محلی کوه شیر می دهد تولد به سه بچه گربه ناز

چهره کوه توله شیر به تازگی متولد شده در کوه های سانتا مونیکا — با چشم های آبی و منحنی نقاط جوانه زدن دندان و سبیل — در حال cuter از نام خود را.

اما مردان P-82 و P-83 و خواهر خود را P-84 نیست فقط آوردن خوب به نظر می رسد در شمال لس آنجلس. زیست شناس جف Sikich گفت: آنها ممکن است حمل بسیار مورد نیاز تنوع ژنتیکی بیش از حد.

توله تصور می شود 3-سال-P-54 اول بستر انتشار اخبار از کوه های سانتا مونیکا ملی منطقه تفریحی گفت. بیش از چهار ماه پیش, GPS, رادیو قلاده نشان داد P-54 سفر با P-63 یک نر بالغ. چنین نزدیکی اغلب نشان می دهد جفتگیری گفت: Sikich که مورد مطالعه قرار گربه های بزرگ در منطقه تفریحی از سال 2002.

“بارداری در شیر کوه 90 روز پس از من دور 90 روز در یک تقویم و منتظر آن نقطه” او گفت:.

تبلیغات

حدود سه ماه بعد Sikich دیدم یک خوشه از نقاط زمانی که او نگاه مادر P-54 GPS data که نشان داد به او گربه بود یا ساخته کشتن و یا تولد داده می شود.

وقتی زیست شناسان رفت برای بررسی موقعیت دومی ثابت کرد درست است.

A biologist holds one of the kittens.

یک زیست شناس دارای یکی از بچه گربه ها.

(جف Sikich)

Sikich ظهور در بچه گربه ها در حالی که P-54 دور بود. به عنوان یک همکار نظارت, مادر, زیست شناس از crawled از طریق قلم مو و snagged نوزادان. پس از چک آپ های مربوط به اندازه گیری تست های ژنتیکی و گوش-دسته او قرار داده توله در دن.

تبلیغات

“آنها در ترکیب آن را شگفت انگیز است. آنها در ترکیب به خوبی با محیط اطراف خود” Sikich گفت. “حتی در چنین سن آنها هنوز واقعی چابک snarling و کشیدن.”

Presumptive پدر P-63 تحسین کرد از سمت شمال 101 بزرگراه که در آن بیشتر تنوع ژنتیکی وجود دارد و در میان یک بزرگتر mountain lion جمعیت Sikich گفت. گربه در حال عبور از اتوبان سه بار از او دستگیر شد و مجهز به یک GPS یقه در فوریه 2018.

در حال حاضر به عنوان تنها طوقه نر بالغ گربه وحشی پشمالو, زندگی در کوه های سانتا مونیکا او به نظر می رسد که او ژن خارجی با جمعیت نیاز دارند.

Sikich توصیف محدوده که در آن بچه گربه ها متولد شد به عنوان یک جزیره است.

تبلیغات

“این مرز در جنوب اقیانوس آرام, اقیانوس, البته, و سپس سه باقی مانده طرف بزرگراه و توسعه” او گفت:.

که باعث می شود آن را بدجور سخت برای nonlocal mountain lions برای دریافت در. با توجه به Sikich مردان از گونه ها به طور معمول نیاز به حدود 150 کیلومتر مربع از محدوده و زنان معمولا تا 50 مایل مربع است.

“بنابراین شیر به دام افتاده” او گفت:. که منجر به همخونی که به ضرر مردم است.

“این در واقع تاثیر می گذارد توانایی خود را برای تولید و بقای خود را به عنوان خوب,” او گفت:.

تبلیغات

Sikich گفت همخونی می تواند نابود پوما جمعیت در کوه های سانتا مونیکا. او و دیگر رنجرز مطالعه حرکت گربه در تلاش برای بهتر حفظ این گونه است. این پارک همچنین جمع آوری پول برای ساخت یک حیات وحش عبور بیش از 101 بزرگراه که بهبود تنوع ژنتیکی با اجازه دادن به شیر کوه می آیند و از در غیر این صورت قطع منطقه است.

مانند یک پل نیز محافظت از حیوانات از اتومبیل. P-54 مادر, P-23 مرده پیدا شد در نزدیکی سمت مالیبو دره جاده در ژانویه 2018.

جدید بستر 17 مشخص شده در کوه های سانتا مونیکا از خدمات پارک های ملی شروع به مطالعه این گونه وجود دارد در سال 2002. دیگر تلاش های حفاظت شامل فشار برای برچسب كوهی به عنوان گونه های در معرض تهدید در جنوب کالیفرنیا. تنها دولت می تواند چنین تعیین.

“آنها یک نماد از درندهخویی. آنها ما را مناطق بیابانی ، من فکر می کنم این امر می تواند یک روز غم انگیز برای بسیاری از, اگر نفر دیگر شیرها” Sikich گفت.

تبلیغات

این گونه است که هم محیط زیست مهم است به دلیل آن است که از گذشته باقی مانده بزرگ گوشتخوار در منطقه است.

جدید بچه گربه کمک به حفظ گونه های آینده در کوه های سانتا مونیکا, اما نه همه آنها را. یک پست در پارک Facebook صفحه ساخته شده توسط رنجر ارتش ملی افغانستان (Ana Beatriz ارائه دلیل دیگری. در میان همه گیر مرگبار و عاطفی ملی گفت و گو در مورد مسابقه و حقوق مدنی “زمان سخت” پست توضیح داده شده است.

“با استفاده از این در ذهن ما امیدواریم که که ما کشف اخیر از دن از کوه شیر بچه گربه ها را می شاید یک لبخند به چهره خود را امروز” Beatriz نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>