جنوب L. A. را Leimert پارک برنامه های صلح آمیز دوچرخه تظاهرات

صدها نفر از مردم در دوچرخه انتظار می رود به رول از طریق Leimert پارک در روز شنبه در ظهر برای عدالت سوار تجلیل جورج Floyd — اما فکر نمی کنم در مورد آن را خواستار شد.

“من شده است به اجتناب از کلمه “اعتراض” فقط به خاطر ترس و وحشت در اطراف شهر شده است قطعا بد نگاه با غارت و چیزهایی مانند آن است” گفت: G’Angelo Edmondson, 42, یکی از سوار شدن سازمان. “این قطعا نیست که پرنیان. آن را قطعا در مورد صلح و همبستگی و فقط می خواهند همه صداها شنیده شود در جامعه ما است.”

چند ده تن از Leimert پارک پلازا در خیابان بعد از ظهر پنجشنبه, شعار, “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” پیش از آن در هفته Gov. گاوین Newsom متوقف محله های مورد علاقه داغ و سرد کافه به عنوان بخشی از خود را گوش دادن تور شهرستانها در سراسر کشور. اما پلازا — که دیدم 2013 تظاهرات تجلیل Trayvon مارتین و 2014 گردهمایی به یاد مایکل براون — مانده است عمدتا آرام در روزهای اخیر همه اهتزاز بنفش پیچ اناری شکوفه و موسیقی دست خوش پیشامد میشه از تازگی بازگشایی مغازه ها.

بخشی از آن است که طراحی — Black Lives Matter برگزار می خواهید برای قرار دادن تظاهرات به طور مستقیم در مرفه سفید محله. آنها همچنین نمی خواهند تکرار 1992 شورش است که صدمه سیاه متعلق به کسب و کار در جنوب L. A.

تبلیغات

“از آن زمان در حال حاضر برای ما برای نشان دادن وحدت در جامعه ما” گفت: Kortel “Korta-T” Autrey, 36, یکی دیگر از co-سازمان از روز شنبه ،

Autrey سازمان یافته سواری در سراسر لس آنجلس در خاک دوچرخه motocross دوچرخه و جاده ها به طور منظم پدال دوچرخه برای سال. او تاسیس سازمان غیر انتفاعی BikesOverBang N را “با هم جوامع که در غیر این صورت باید باندهای در محله خود” و مربی جوانان است. او امیدوار است گروه خود را با شعار “دوچرخه را اوراق قرضه” ترجمه روز شنبه به تظاهرات.

“ما در حال تمرکز بر روی داشتن یک جمعیت بزرگ اما بزرگترین چیزی است که آن را مثبت و بدون خشونت,” Autrey گفت. “من فکر می کنم که یکی از دلایل عمده برای ما رفتن با دوچرخه. این کاهش مقدار زیادی از راه رفتن و … فقط افرادی که به سوار شدن و نه وابسته بودن اما سپس با در نظر گرفتن انرژی از ما سواری و انجام چیزی منفی است.”

تبلیغات

تظاهرات فوران در سراسر کشور هفته گذشته پس از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دوخته فلوید به زمین برای حدود دو ساعت او را به قتل. مخالفان بسیاری از تغییرات نهادی اما نقطه کانونی است که پلیس اصلاحات و عدالت برای Floyd — و برای بسیاری دیگر از آمریکایی های سیاه و سفید که افسران پلیس را کشته اند.

اگر چه دونده و واکر می رود بیش از حد Edmondson گفت: دوچرخه کمک خواهد کرد که افتراق اعضای جامعه از خارج از آشوبگران. و عملا زبان, آن را سخت به علت مشکل با دوچرخه در دو.

او تصمیم به برگزاری یک تظاهرات در مواجهه برخی از پاسخ منفی از صاحبان کسب و کار و ساکنان مسن که grimaced در این ایده به یاد شورش سال 1992. اما بسیاری از آنها آمدند و در اطراف Edmondson گفت: هنگامی که او به آنها توضیح داد که “ما را به احساس می کنم مثل ما می توانید دوچرخه سوار در جامعه خود ما بدون یک واکنش شدید.”

“ما فقط می خواهم این را به عنوان یک جرقه” Edmondson گفت: “که در آن شما می توانید این ناراحت کننده گفتگو در مورد مسابقه و نابرابری و در مورد خشونت پلیس. ما می خواهیم آن را به جرقه ای برای حرکت به جلو و مردم نشان می دهد که ما می توانیم چیزهایی در جامعه ما است و ما می توانیم صلح آمیز در جامعه ما, و ما می توانیم گرد هم آمده بودند.”

تبلیغات

Police in heavy protective equipment carry a man away in the Fairfax District on May 30

پلیس در سنگین تجهیزات حفاظتی حمل یک مرد پس از جوراب توری, جوراب او را در Fairfax منطقه در طول تظاهرات در روز یکشنبه.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

یک بخش ضروری از حفظ یک تجمع مسالمت آمیز خواهد بود که نقش پلیس. معترضان در سراسر کشور استدلال کرده اند که در غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات محول به هرج و مرج هنگامی که پلیس نشان می دهد تا در decked riot gear. چهل و سه سال Leimert پارک مقیم Tschombe دیویدسون توصیف شاهد تظاهرات که در آن پلیس ضربه زدن مردم با باتوم و یا گلوله های لاستیکی و فلفل پاشيده و آنها را در یک مورد در زمان یک تظاهرکننده تلفن و آن را انداخت.

“همه بودن صلح آمیز از همه متفاوت مذاهب و فرهنگ ها. همه در یک توافق” Davidson گفت. “همه چیز معمولا خوب است در خارج وجود دارد تا زمانی که پلیس وجود دارد و اعمال قدرت خود را.”

دیویدسون تشکیل مردان Leimert محله سازمان دیده بان گروه در ماه نوامبر به برقراری ارتباط بین کشورهای همسایه و پلیس. او در توصیف متمایز عدم اعتماد در محله خود را که خود را نشان می دهد در این لحظه بسیاری از افسران پلیس گام به گام از اتومبیل های گشت.

تبلیغات

“پلیس خارج و آنها دست خود را بر روی اسلحه های خود را زیرا آنها در حال از محله. آنها از ترس در حال حاضر!” دیویدسون گفت. “آنها نمی دانند که چگونه به تعامل با افراد جوان در اینجا.”

دیویدسون, گروه — که شامل دو زن — گشت زنی در خیابان ها و کوچه از Leimert پارک دو شب در هفته به علاوه صبح شنبه. یک روز او به تماشای یک زن جوان کودک در حالی که او برگرفته چیزی در داخل خانه اش. هفته گذشته او در دنبال کردن پلاک از یک خودرو به سرقت رفته و گزارش آن به پلیس محلی.

“در بیشتر قسمت ها خیلی مرده اما شما کمی خود را رویدادهای” او گفت:. “ما از طریق بسیاری از مسائل که پلیس نیست. آنها تنها زمانی که چیزی اتفاق افتاده است.”

هدف خود را از صبح روز شنبه strolls است برای شروع مکالمات توسعه روابط و تبدیل شدن به یک چهره آشنا در جامعه است. پس از چند ماه از روال پیاده روی را از طریق خیابان Davidson, اغلب مردم را می بیند او می داند و یا دیدار از همسایه برنامه.

تبلیغات

جینا زمینه رئیس توانمندسازی کنگره غرب تهران محله شورای توسعه می خواهد مردان Leimert به مانیتور شنبه تظاهرات و تامین امنیت.

ما “پلیس منطقه خود ما را چرا که اغلب وجود دارد ترس است که اگر شما با پلیس تماس بگیرید, شما در حال رفتن دیده می شود به عنوان مجرم یا وضعیت در حال رفتن به طور تصادفی تشدید می شود و کسی را به ضرب گلوله” زمینه گفت.

Edmondson رسیده به افسران پلیس محلی و دعوت از آنها برای حضور در روز شنبه سوار بر دوچرخه.

تبلیغات

“ما نمی خواهیم شما را به نشان می دهد تا با تجهیزات نظامی و ضد شورش. البته که ایجاد اضطراب برای مردم و پاک مردم در راه اشتباه” Edmondson گفت. “ما می خواهیم پلیس به همان اندازه بخشی از جامعه به عنوان مردم است.”

برخی از افسران هستند. زمینه دعوت به منطقه ارشد منجر افسر پلیس که او را برای سال شناخته شده برای هر جلسه شورای بنابراین ساکنان می تواند ارتباط برقرار کردن با او به طور مستقیم.

“من فکر می کنم که این نوع از ارتباط کمک می کند تا به حدی به ساخت اعتماد” زمینه گفت.

“اما آن را بسیار سخت” او گفت: “از آنجا که یک چیز می تواند اتفاق می افتد” برای اخلال در تعادل محله. او بازگو حکایت از هفته گذشته هنگامی که کسی گزارش یک سرقت دوچرخه آنها را در پشت یک تاریکی-از ون. افسران پلیس, پاسخ به تماس با نزدیک شدن به خودرو با اسلحه خود را کشیده و زمینه ها گفت.

تبلیغات

“آن freaked هر کس در محله” او گفت:. “چرا آنها رویکرد [ون] با اسلحه — بیش از یک دوچرخه؟”

این وضعیت نه تشدید بیشتر زمینه گفت: تا حدودی به این دلیل که ماموران پلیس متوجه شدم که آنها به رسمیت شناخته ون. هنوز هم آن برچیده برخی از اعتماد به زحمت ساخته شده است بیش از چند دهه بین اعضای جامعه و افسران پلیس. و این بخشی از دلیلی است که یک هفته بعد صدها نفر از ساکنان خواهد شد نصب دوچرخه برای روز شنبه ،

“که فقط تبدیل به یک کل miscommunication که تشدید به چیزی دیوانه … و در حال حاضر کل جامعه ندارد ایمان به این افسران ما شناخته شده برای سال” زمینه گفت. “از آن پس بسیاری از ترکیبات مسائل و ترکیبات متغیر است.”

با خنده او افزود: “این هرگز سیاه و سفید است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>