سانتا مونیکا شهردار و رئیس پلیس چهره خشم از معترضان: “شما به نام گارد ملی!’

یک بعد از ظهر جمعه در اعتراض در سانتا مونیکا تالار شهر تبدیل به یک ناهنجار جلسه پرسش و پاسخ بین معترضان مسالمت آمیز و شهرستان رئیس پلیس موقت شهرستان مدیر و شهردار.

شهردار کوین McKeown و موقت شهرستان مدیر لین Dilg اقدام به نشانی معترضان شدند و ملاقات با سوال در مورد استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات در سانتا مونیکا یکشنبه گذشته و تماس را قطع پلیس شهر بودجه.

“ما در این عملیات از روز شنبه ما را تعیین می کند آنچه که ما می توانید انجام دهید برای حفظ جامعه ما امن و تسهیل مسالمت آمیز اعتراض” Dilg گفت.

“به نام شما در گارد ملی!” یکی از معترضان فریاد زد.

تبلیغات

یکی دیگر پرسید که چرا خیابان ها تعطیل شدند.

“هی مردم آیا شما می خواهید به شنیدن پاسخ؟” McKeown پرسید.

رئیس پلیس سینتیا Renaud گفت: فهرست اسامی افرادی که درگذشت در دست پلیس به نظر نمی رسد برای پایان دادن به, اما آنها توقف در سانتا مونیکا.

“من اعتقاد دارم که در صلح به اعتقاد من در جامعه من در خدمت” او گفت:.

تبلیغات

سپس او شهردار و دیگران در زمان زانو در همبستگی با معترضان. برخی در میان جمعیت تقبیح این لحظه به عنوان یک عکس op. یکی از معترضان گفت: اگر Renaud نمی تواند اعتراف کند که خشونت علیه غیر خشونت آمیز معترضان پس از آن او باید استعفا دهد.

جلسه رهبری اثبات شد که عملا تشریفات و رابط بین مسئولان و جمعیت است.

Dilg تشویق مردم برای ارسال دیدگاه به یک شنبه جلسه شورای و به رای دادن.

“ما با شما هستیم ما خوش آمدید شما به سانتا مونیکا” او گفت: به بوس از افرادی که به گفته آنها از شهر

تبلیغات

Madison, گرت, 21, کالج, دانشجو, آمد, برای سومین اعتراض در این هفته. یک پست در گردش در رسانه های اجتماعی گفت: این رویداد توسط فارغ التحصیلان سانتا مونیکا دبیرستان, جایی که او فارغ التحصیل در سال 2017.

گرت گفت: تظاهرات اخیر نشان داده اند که مردم انجام آنچه آنها نیاز به انجام به شنیده می شود.

“اساسا ما شده است رفتن را از طریق این برای صدها سال سیستماتیک سرکوب و هنگامی که آن را به یک نقطه جوش بودن بی سابقه سکوت دیگر کار نمی کند,” او گفت:.

او با انتقاد از پوشش رسانه ای است که او گفت: متمرکز شده شورش و غارت. “آنها نشان می دهد که پلیس با گاز مردم بی گناه” او گفت:. “آنها به شما نشان آواز خواندن و رقص در خیابان.”

تبلیغات

گرت گفته شده است وجود دارد یک حس رفاقت در میان معترضان. او ارائه شده به مردم سواری خانه و دیده می شود افرادی که در حال عبور از آب و تنقلات. گرت گفت: آن را سخت به فاصله اجتماعی در اعتراض و آن را “قطعا در ذهن من است.” اما او در تلاش برای امن — او با پوشیدن فولاد با ماسک “من نمی توانم نفس بکشم” نوشته شده در نشانگر سیاه و سفید — و معترض است که ارزش شکستن قرنطینه.

“من تو را دیدم شخص دیگری می گویند که شما یا رفتن به کشته شدن یک افسر پلیس و یا شما در حال رفتن به کشته COVID و این تصمیم خود را که یکی از شما را انتخاب کنید,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>