. A. در واقع coronavirus? چرا مقامات بهداشت هنوز هم نمی دانم

یکی از مبرم ترین سوالات مقامات بهداشت عمومی در حال تلاش برای پاسخ به در مورد کوروناویروس است که چگونه بسیاری از مردم واقع شده اند آلوده به آن است.

باید نسبتا قابل توجهی از کالیفرنیا شده است با این ویروس آلوده شده اما جان سالم بدون مشکل ؟

یا ویروس لمس تنها یک دوره نقرهای کالیفرنیا نشان می دهد احتمال بیماری های جدی بیشتر اگر شما در حال آلوده می شود ؟

در بحث مطالعات از دانشگاه استنفورد و USC پیشنهاد coronavirus منتشر شده بسیار گسترده تر از آنچه قبلا تصور در دره سیلیکون و لس آنجلس.

تبلیغات

تقریبا بلافاصله وجود داشته است سوال از اپيدميولوژيستها در سراسر کشور در مورد اینکه آیا کسانی که تخمین می زند بیش از حد بالا است.

به شکل از چگونه بسیاری از مردم در L. A. شهرستان تا به حال شواهدی از گذشته عفونت به coronavirus محققان با هدف به آزمون یک نمونه نماینده از شهرستان 7.9 میلیون بزرگسال برای دیدن اگر آنها به حال آنتی بادی ها به ویروس. حضور آنتی بادی نشان می دهد که بدن شما آلوده شده است با کروناویروس قبل از آن سیستم ایمنی بدن به آن پاسخ دادند.

اصلی مطالعه 863 بزرگسالان تست در L. A. شهرستان بین 10 آوریل و مارس 14 یافت که 4.1% تست مثبت برای coronavirus آنتی بادی است. که معادل حدود 322,000 L. A. County, بزرگسالان است. زمانی که مقاطعه در مثبت کاذب و منفی و تنظیم برای جمعیتی — چون کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند به طور نامتناسبی بیشتر سفید و بالاتر-درآمد حاصل از واقعی جمعیت شهرستان — دانشمندان تخمین زده است که 4.65 درصد از L. A. ساکنان شهرستان در آزمایش مثبت آنتی بادی است.

سپس در ماه مه همان محققان از USC و L. A. شهرستان تکرار مطالعه با افراد مختلف در سایت های مختلف.

تبلیغات

این مطالعه جدید نتایج بودند به طور چشمگیری متفاوت است: تنها 2.1% آزمایش مثبت آنتی بادی است. این بار 1,014 بزرگسالان مورد آزمایش قرار گرفتند در شهرستان ممکن است بین 8 و 12.

نتایج نشان می دهد که تنها در مورد 165,000 L. A. County, بزرگسالان آنتی بادی به coronavirus — برآورد نزدیک به 50% پایین تر از این مطالعه برای اولین بار نشان می دهد.

چه چیزی را از این تغییرات است که موضوع بحث های زیادی.

تبلیغات

نتایج جدید نیز ممکن است به این معنی که coronavirus ممکن است مرگبارتر از آنچه قبلا پیشنهاد شده توسط اولین بررسی در L. A. شهرستان گفت: Neeraj Sood, L. A. شهرستان مطالعه رهبر و استاد دانشگاه USC به سل قیمت دانشکده سیاست عمومی.

Sood گفت: به طور متوسط از دو نتیجه می تواند او را به حدس می زنم که تقریبا 3 درصد از L. A. County, بزرگسالان یا 236,000 مردم آلوده شده اند coronavirus.

این یافته ها تاکید است که بسیاری از مطالعات بیشتری مورد نیاز قبل از ما بهتر درک کنند که چگونه به طور گسترده ای این بیماری گسترش یافته است.

دانشمندان در L. A. شهرستان و در USC گفت وجود دارد تعدادی از دلایل نتایج متفاوت. آخرین مطالعه ساخته شده تلاش برای شامل ماندارین و اسپانیایی زبان که انجام شد و نه در قبل بررسی شد و تلاش هماهنگ برای تست بیشتر سیاه پوستان, لاتین تبار و آمریکایی های آسیایی تبار. های مختلف تست سایت نیز انتخاب شده است.

تبلیغات

شانس تصادفی نیز می تواند یک دلیل. “اگر شما بازی شیر یا خط یک سکه 10 بار شما لازم نیست همیشه پنج سر. گاهی اوقات شما ممکن است یک سر و گاهی اوقات شما ممکن است تمام 10 به عنوان یک سر” گفت: Sood, که همچنین یک نویسنده از دانشگاه استنفورد گزارش در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر.

“برخی از این تغییرات تصادفی و نتایج نیز می تواند توضیح دهد که تفاوت در تست مثبت” Sood گفت.

وجود دارد یکی دیگر از دلایل وجود آن که بسیار نظری: مردم در حال دیدن آنتی بادی به coronavirus کاهش در ماه های پس از دوره نقاهت بعد از عفونت.

“سطح آنتی بادی ممکن است با مشکلاتی روبرو شده اند در میان افرادی که تا به حال آلوده شده است در اوایل بیماری همه گیر قبل امن تر-در-خانه سفارش” گفت: باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی در L. A. شهرستان است. دستور اجرا شد مارس 19.

تبلیغات

“من می خواهم به تاکید است که این کاملا نظری در این زمان. ما نه به طور کامل بررسی این موضوع است, اما این چیزی است که ما نگاه” Sood گفت. “این است که در حال حاضر فقط یک پتانسیل توضیح. این به آن معنا نیست که ما فکر می کنیم این است که به احتمال زیاد توضیح.”

در حالی که تست های آزمایشگاهی می تواند تشخیص آنتی بادی در سطوح پایین مقدار این آزمایش دانشمندان برای مطالعه استفاده می شود تشخیص یک مقدار خاصی از آنتی بادی فقط در بالا برخی خودسرانه آستانه Sood در مصاحبه ای گفت:.

فرر گفت: آن خواهید بود مهم را به انجام بررسی بیشتر با افراد بیشتری در ماه های آینده و همچنین آزمون های دیگر جمعیت های نمایندگی نیست در این نظر سنجی مانند کسانی که دچار بی خانمانی و زندگی بدون سرپناه و یا کسانی که زندگی در زندان ها و خانه های سالمندان.

“بررسی نیز دستگیر کرده اند تجربیات کسانی که زندگی در فقر شدید. بنابراین برنامه های در حال انجام برای انجام مطالعات ویژه برای در معرض خطر جمعیت” فرر گفت. کودکان را نیز آزمایش می شود در یک بعد بررسی.

تبلیغات

آن را نیز ممکن است برای اولین بار L. A. شهرستان مطالعه به سادگی مشکل ساز است. اولین مطالعات شيوع آنتی بادی در L. A. و سانتا کلارا تحت انتقاد دیگر اپیدیولوژی که فکر کردم این بود که دست بالا گرفتن.

ساده ترین جواب این است که اولین L. A. شهرستان مطالعه تا به حال بیش از حد بسیاری از مثبت کاذب گفت: دکتر جورج رادرفورد اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری های متخصص در دانشگاه سان فرانسیسکو. “من گمان می کنم آنچه که واقعا در رفتن بود … آنها دست بالا را شروع و در حال حاضر آنها در حال بیرون آمدن با احتمالا دقیق تر تخمین می زنند.”

رادرفورد گفت که او فکر از دست دادن آنتی بادی به کروناویروس است به احتمال زیاد حداقل توضیحی برای تفاوت در نتایج بین دو مطالعات.

هنگامی که یک بیماری بسیار نادر است که در جمعیت عمومی وجود دارد یک خطر شناخته شده است که مطالعه را پیدا کنید بیش از حد بسیاری از مثبت کاذب رادرفورد گفت.

تبلیغات

برای مقابله با این خطر به شما نمی, انتشار اولین بررسی نتایج بلافاصله; شما یک تست دوم با استفاده از تکنیک های مختلف برای اولین بار مجموعه ای از آزمایشگاه نمونه رادرفورد گفت. تست دوم خواهد سعی کنید به شناسایی وجود آنتی بادی که مربوط به بخش های مختلف از coronavirus.

“پس اگر شما هم از آن دسته از مثبت … خیلی نزدیک بودن واقعی مثبت نسبت به انجام یک آزمون” رادرفورد گفت.

رادرفورد گفت: در سراسر کالیفرنیا او مظنون است که 1 درصد از ساکنان آلوده شده اند با کروناویروس در برخی از نقطه. آن می تواند بالاتر در لس آنجلس اما رادرفورد گفت: او فکر می کردم حتی 2% میزان شیوع برای L. A. شهرستان ممکن است کمی بالا است.

رادرفورد نیز مظنون برآورد که 21 درصد از ساکنان شهر نیویورک آلوده شده اند coronavirus بیش از حد بالا است و او می تواند آن را ببینید شاید 10%.

تبلیغات

رادرفورد است گام گذاشتن در یک مطالعه از 1200 نفر که قبلا آزمایش منفی برای coronavirus در شش شهرستان از منطقه خلیج سان فرانسیسکو برای تعیین تعداد موارد جدید در هر فرد در طول زمان است. او گفت که او مظنون 1% به 1.5% از مردم او تحصیل را تبدیل به مثبت و آن را می تواند افزایش یابد اگر شیوع بیماری بدتر می شود.

Sood در دفاع از روش مطالعه برای اولین بار است که او گفت: آیا حساب خطر پیدا کردن بیش از حد بسیاری از مثبت کاذب. Sood گفت: هدف از این مطالعه تولید نتایج به سرعت و در عرض یک بودجه و به عنوان نتیجه آزمایشگاه نمونههای آزمایش تنها یک بار قبل از آنها ساخته شده است.

Sood نیز گفت: این آزمون در تیم خود استفاده می شود به فروش می رسد توسط مینیاپولیس مبتنی بر برتر بیوتکنولوژی بود غیررسمی ارزیابی توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای دقت و تا به حال نتایج خوبی: FDA یافت 0% مثبت کاذب و نرخ 7% منفی کاذب نرخ Sood گفت. FDA اجازه داده است برتر بیوتکنولوژی را coronavirus تست آنتی بادی مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد پژوهشی اما هنوز برای مقاصد بالینی.

در نهایت Sood گفت: مطالعه نتایج مطابق با آنچه او می گوید که مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری را بهترین حدس در مورد مرگ و میر. هر کس آلوده به ویروس برآورد 0.26% را با توجه به محاسبات Sood را بر اساس داده های CDC وب سایت.

تبلیغات

که مورد مرگ و میر مطابق آنچه که در واقع اتفاق افتاده در L. A. شهرستان آوریل 24, هنگامی که یک تجمعی 850 مرگ و میر ثبت شده است و Sood برآورد 324,000 داشتن شده است توسط سه هفته قبل از آن تاریخ است.

می توانید آن را تقریبا سه هفته از قرار گرفتن در معرض این ویروس به مرگ از COVID-19 با توجه به CDC تخمین می زند.

وجود دارد باقی می ماند عدم اطمینان بیش از چگونه مرگبار coronavirus است برای کسانی که با آن آلوده. دیگر کارشناسان گفته اند که آنها گمان می کنند که 1% از افرادی که با این ویروس آلوده خواهد شد مرگ یک رای چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان شکل Sood محاسبه شده بر اساس داده های CDC.

یک چیز روشن است: اکثریت قریب به اتفاق L. A. ساکنان شهرستان شده اند آلوده و مستعد ابتلا به بیمار شدن.

تبلیغات

به این معنی L. A. شهرستان اقامت در خانه سفارش شده است موثر در مهار گسترش بیماری. اما آن را نیز بدان معنی L. A. شهرستان است که هیچ جا در نزدیکی بسیاری از جمعیت آن که سیستم ایمنی بدن به ویروس و منطقه باید به فکر می کنم از سیاست های است که می تواند به حفاظت از مردم در دو سال آینده و یا تا قبل از واکسن ممکن است تبدیل شدن به طور گسترده ای در دسترس است.

اگر شما به طور متوسط از دو مطالعه نتایج “است که هنوز هم به معنی ما احتمالا 97 درصد از مردم هنوز هم حساس” گفت: دکتر رابرت Kim-Farley پزشکی اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری های متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>