عکس از ساحل طولانی افسر ایستاده بر خون با باتوم خود اسپرز تحقیقات داخلی

این ساحل طولانی پلیس راه اندازی کرده است تحقیقات داخلی پس از یک افسر به اشتراک گذاشته شده عکس های خود را در رسانه های اجتماعی از جمله یکی از نشان دادن او ایستاده بر خون با باتوم او این هفته در میان روز از تظاهرات برگزار شده در این شهر برابر با پلیس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

با توجه به یک ایمیل ارسال پنج شنبه توسط شهر مدیر تام مودیکا گروه آگاه شد از یک “رسانه های اجتماعی ارسال یک افسر در حال Facebook page” که شامل “یک باتوم و خون بر روی زمین است.”

افسر که شناسایی شد در سند حذف شده از گشت وظایف در انتظار تحقیقات داخلی با توجه به نامه.

افسر شناخته شده توسط BuzzFeed و در رسانه های اجتماعی ارسال توسط Councilwoman جانین پیرس به عنوان یعقوب Delgado. پیرس نوشته شده یک تصویر از Delgado صفحه مربوط به نشان می دهد که او شده است یک عضو بلند, ساحل, اداره پلیس برای حدود دو سال و قبلا خدمت در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده.

تبلیغات

یکی دیگر از عکس های به دست آمده توسط BuzzFeed که Delgado مشترک در Instagram حساب او نشان می دهد که نشستن در آنچه به نظر می رسد به یک ماشین پلیس با دو نفر دیگر از افسران فلش شاکا. “بازگشت تا در راه” او نوشت: در تصویر.

Delgado را برادر و خواهر با توجه به BuzzFeed News, همچنین به اشتراک گذاشته شده عکس از برادر خود ایستاده بر خون شخصی خود Instagram حساب نوشتن “فرض گرفتن خود را.”

Delgado و خواهر و برادر را پس از حذف خود را در حساب های رسانه های اجتماعی.

“و فقط می خواهم که آنها به ما نشان می دهد که آنها چه کسانی هستند. من عصبانی. من دل و من نمی خواهد برای حل و فصل این. واضح است که شهر ما شکست خورده است و شما” پیرس نوشت on Facebook.

تبلیغات

پیرس در بیانیه ای گفت که این حادثه یک مثال روشن همین دلیل این شهرستان نیاز به تعمیرات اساسی آن پلیس مدل و تشویق مردم برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم از اقدامات صورت گرفته توسط هر یک از شهرستان خود کارکنان است.

ایوان گارسیا, یک اداره پلیس اطلاعات عمومی افسر گفت: اقدام انضباطی گرفته خواهد شد و در صورت لزوم پس از تحقیقات کامل شده است. بخش سیاست رسانه های اجتماعی نیاز به افسران برای استفاده مناسب در اختیار هنگام ارسال عکس و یا سخنرانی است که ممکن است به خطر اندازد تحقیقات و یا بی اعتبار بخش او اضافه شده است.

“تصاویر نشان داده شده در اینجا بسیار نگران کننده هستند و در خط با استانداردهای بالا نگه داریم ما افسران پاسخگو برای” رئیس پلیس رابرت لونا در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به کار بر روی بازسازی ما اعتماد عمومی و خواست ما این است که اقدامات یکی نیست شما جلوگیری از چیزهایی که ما هر روز برای حفظ جامعه ما امن است.”

ساحل طولانی پلیس دستگیر و حدود 75 نفر روز شنبه پس از چه آغاز شده به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز در صحنه هزاران نفر در خارج از اداره پلیس در مرکز شهر دفتر مرکزی تفویض به غارت و تخریب در خارج از پیک رسانه ها. شهردار رابرت گارسیا گفت: بسیاری از کسانی که در بازداشت بودند برای نقض مقررات به جای غارت و چپاول اما پلیس وعده داده اند به استفاده از رسانه های اجتماعی پست های, اخبار فیلم و دیگر فیلم های ضبط شده برای شناسایی و دستگیری غارتگران در روز های آینده.

تبلیغات

شهردار گارسیا و لونا نیز در مواجهه با سوال در مورد راه افسران استفاده از زور برای متفرق کردن موهای وز تظاهرات روز شنبه و به همین دلیل پلیس به نظر می رسید بیشتر متمرکز بر دستگیری معترضان مسالمت آمیز از غارتگران است. شهردار در بر داشت خود را پس از عذرخواهی پلیس به یک روزنامه نگار در گلو با لاستیک گلوله یکشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>