L. A. زن جلب توجه به یکی دیگر از سیاه مرگ در پلیس دست: Breonna تیلور

اعتراضات گسترده باعث مرگ جورج فلوید را جاروب ملت این هفته اما برخی از فعالان مانند L. A. مبتنی بر نویسنده Cate جوان می خواهید به استفاده از این فرصت به ویژه موارد دیگر بیش از حد.

در روز سه شنبه جوان راه اندازی یک کمپین خواستار عدالت برای Breonna تیلور 26 ساله تکنسین اورژانس پزشکی که به ضرب گلوله کشته شد در Louisville, Ky., آپارتمان توسط یک افسر پلیس در ماه مارس است.

نا امید از عدم رسانه ای و سیاسی توجه در زنان مانند تیلور که فوت کرده اند در دست پلیس جوان به دنبال آوردن او داستان بازگشت به اخبار چرخه.

“اگر من به عنوان یک قربانی این نوع از جرم و من می تواند به سرعت فراموش شده” گفت: جوان با یک زن سیاه و سفید و خود توصیف فمینیستی. “کسی که نیاز به قهرمان شود او نیز هست.”

تبلیغات

This story was reported with a grant from the Pulitzer Center for Crisis Reporting.

درست پس از نیمه شب در مارس 13, لویی, پلیس, اجرای یک حکم جستجو شدند به تیلور را در صفحه اصلی. دوست پسر کنت واکر, اخراج یک شات در یک افسر پا. پلیس اخراج با حداقل 20 گلوله, قابل توجه تیلور هشت بار.

واکر گفت که او فکر می کردند که در حال حمله جنایتکاران دستگیر شد و به اتهام اقدام به قتل یک افسر پلیس است. اتهامات شده اند را رد کرد. پلیس باید نه متهم شده است اما اف بی آی در حال حاضر تحقیق در مورد تیراندازی.

کمپین — #BirthdayForBreonna — می پرسد شرکت کنندگان برای ارسال کارت تولد برای کنتاکی Atty. ژنرال دانیل کامرون لویی پلیس, شهردار گرگ فیشر و رژیم صهیونیستی است. اندی Besehar به افتخار تیلور تولد و تقاضای دادستان از افسران درگیر در قتل او. تیلور می شده اند و 27 روز جمعه.

تبلیغات

“تولد نمادین” جوان گفت:. “این یک فرصت خوب برای آبکاری مردم و او را مورد بازگشت به اخبار چرخه.”

این کمپین بخشی از گسترده تر #SayHerName جنبش را تشویق می کند که کسانی که مبارزه برای حقوق مدنی و عدالت اجتماعی را شامل داستانهایی از زنان بیش از حد.

هر چند داستان در اطراف خشونت پلیس شده است بیش از حد متمرکز بر جنایات برابر مردان جوان است که در یک روزنامه نگار می داند اخبار چرخه:

تبلیغات

“وقتی که می آید به داستان در مورد خشونت پلیس را بسیار خاص قاب: ‘پلیس کشتن مردان سیاه پوست'” جوان گفت:. “است که یک داستان واقعی اما آن را ناقص داستان. سیاه داستان زنان پاک کنید.”

در انجام این — احیای تیلور داستان — کمپین موفقیت آمیز بوده است و جذب افراد با سیستم عامل

مشغول فیلیپس بازیگر و Instagram شخصیت دیدم جوان پست در Instagram و می خواستم به استفاده از پلت فرم بزرگ به اهرم تلاش.

“من تو را دیدم Cate را توییت در جدول زمانی من و آن را فقط به من زده فکر کردن در مورد تیلور هرگز عطف 27,” فیلیپس نوشت: در متن پیام. “کیت را برنامه عمل فقط احساس مانند راه راست به هر دو افتخار تیلور زندگی و خواهان عدالت برای او قتل است.”

تبلیغات

فراتر از ارسال کارت تولد کمپین لیست هفت مراحل اقدام برای آوردن عدالت برای تیلور که یکی از آنها برای کمک به تیلور خانواده های رسمی GoFundMe مبارزات انتخاباتی.

زمانی که جوان اضافه GoFundMe لینک به صفحه فرود کمپین روز دوشنبه در مجموع در حدود $100,000. در حال حاضر کمک های مالی پیشی گرفته اند 2 میلیون دلار.

“هدف اصلی من بود به عقب بر گردیم او در اخبار چرخه که کار کرده” جوان گفت:.

این کمپین تا به حال مرتب کردن بر اساس از مهره های بازی دومینو. همراه با سوالات بی شماری در مورد تکرار این ایده برای آینده طرح های جوان دریافت کرده است برخی از فعالان بدست خلاق است.

تبلیغات

والری شیرینی یک نانوایی در اکو پارک, پخته کیک تولد برای تیلور و قصد دارد به فروش برش جمعه, اهدای تمام درآمد حاصل به تیلور خانواده GoFundMe.

فراتر از آوردن زنان سیاه داستان بازگشت به رسانه ها, کمپین به دنبال سیاست تغییر دهید.

“در حال حاضر که بسیاری از مردم را بدست درگیر من رفیع هدف این است که برای افسران درگیر دستگیر و به اتهام” جوان گفت:. “من به اندازه کافی ساده و بی تکلف به فکر می کنم که اتفاق خواهد افتاد اما اگر آن خواهد شد که موفقیت نهایی برای من است.”

جوان فمینیست که به دنبال تقویت همه زنان داستان سهام یک لینک شخصی به تیلور: ژوئن 5 نیز مادرش تولد.

تبلیغات

“این فقط یکی دیگر از ارتباط من با او,” او گفت:. “با این حال تا کنون برداشته شده است.”

در میان یک قیام و یک بیماری همه گیر است که متکی بر اجتماعی فاصله —#BirthdayForBreonna نیز فراهم می کند یک راه برای درگیر شدن برای کسانی که مایل به شرکت در تظاهرات توده ای برای دلایل بهداشتی.

“ما هنوز در یک بیماری همه گیر” جوان گفت:. “و نه قادر به — و یا به سادگی مایل به بیرون رفتن در ملاء عام به طور کامل قابل درک است.”

اما جوان که هرگز سازماندهی مبارزات قبل از, اعتبار قیام برای ایجاد انگیزه ،

تبلیغات

“اگر این اعتراضات تا به حال اتفاق افتاده است, من نمی دانم اگر من می خواهم که احساس نیاز به درگیر شدن” او گفت:. “اما من تا به حال به انجام کاری است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>