Newsom گوش دادن تور توقف در استاکتون اعتراض و خواستار اقدام

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom ملاقات با استاکتون شهردار مایکل Tubbs و مرکزی دره شهر را سیاه و رهبران جامعه در پنجشنبه ادامه گوش دادن تور در شهرهای سراسر کشور به عنوان کالیفرنیا تقاضا اقدام و پاسخگویی به خشونت پلیس.

اما وقتی پرسیده شد که چه تغییراتی او در نظر دارد به عنوان دولت, مدیر اجرایی فرماندار پیام واضح گردیده است: رفع سریع بدون وجود دارد.

“آنچه که من از ترس است که ما می توانیم با تصویب برنامه ها و وانمود کردن که ما به حل مشکلات” Newsom گفت: در اوایل این هفته هل دادن به عقب در مفهوم یک رویکرد بالا به پایین از دولت کاپیتول.

در لس آنجلس و سکرامنتو دموکراتیک فرماندار تکرار شده است که ملت نیاز گسترده فرهنگی تغییر و تعهدات به برابری از جامعه و گروه های غیر انتفاعی رهبران کسب و کار و دولت و افراد است.

تبلیغات

به عنوان Newsom خواستار اصلاحات ریشه در جامعه اقدام Melina عبدالله, co-founder of Black Lives Matter در لس آنجلس گفت: فرماندار می تواند انجام بیشتر در خود دارد.

“او می تواند طلیعه چیزی بودن در اصلاح جدی” عبدالله گفت. “البته او نمی تواند همه را از تغییر در جهان است که نیاز به ساخته شده توسط خود را, اما او می تواند به ایجاد برخی از. وجود دارد بسیاری که او می تواند انجام این کار او را انجام نمی دهد.”

Newsom علنا به حمایت یک پیشنهاد از Assemblywoman شرلی وبر (D-سن دیگو) به بررسی تاثیر از برده داری و در نظر گرفتن پتانسیل غرامت در طول سفر به استاکتون. این لایحه مشخص شده به عنوان یک اولویت از کالیفرنیا قانونی سیاه حزبی و نظرات خود را در روز پنج شنبه مشخص شده است که اولین بار او را تایید و تلاش های خود را.

“من به مدت طولانی پشتیبانی آن” Newsom کرد و گفت: ممکن است غرامت اضافه کرد که حوادث اخیر باید تقویت عزم خود را برای کشف ایده به منظور ارائه یک وعده تغییر اساسی.

تبلیغات

اما عبدالله با اشاره به تلاش دیگر که او گفت: کمک به کاهش خشونت و آدرس نژادپرستی که Newsom می تواند حرکت رو به جلو در سطح دولت است. او به نام فرماندار به ممنوعیت استفاده از گلوله های لاستیکی در برابر معترضان و اقدام برای پایان دادن به حکومت و مردم اجازه می دهد به اعمال حق قانونی خود برای اعتراض بدون خطر بازداشت.

او همچنین می تواند تایید پیشنهادات با مدت طولانی اثر مانند دیگر لایحه توسط وبر نیاز به مطالعات قومی در کلاس های کالج و یا رهبری جدید پلیس پاسخگویی اصلاحات, او گفت:.

Newsom این هفته با اشاره به نقطه عطفی پلیس در استفاده از زور لایحه که او به قانون امضا شده در سال 2019 به عنوان نشانه ای از پیشرفت در سطح دولت است. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti در پاسخ به تماس از معترضان پال خواستار قطع بودجه دولت به پلیس گفت: او را قطع حداقل 100 میلیون دلار از پلیس لس آنجلس بودجه سال آینده است.

فرماندار در گفت و اجتماعی و نژادی و اقتصادی و زیست محیطی عدالت است و ریشه دوانده در کار دولت او کند هر روز ذکر سرمایه گذاری در مهد کودک, دوران بارداری, مراقبت از سلامت روان و بی خانمانی مشروط اصلاحات و تعهد خود را به انجام مجازات اعدام.

تبلیغات

“ما متعهد به پیاده سازی و استفاده از این قوانین و مقررات و برنامه در زمان واقعی او گفت:” در لس آنجلس در روز چهارشنبه. “وجود دارد یک حس عمیق از ضرورت.”

فرماندار ستایش شده است برای بازتاب خود را در وزارت امور خارجه کشور بیان کرد در اوایل این هفته است که جامعه مسئول بحران کنونی است.

“ما” Newsom روز دوشنبه گفت:. “ما نهادهای مسئول هستند. ما پاسخگو به این لحظه. بیایید فقط تماس بگیرید که از.”

پس از آنچه او به عنوان توضیح داده شده در هفته جلسات با فعالان و صاحبان کسب و کار شهرداران و دیگر مقامات محلی Newsom روز پنجشنبه گفت که تعداد فزاینده ای از مردم می خواهید برای دیدن عمل است.

تبلیغات

“من فکر می کنم این چیزی است که من صرف سه روز آخر واقعا در تلاش برای درک احساسات مردم است و احساسات” Newsom گفت. او اشاره کرد که تعدادی از کالیفرنیا “در حال بیان یک حس عمیق از ضرورت و نگرانی که مردم گوش دادن نیست و مردم نمی شناخت قدر این لحظه و نیاز به جذب نسبت به عمل و نه فقط حرف.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>