آب و هوایی شدید رعد و برق ضربه DC منطقه

پس از طوفان شدید ساخته شده راه خود را از طریق سی منطقه چهار شنبه شب برخی از دوش و جدا طوفان ادامه خواهد داشت یک شبه طوفان Team4 هواشناس مایک Stinneford گزارش شده است.

وجود خواهد داشت یک خطر شدید آب و هوا دوباره جمعه بعد از ظهر و شب.طوفان منتقل شرق و از منطقه 10 p.m اما وجود خواهد داشت طولانی دوش.

یک خط قوی از طوفان زده دی سی, Alexandria, Virginia, و Waldorf, مریلند, باعث خدمات ملی آب و هوا به مسئله رعد و برق هشدار تا 8:45 p. m.

طوفان آمد و به عنوان اعتراض راهپیمایی از طریق سی خیابان هفتم راست روز پنج شنبه. بادها قطع چند درخت شاخه در نزدیکی بازار ملی و یک درخت افتاده در اننندل پایین آورده قدرت چند سیم fardia electronics دیو Dildine گزارش. جاده بین سرمایه کمربندی و Queensberry خیابان بسته شد برای حدود یک ساعت.

چندین خودرو حوادث ادامه داشت در طول شب از جمله یک کامیون واژگون در بزرگراه بین ایالتی 270 نزدیکی Urbana, Maryland. عازم شمال خطوط بین مسیر 109 و مسیر 80 بسته شد با توجه به این حادثه است.

یک آرال هشدار سیل برای مونتگمری و شاهزاده جورج شهرستان در مریلند قرار داده شد در اثر در 11:30 بعد از ظهر تا 5:30 صبح جمعه.

هوا

پنج شنبه شب: طوفان شدید حرکت خواهد کرد در شرق منطقه 10 p. m. چند دوش یک شبه. گرم. پایین اواسط دهه 60 به پایین 70s.

جمعه: گرم و گرم با بعد از ظهر و شب رعد و برق. طوفان می تواند شدید باشد. اوج فوقانی 80s به پایین 90s.

شنبه: آفتابی با کاهش رطوبت. خطر از یک بعد از ظهر یا طوفان. اوج در اواسط 80s به پایین 90s.

یکشنبه: آفتابی و دلپذیر با رطوبت کم است. اوج فوقانی 70s به پایین 80s.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>