لیسبرگ 29 پیوند درختان هدفمند در Rt. 7 پروژه راه

leesburg transplanted tree
شهر لیسبرگ پیوند 29 بالغ درختان مجموعه برداشته شود برای یک پروژه جاده قرار داده و آنها را که در آن بیش از 80 درختان نابود شدند در مارس گردباد. (لی Kosin)

شهر اودسا, ویرجینیا دارای پیوند 29 بالغ درختان بودند که به مقصد چوب جیک جیک کردن به عنوان بخشی از مسیر 7 و میدان جنگ پارکوی تبادل پروژه.

“برای دیدن آنها را قطع رنده و بريدن دور فقط هیچ معنی ندارد” گفت: این شهر شهری جنگل تایلر رایت.

با کمک درخت محرک LLC درختان منتقل شدند به جای درختان نابود شده توسط EF-0 گردباد در ماه فوریه است. رایت گفت: لیسبرگ از دست داد 81 درختان در اموال عمومی در طول گردباد.

بسیاری از درختان بودند که ذخیره شده اند تنه بیش از 8 اینچ در قطر و بین 30 و 45 فوت قد. در هفته های اخیر آنها با خیال راحت جا با ماشین آلات سنگین و حمل و نقل به چهار مکان است.

“اکثر درختان رفت و یا به رابینسون پارک یا مسیر 15 بای/Battlefield پارک وی تبادل پروژه” رایت گفت. “آن دو سخت ترین ضربه زمینه را برای شهر تا آنجا که از دست دادن درختان.”

مسیر 15 دور زدن اجازه می دهد تا مسافران برای جلوگیری از مرکز شهر تاریخی لیسبرگ ارائه چندین خطوط ترافیک برای رانندگان رفتن به لیسبرگ خروجی بازار و محلات دیگر.

“این خوب است. آن را به كار دروازه به هوا و یک محله و ما می خواستیم به آن را به دنبال خوب دوباره” رایت گفت. “ما قادر به حرکت برخی از درختان بزرگ — یک زن و شوهر کرپ myrtles و یک زن و شوهر افرای بیش در آن منطقه به ارائه برخی از رنگ به ارائه یک ورودی و همچنین ارائه غربالگری برای دور زدن.”

رابینسون پارک از دست داده و بسیاری از درختان در طول گردباد رایت گفت.

“بنابراین ما به طور عمده واقعا درختان بزرگ به عقب وجود دارد — بلوط سفید و قرمز بلوط و همچنین به عنوان یک علم” او گفت:. “اگر شما در آن نگاه کنید در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن درختان شده اند وجود دارد برای همیشه لطفا برای.”

درختان نیز نقل مکان به Raflo و Ida Lee پارک.

رایت گفت: “محکوم درختان” پر رونق هستند در مکان های جدید است.

“ما قصد داریم به نگه داشتن آنها را هیدراته; ما در حال رفتن به نگه داشتن آنها را پرورانده و همچنین. ما رو مالچ بر روی آنها در حال حاضر و ما باید آنها را در شرایط آبیاری معمول” رایت گفت. “ما واقعا لذت بردن از درختان در اینجا در لیسبرگ.”

ویرجینیا وزارت حمل و نقل سخنگوی مایک مورفی گفت: بعد از این تابستان میدان جنگ پارکوی را در مسیر 7 برای حدود 10 سال برای ساخت پل هوایی در تبادل پروژه که جایگزین یکی از معدود باقی مانده چراغ های ترافیک در مسیر 7 بین استرلینگ و لیسبرگ.

VDOT را ارائه جزئیات مربوط به بیراهه در هفته های آینده.

کل پروژه برنامه ریزی شده است به پایان رسید و در پاییز 2021.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>