کری Pastine و صحنه جرم و بیشتر آنلاین کنسرت

برای کسانی که اشتیاق موسیقی زنده تا آنجا که ما در طول COVID-19 گیر باند در سراسر جهان در حال افزایش است به مناسبت ارائه جریان کنسرت آرشیوی را نشان می دهد و بیشتر.

خیره در ادامه به رها کردن یک رشته از اول زندگی مجموعه از برخی از دنور بهترین نوازندگان.

بلوز-راک, کری Pastine و صحنه جرم و انجام خواهد شد در 8 p. m. روز شنبه, ژوئن 8 از Mighty Fine Productions.

در زیر مطلب ارائه شده; یک را نشان می دهد که در حال بالا و مداوم سری به شرح زیر است. ما را به روز رسانی لیست به عنوان ما می شنویم در مورد اضافی حوادث.

Sturgill سیمپسون
چهار شنبه, ژوئن 5, 6 p. m.

Sturgill سیمپسون تور حمایت خود را آخرین تلاش صدا و خشمبود اوراق بیش از coronavirus اما او خواهید بود در جریان مجموعه ای از Ryman سالن در نشویل.

Primavera صدا
چهار شنبه, ژوئن 5 و شنبه 6 ژوئن

اگر چه در این سال جشنواره موسیقی در بارسلونا لغو شد وجود دارد جریانهای مجموعه کامل از جشنواره های پیشین از جمله جاناتان ویلسون شارون Van Etten, قوها, کربو, فرشته اولسن Warpaint و Jamie XX آخر این هفته.

بن Markley سه نفر
چهار شنبه, ژوئن 5, 7 p. m.

این پیانیست جاز جریان زندگی می کنند از الهه شعر و موسیقی, عملکرد فضا در لافایت. تمام درآمد حاصل از رفتن به NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق.

در کلید زندگی می کنند جریان سود
چهار شنبه, ژوئن 5, 7 p. m.

جی Bianchi نگه می دارد سپاسگزار مرده و جامعه موسیقی زنده در کلرادو. این رویداد که شامل مجموعه ای از ژاک Nugent, دیوید Gans و شاون Cunnane پشتیبانی از تلاش های خود را به مطمئن شوید که موسیقی هرگز متوقف نمی شود. در نظر اهدا یا خرید برخی از کالاهای تمام درآمد حاصل از رفتن به طور مستقیم به باشگاه.

Elsewither آکادمی String رسمی
چهار شنبه, ژوئن 6, 4 p. m.

باز کردن گودال و Vitalic سر و صدا در حال حاضر یک کمیته مبارزه با سانسور مدل های Ayen & Funke, کیسه, اظهارات Bodyimage, Brux & Ninajirachi, GRRL هانا الماس و بیشتر. تمام درآمد حاصل از سود ملی وثیقه بودجه شبکه.

Motown شیار
چهار شنبه, ژوئن 6, 7 p. m.

یک نسخه مجازی از نام مستعار Miggy را Motown, روح, oldies و فانک رقص.

دیو Corbus
چهار شنبه, ژوئن 6, 7 p. m.

جاز گیتاریست جریان زندگی می کنند از الهه شعر و موسیقی, عملکرد فضا در لافایت. تمام درآمد حاصل از رفتن به NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق.

دید از بالا, روح, باشگاه مجازی روح پارتی
چهار شنبه, ژوئن 6, 8 p. m.

خود را قرنطینه پیچ و تاب و با دنور داغترین روح اتفاق می افتد. همه قاتل هیچ باک ’60s, soul, funk and R&B از طریق Twitch TV.

KGNU زنده در پنج
روز شنبه, ژوئن 7, 5 p. m.

دنور جایگزین نوازنده یوسف Lamar زندگی می کنند جریان خود نوع هجوم ترکیب R&B, pop, انجیل, و سنگ است.

خاک رس رز
روز شنبه, ژوئن 7, 7 p. m.

این همه درخواست کنسرت مجازی افکن خواننده و ترانه سرا رس رز (بنزین آبنبات چوبی) و درامر آدم پری (همچنین یک Westword نویسنده). این کنسرت انجام خواهد شد موریسون حیاط خلوت در نزدیکی صخره های سرخ و خواهد بود تخته سنگ اواز یا موسیقی دو نفری ششم مجازی کنسرت در طول بیماری همه گیر. کمک های مالی می تواند در طول نمایش از طریق Venmo (@رس-افزایش-2) و پی پال ([email protected]).

کری Pastine و صحنه جرم
جمعه, ژوئن 8, 8 p. m.

خیره ارائه ریشه-گروه راک جریان از Mighty Fine Productions.

تنیا نلسون سه نفر
شنبه, ژوئن 9, 8 p. m.

خیره ارائه پیانیست جاز Tenia نلسون و سه جریان زندگی می کنند از Mighty Fine Productions.

“یک شب Austin”
یکشنبه, ژوئن 10, 7 p. m.

دو ساعت و تجاری-رایگان telethon-سبک پخش با پل سیمون ادی Brickell ویلی نلسون و آنی نلسون. این است که جمع آوری کمک برای Austin جامعه پایه و اساس است.

دیو Devine سه نفر
یکشنبه, ژوئن 10, 8 p. m.

خیره ارائه jazz guitarist دیو Devine و سه جریان از Mighty Fine Productions.

SunSquabi در تابستان 2020 مجازی بالا به پایین تور
پنج شنبه, 11 ژوئن تا اوت 27

الکترونیکی جم گروه SunSquabi را نشان می دهد که برگزار خواهد شد در مکان های مختلف در سراسر کلرادو از جمله سالن های استودیو های ضبط صدا و داخل bandmembers’ خانه. SunSquabi نیز میزبان رویدادی منحصر به فرد از جمله پرسش و همانطور که با طرفداران در رسانههای اجتماعی همه تریک مجموعه فن-درخواست مجموعه و یک SunSquabi و دوستان شما در تنظیم. این گروه اولین تن جدید, موسیقی و تجسمی, اجزای, ارائه امکان بهترین تجربه بصری برای مخاطبان در همه جا. بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به اهدا می خواهم کمک های بنیاد. بسته های 50 دلار به 100 دلار و شامل تمام کنسرت.

تصویر نشان می دهد: ادای احترام جشن جان Prine
چهار شنبه, ژوئن 11, 5:30 p. m.

تولید شده توسط Prine خانواده و آه پسر سوابق ادای احترام خواهد شد و شامل خانواده و دوستان به اشتراک گذاشتن خاطرات و آهنگ ها در حالی که جمع آوری پول برای چندین سازمان های خیریه از جمله نامی (اتحادیه ملی بیماری های روانی) و زنده که غم و اندوه مرکز ارائه رایگان جلسات مشاوره به هر کسی در میانه تنسی که تا به حال یک عضو خانواده می میرند COVID-19.

کایل Hollingsworth نمایش بزرگ
چهار شنبه, ژوئن 11, 7 p. m.

Hollingsworth به انفرادی جریان نشان می دهد هدف را به چیزی سرگرم کننده و منحصر به فرد به جامعه خود را از طرفداران. این نمایش بزرگ را فراهم خواهد کرد بینندگان فرصتی برای خنده, لبخند, رقص و فقط به سادگی فرار از استرس روزمره. این نمایش نیز از ویژگی های خاص مهمان شگفتی و یک از یک نوع منحصر به فرد تجربه موسیقی.

لذت گناه مجازی کاباره
جمعه, ژوئن 12, 7:30 p. m.

نیویورک-بر اساس کاباره گروه شامل بازیگران و رقصندگان خوانندگان و شخصیت برخی از آنها از کلرادو. این گروه که در آوردن آن guiltiest لذت مستقیما به خانه خود را از طریق زوم با انواع رقص و آواز عمل می کند که جشن تمام شادی هایی که با آمدن فصل تابستان است. دریافت رمز عبور به نمایش های پیام رسانی این شرکت از طریق وب سایت خود و یا رسانه های اجتماعی. وجود دارد یک پیشنهاد کمک مالی از $5 از طریق وب سایت خود یا Venmo.

KGNU زنده در پنج
یکشنبه, ژوئن 14, 5 p. m.

این frontwomen از alt-Americana گروه Foxfeather خواهد آواز خواندن آهنگ های خود را.

از دست توسل تلویزیون
چهارشنبه ها از طریق 17 ژوئن در 1 p. m.

تولید شده در رابطه با تازه تاسیس از دست رفت و آمد مکرر آنلاین شبکه های ویدئویی نشان می دهد ترکیبی از موسیقی های جدید, کشف, تاریخ موسیقی الکترونیک و دی جی فرهنگ با گفتگوی بورسی کمدی/آموزنده پادکست. مهمانان شامل Cassy (3 ژوئن) Mathew Jonson (10 ژوئن) درونی شهر شامل کوین و Dantiez Saunderson (17 ژوئن).

KGNU زنده در پنج
یکشنبه, ژوئن 21, 5 p. m.

این هتاک بلوز نوازنده کشیش Freakchild انجام خواهد شد.

خواهد Hoge: من خانه خود را به خانه تور
ژوئن 22, 4 p. m.; ژوئن 26, 4 p. m.

خواهد Hoge به طور موقت خواهد بود تجارت جاده ها برای وب در سراسر جهان با یک سری از رسانه ای از خانه اش در نشویل.

SuperMagick
شنبه 25 ژوئن 8 p. m.

محلی funk/soul/دیسکو باند پخش زنده-جریان تنظیم شده است.

Josh Groban
چهار شنبه, ژوئن 27, 2 p. m.

Josh Groban همراه با مدت زمان طولانی گیتاریست Tariqh Akoni و پیانو مارک استفنز را انجام حرفه ای پوشا مجموعه پر شده با برخی از بزرگترین بازدید فن مورد علاقه های شما و چند آهنگ های جدید.

ایوان غرور: یک بلوگرس غرور عجیب و غریب-antine جشنواره
ژوئن 27 و 28

دو روز جریان, جشنواره, از جمله بیش از ده ساعت موسیقی زنده بیش از آنچه که می توانست غرور آخر هفته در سان فرانسیسکو. اجرای برنامه شامل بسیاری از نوازندگان با استعداد, خوانندگان و ترانه سرایان از جمله Amythyst Kiah و مولی تاتل.

KGNU زنده در پنج
یکشنبه, ژوئن 28, 5 p. m.

فورت کالینز بلوزی Americana روح نوازنده متی Wilburn اسکینر از Tallgrass انجام می دهد.

مجازی SummitFest 2020
اوت 5 به 6

در حالی که اولین JBE سه گانه SummitFest است که به تعویق افتاد تا مرداد سال آینده, جک بارتون سرگرمی, میزبانی, مجازی, جشنواره, با مجازی نکته شیشه به طور مستقیم متصل به MusiCares COVID-19 صندوق امداد بهره موسیقی کارگران و نوازندگان که نمی توانید کسب یک زندگی دوباره تا اجتماعات بزرگ مجاز است.

در حال انجام:

Anythink حیاط خلوت سری کنسرت
دومین جمعه از ماه ژوئن تا آگوست 6:30 تا 8 بعد از ظهر
برای انجام این سنت از اتصال با جامعه از طریق موسیقی Anythink کتابخانه سری کنسرت میزبانی خواهد شد به طور انحصاری آنلاین. جریان زندگی می کنند از این سری در دسترس خواهد بود برای بیشتر Anythink جامعه از مشتریان محلی در آدامس شهرستان به کتابخانه حامیان و طرفداران موسیقی در سراسر جهان است. صف شامل واکر ویلیامز گروه (12 ژوئن) لئون و احیای (10 ژوئیه) و فندق Miller & جمعی (August 14).

خیره آنلاین مرحله
مداوم

نوازندگان محلی مانند جف جنکینز MaryLynn Gillaspie تام گرشوین آنی غرفه و بیشتر باید آپلود ویدئوها از خود بازی را از صفحه اصلی. شما می توانید از این نوازندگان از طریق خود Venmo/پی پال رسیدگی بالای فیلم های خود را.

مرده و شرکت
6 بعد از ظهر هر شنبه

ما آن را بپذیرد: مرده و شرکت نیست دنور گروه است. اما سپاسگزار مرده است از جمله روابط قوی برای سنگ قرمز پارک شهر و ما جم-گروه صحنه است که ما می شود بی مبالات به ذکر است رایگان یک شنبه شب کوچ تور گروه را آغاز کرده است. لحن در شنبه شب در مرده & Company, Facebook صفحه وجود دارد و شما می توانید کمک های مالی به MusiCares COVID-19 صندوق امداد.

گرمی موزه #MuseumAtHome
هر روز گرمی موزه انداختن جدید آرشیوی کنسرت برای شما برای لذت بردن.

خارش-O
از طاق سری کنسرت
8 بعد از ظهر هر شنبه

هر پنج شنبه, دنور 57-عضو گروه تئاتر تجربی از نقاب نوازندگان را زنده جریان HD-ثبت کنسرت از آن archives. انتظار می رود آیین ضرب وشتم و جادو با “k.”

لویت غرفه دنور دیجیتال سری کنسرت
دنور بهترین در بیرون, محل می رود آنلاین با روزانه یک سری کنسرت برجسته برخی از بهترین هنرمندان محلی.

زندگی می کنند از این پک
یکشنبه 8 p. m.

هفتگی live-stream سری نمایشگاه نوازندگان که باید بازی افسانه ای دنور باشگاه ال چپولتپک.

هیولا انرژی شیوع ارائه: زندگی در محل
6 p. m.

مجازی جشنواره متشکل از نه قسمت که اتفاق می افتد جمعه و شنبه و یکشنبه در 6 p. m. بیش از سه دوره متوالی به تعطیلات آخر هفته در ماه مه و ژوئن هر یک از جمله های بالا برک آوت هیپ هاپ استعداد انجام از مکان های مختلف است.

Pickathon ارائه یک کنسرت در روز
هر روز ساعت 2 بعد از ظهر

سود برای ضبط آکادمی MusiCares COVID-19 امداد صندوق Pickathon آن باز می شود خزانه برای یک کنسرت کامل در روز به مدت شصت روز. هنرمندان در حال حاضر تایید شده شامل درایو-توسط كانون مارگو قیمت جف فاستونی, مک, DeMarco, تایلر Childers, Charles Bradley مخزن و Bangas تو آه می بیند مردم در زیر پله ها Damien Jurado, The Lone زیر, سابق, سحر و جادو, Foxygen اندرو پرنده Brownout الهی متناسب با, DakhaBrakha, ویوکس فارکا توره ویلی واتسون و بیشتر.

کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی
جمعه ها از 10 صبح تا 10:15 بعد از ظهر

اگر چه بوجود می آیند در جشنواره موسیقی فجر به تعویق افتاد تا سال 2021 این سازمان باید همکاری با کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی که زیر طاق کلرادو بر اساس گروهها و هنرمندان برای اولین بار موسیقی ارائه می دهد و فعالیت های تعاملی آنلاین هر جمعه.

راز رقص اعتیاد
راز رقص اعتیاد به یک مهمانی رقص و اجتماعی جامعه برای هوشیار-کنجکاو جنبش را زنده DJ مجموعه از طریق خود برنامه شروع آوریل 10. SDA است در حال حاضر رایگان برای پیوستن به و برنامه ای برای راه اندازی حوادث زندگی می کنند در دنور در این تابستان.

جریان با شن
روزانه 5 p. m.

موسیقی زیرزمینی ویترین روزانه زندگی می کنند-موسیقی نمایش با راهنمایی و کمک های مالی به طور مستقیم به هنرمندان است.

رشته پنیر حادثه: شب جمعه پنیر
جمعه 6 p. m.

هفتگی پخش از رشته پنیر حادثه کنسرت از گذشته جریان در گروه در Facebook صفحه و در Nugs.TV.

چه مجازی کنسرت ها و جشنواره های موسیقی شما به دنبال به جلو به در روز های آینده ؟ اجازه دهید ما می دانیم در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>