Stevante کلارک خروشان بعد از پلیس های کشته شدن برادر خود را. در حال حاضر او را به عنوان یک رهبر

با گارد ملی حمل مهمات و دو شب از غارت ترک شهر در لبه هیچ کس مطمئن شوید که چه اتفاق می افتد در اینجا دوشنبه به تاریکی سقوط کرد مرکز شهر — پلیس نیست وافغان یادآوری از یک حکومت نظامی از ماشین بینام و نشان و نه رهبران شهر و کسب و کار مردم که مدت ها پس از پاک کردن منطقه و معترضان خود را, بسیاری از به ظاهر جوان و بی تجربه با نافرمانی مدنی.

سپس اندکی مرد در یک مخروطی کت و شلوار سیاه و سفید توری تا کفش و کلاه لبه های گسترده پا به عنوان mobocracy رخنه کرد در شب.

Stevante, Clark, برادر Stephon, Clark, داغستان توسط ساکرامنتو پلیس در سال 2018 در زمان نگه دارید از تنها کوچک تصادف تعقیب درهم bullhorn هر کسی فکر کرده بود به ارمغان بیاورد و با آن در زمان نگه دارید از جمعیت حدود 600.

“اگر شما بی احترامی میراث جورج فلوید شما بی احترامی میراث برادر من” او فریاد زد صدای او را تیره و تار به یک زمزمه از قبل شد. “و من نمی خواهد اجازه می دهد که.”

تبلیغات

کلارک 27 در حال ظهور است که به عنوان رهبر یک لحظه خاص در ساکرامنتو قادر به وضوح انتقال و به اشتراک گذاری عاطفی نمک-در-این-زخم عذاب خشونت های پلیس است که زندگی اش را تعریف از خود را غیر مسلح برادر کشته شد مادر بزرگ خود را در حیاط خلوت — یک bellwether از غم و اندوه برای نسل جوان در حال حاضر خسته از صدمه زدن و به شدت نیاز به امید از کسی که احساس می کند معتبر است.

اما او بعید راهنمای. دو سال از ابراز غم و اندوه خود را علنا در این شهر کوچک از 500,000 شامل دستگیری فروپاشی روانی مربوط به یک شمشیر تحقیر و تمسخر گفت: خروج برخی از عصبی به او را در مرکز صحنه.

“او بسیار واقعی” گفت: Darrell استاینبرگ که برای اولین بار ملاقات کلارک در روز بعد از برادرش تیراندازی هنگامی که کلارک شروع به پریدن کرد در افتا در تالار شهر و فریاد زد فحاشی او به عنوان شهردار فعلی و سابق مجلس سنا رئیس جمهور pro tem.

“وجود دارد مقدار زیادی از خوب در آن وجود دارد و در عین حال او تا به مشکلات خود گفت:” استاینبرگ. “او نشان می دهد که چگونه پیچیده انسانی است.”

تبلیغات

پلیس کشته Stephon کلارک پس از آنها در پاسخ به یک تماس در مورد کسی که شکستن ماشین ویندوز. یک کلانتر هلیکوپتر خال خال او را در حیاط خلوت و دو افسر را دنبال و به ضرب گلوله او پس از دیدن آنچه که بعدها تبدیل به یک آی فون را در دست خود.

مرگ آمد و دو سال پس از ساکرامنتو پلیس کشته شدن یک مرد سیاه و سفید, یوسف, مان, در یک مورد که منجر به اصلاحات و شهر اولین, سیاه, رئیس پلیس. عکسبرداری از کلارک بود که جورج فلوید موجب خشم است که مردان از رنگ ادامه به مرگ به دلیل خشونت پلیس تنظیم کردن تظاهرات گسترده که تعطیل آزادراه و مجبور پادشاهان به لغو NBA بازی.

سال گذشته تظاهرات در اطراف کلارک مرگ کمک به تصویب قانون تغییر قانون کالیفرنیا افزایش استاندارد برای زمانی که اجرای قانون می تواند استفاده از نیروی مرگبار از زمانی که آن را “معقول” به “لازم است.”

یک گارد امنیتی با آرزوی اینکه یک نوازنده Stevante کلارک پرتاب شد به نقش عزادار برادر و سخنگوی جنبش زمانی که برادرش فوت کرد اما فشار رسانه ملی توجه همراه با غم از دست دادن او را از چپ نامنظم و به ظاهر خارج از کنترل است.

تبلیغات

ظاهر می شود در همین لیمو در سی ان ان, Clark, dinged بل که او را دوست نداشتند یک سوال روم لیمو flummoxed. در یک مراسم یادبود با Rev. Al Sharpton, Clark چسبیده به کشیش انداخت و خود را روی تابوت.

Stevante Clark addresses protesters after the police shooting of Stephon Clark in Sacramento

Stevante کلارک آدرس معترضان در سال 2018 پس از تیراندازی پلیس از Stephon کلارک در ساکرامنتو.

(جاش peter bradley / خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

چند هفته پس از تیراندازی او سطل آشغال یک اتاق در یک هتل پس از تماشای فیلم آن را و قرار داده شد, در غیر ارادی سلامت روان نگه پلیس و پایان دادن توانایی های خود را به حمل اسلحه و امنیت حرفه ای.

او فریاد زد profanities در یک پدر و پسر در یک فروشگاه محلی. او مختل خدمات کلیسا. او خواستار مسئولان شهرستان به او مصونیت دیپلماتیک و 24 ساعته خودرو جزئیات تسهیلات.

تبلیغات

او با استفاده از trashcans برای مانع شدن از خیابان که در آن او زندگی می کردند و menaced هم اتاقی ها و همسایه ها با یک کارد بزرگ و سنگین در سه روز بن بست منجر پلیس به دستگیری او.

احساسات عمومی در چرخش از همدردی به تمسخر به ترس. برای یک زمان معلوم بود اگر مردم شاهد عادل خشم و عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و یا بیماری های روانی.

کلارک خود مطمئن به نظر می رسید هر چند او در حال حاضر می داند او “تا زانو در اندوه,” او گفت:.

اما مشکلات همچنان ادامه داشت. ماه گذشته دستگیر شد و در سه فقره جنایت سوء استفاده های داخلی, برای او که تا ژوئن دادگاه تاریخ است. کلارک کاهش یافته است به صحبت در مورد این حادثه است.

تبلیغات

“من در حال تغییر ‘شما باید به طور کامل’ روایت,” او گفت:.

“من نمی بپرسید برای این [expletive]. خدا کاهش یافته است توپ گفت: ‘در اینجا شما بروید و بیایید ببینید چه چیزی شما می توانید با آن'” گفت: Clark نشسته بر روی فلز حقه در بازی بیس بال الماس در نزدیکی ساختمان کنگره در روز سه شنبه که در آن او با استفاده از خود رسانه های اجتماعی زیر به جمع داوطلبان به اسکراب گرافیتی و که در آن او قطع شد سه بار توسط رهگذران که می خواستم selfies.

“من شکسته شده است. من شکسته” او گفت:. “و من متوجه شده ام که ساخته می شود و مانند یک پادشاه excuse my French اما شما باید شکسته شود مانند یک [expletive].”

کلارک است که شناخته شده برای خود را خام و کاریزماتیک جریان از آگاهی غرب از قدرت است که حتی به عنوان او را به دست اورد شهرت در ساکرامنتو و کنگره ساخته اند و او را کمی اعتماد میان یک نگهبان است که با احتیاط از او راه فرار و امتناع از تراز خود را با بازیکنان شناخته شده در یک شهر از سیاست است.

تبلیغات

“رهبران جامعه شکست خورده است. دموکرات ها شکست خورده است. جمهوری خواهان شکست خورده است. مسیحیان شکست خورده است. مسلمانان شکست خورده است. همه شکست خورده است و این کودکان و نوجوانان” گفت: Clark. “خشم است و خشم صالح.”

اما آرام و درونگرا به دور از دوربین ها و پیروان او گفت که او آموخته است که “شور و شوق و بدون جهت است که هرج و مرج” و امید به تصویب آن درس است.

“من می دانم که من ممکن است به عنوان یک کمی غیر عادی است. من یک ناپاک است. من یک مدافع برای ماری جوانا. من مدنی آزادیخواه. من شناخته شده برای رفتن خط در کشور بارها در زمان” کلارک گفت. “من نه دوست پسر. و من می تواند قبول کند که هر چند از آنجا که من در اینجا به محبوب و یا دوست. … من به نمایندگی از [expletive] مبارزه و من می خواهم به مرگ در این [expletive].”

که خارجی طبیعت ساخته شده است که او ارزشمند در طول ناآرامی در زمانی که هر دو جامعه و رهبران سیاسی در حال جستجو برای یک راه رو به جلو در امان خشم در سراسر کشور است. معترضان تا کنون داشته اند چند روشن تماس به عمل و حتی چاشنی رهبران مترقی با اعتبار مانند استاینبرگ در حال مبارزه.

تبلیغات

“افراد جوان وجود دارد من فکر می کنم طبعا در همه مواضع قدرت به عنوان نمی دانستند و نمی مراقبت و قطعا درک نیست و شاید حق با آنها گفت:” استاینبرگ. “و من در تلاش برای کشف کردن که چگونه من می تواند بهتر شود.”

ظهر سه شنبه کلارک بود که در این نما از کتابخانه ایالتی کالیفرنیا که در آن ضد قانون اجرای نقاشی های دیواری بود ناخوانا در آن صاف دیوارهای سنگی و اعضای گارد ملی هنوز هم ایستاده بود و تماشا کنید.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, که همچنین متعهد به انجام بهتر وجود دارد و همچنین شستشو در همبستگی در یک رنگ آبی پیراهن کار با یک بطری تمیز کننده آویزان از جیب عقب شلوار جین خود را.

با نوعی مصونیت از مجازات کلارک برداشت Newsom برای بداهتا Facebook live — نادر unscripted لحظه مراقب باشید سیاستمدار که همراه با دیگر فرمانداران پیش از آن در هفته بوده است berated توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ظاهر شدن “ضعیف” در مواجهه با ناآرامی و عدم استفاده از نیروی نظامی برای حذف مخالفان.

تبلیغات

Newsom که به نظر می رسید خسته همچنین به نظر می رسید خدا را شکر کلارک حضور در یک شهرستان است که به احتمال زیاد می توانست ملی سرفصل اگر معترضان مربع بود با گارد ملی. اتفاق نظر وجود دارد که در اینجا دوشنبه شب ممکن است به پایان رسید با درگیری و اگر نه برای کلارک.

“شما بیش از هر کسی درک خشم است که مردم باید” Newsom گفت: به کلارک دوربین. “و [درک] این جنون ، در یک متفکر صلح آمیز و سازنده در راه است.”

پس از مصرف تصادف تعقیب درهم bullhorn که شب کلارک رهبری معترضان به Sacramento County Dist. Atty. آنه ماری شوبرت یک محل آشنا به فعالان محلی که بارها ادعا که او آسان است در افسران که با استفاده از نیروی کشنده. او کاهش یافته است به اتهام افسران که شات Stephon کلارک.

کلارک دستور داد جمعیت به زانو و بالا بردن مشت خود را به عنوان او خوانده شود نام افراد کشته شده توسط پلیس به خشونت و نژادپرستی نهادی به Emmitt تا.

تبلیغات

“من دست خود را. من ذهن خود را. من روح خود را. Give me your heart,” او فریاد زد. “ما می توانیم اعتراض و فلان چیز اما آنچه در حال ما پرسید؟”

او می خواهد شوبرت به یاد می آورد.

Stevante Clark leads a rally at the Sacramento County district attorney's office

Stevante کلارک آگهی تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید به Sacramento County دفتر دادستان منطقه چهار شنبه.

(آنیتا Chabria)

سپس به او دستور داد جمعیت نگاه خود را به سمت چپ نگاه کنید به حق خود و معرفی خود به همسایگان خود مانند یک کشیش در کلیسا.

تبلیغات

در نزدیکی یک جوان سفید با لباس تمام سیاه و سفید با رنگ قرمز کفش های تنیس تبدیل به دختر در کنار او.

“سلام من جاش,” او گفت:.

کلارک می خواهد این معترضان ایران در “توطئه و برنامه ریزی و بسیج و استراتژیسازی,” او گفت:. او می خواهد آنها را به تماس با پلیس بیشتر اصلاحات و کالیفرنیا جدید استفاده از نیروی استاندارد به تصویب رسید در سراسر کشور.

10 p. m., Clark دستور داده بود معترضان به منطقه “شهر ارواح” به جای سقوط به آنچه که او به عنوان “تله” از اجرای قانون حضور. حدود 50 نفر بودند در نهایت دستگیر بیشتر برای منع رفت و آمد اما سرقت و خرابکاری قبلی شب نمی تحقق و نه پس.

تبلیغات

“من قادر به حرکت مانند آب در [تظاهرات] که باید با پرداخت قیمت برای دستور کار” گفت: Clark.

کلارک گفت که او امیدوار به سرمایه گذاری در زمان خود شهرت برگزاری منظم یکشنبه تظاهرات و احیای یک جنبش اصلاحات که اببس و جریان با خشم عمومی. او سریع است برای گفتن پیروان حوادث بزرگ خواهد بود و سازمان به عنوان کسانی که از برنی ساندرز و یا تهمت و باعث می شود مطمئن شوید که هر فرد او است پس او را در Instagram.

کلارک است که تقریبا همیشه هل دادن پیام خود را هر چند در اواخر سال گذشته و پس از عبور از این ایالت استفاده از زور قانون او سوگند یاد او انجام شد.

تبلیغات

“من خسته پس برادر من درگذشت. من خسته هستم” گفت: Clark.

او گفت: رفتن به مرحله خارج از کانون توجه و کشف کردن آنچه که آینده خود را مانند نگاه در خارج از برادرش میراث شاید تمرکز بر روی موسیقی خود را.

اما پس از آن فلوید کشته شد و پایان دادن به بلد دیگر آغاز شود.

“من نفرت زندگی من گاهی اوقات” گفت: Clark. “اما آن است که آنچه در آن است. من در درد. من صحبت می کنند به درد. من صحبت می کنند به صدمه دیده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>