وجود دارد یک شغل بحران است. Coronavirus است و آن را بدتر

پس از هفته فاجعه بار از دست دادن شغل در سراسر کشور ممکن است کار گزارش برگزار شد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید: ملت کلی نرخ بیکاری علامت پایین به 13.3% از 14.2 درصد در ماه آوریل است.

اما برای آمریکایی های سیاه و سفید آن بیشتر بود خبر بد: متناوب 16.8 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار نیروی کار بود و از کار کردن شکاف از 16.7 درصد در ماه آوریل است.

در کالیفرنیا و در سراسر کشور coronavirus است گسترش نژادی شکاف میان دارا و ندار. و همه گیر محور بحران اقتصادی کمک کرده است به ملتهب جامعه سیاه و سفید را حس عمیق از بی عدالتی به قیام بیش از خشونت پلیس در سراسر کشور در این هفته است.

مینیاپولیس ممکن است برخی از 1500 مایلی از لس آنجلس اما تظاهرات در کالیفرنیا به قتل دیگری غیر مسلح سیاه فوران برابر درنده خویی. در زیر خشم بیش از جورج فلوید مرگ دروغ دیرینه نابرابری اقتصادی که گرفتار 2.6 میلیون آمریکایی های آفریقایی تبار که حساب 6.5 درصد از جمعیت کالیفرنیا.

تبلیغات

“نزدیک به نیمی از جامعه سیاه و سفید تا به حال هم هیچ کار یا فقر dead-end کار است که پرداخت نمی کند نیازهای اساسی مسکن و مواد غذایی گفت:” لولا Smallwood Cuevas, بنیانگذار, سیاه, کارگر مرکز در جنوب لس آنجلس است.

“مالی و بی ثباتی شده است پارگی در بافت اجتماعی جوامع سیاه” او گفت:. “این است که سوخت زیادی از آنچه که ما در حال دیدن در این قیاس. بسیاری از ساکنان سیاه به کوک با هم دو یا سه شغل برای زنده ماندن.”

سه سال پیش Cuevas کمک پژوهش UCLA کار مرکز بررسی شرایط در لس آنجلس ” سیاه و سفید محله. کارگران سیاه پوست با درجه و یا کمتر شد دو بار به عنوان به احتمال زیاد بیکار به عنوان سفید پوستان با همان آموزش و پرورش, گزارش یافت می شود.

آن را برجسته کاهش پایدار به خوبی پرداخت می شود یقه آبی شغل در لس آنجلس, سیاه, محله به عنوان صنایع از نقل مکان به حومه شهر به کشورهای با دستمزد پایین تر و کمتر از اتحادیه های کارگری و یا به کشورهای خارجی. بین سالهای 1980 و 2014, درصد از L. A. شهرستان سیاه کارگران در مشاغل تولیدی کاهش از 19 درصد به 5 درصد است.

تبلیغات

“به عنوان یک نتیجه از گسترش نابرابری افزایش هزینه های مسکن و خودنمایی فقدان فرصت های اقتصادی در لس آنجلس است که در تلاطم یک شغل بحران” محققان نوشت. باقی مانده شغل “کاهش در کیفیت و به عنوان سیاه و سفید اشتغال حفره حفره این جوامع — به خصوص مردان خود را — به طور فزاینده جرم و نیرنگ در کالیفرنیا تاریخی گسترش حبس.”

و در حال حاضر coronavirus است به طور نامتناسبی در کالیفرنیا آمریکایی های آفریقایی تبار.

پس COVID-19 شروع ادعا زندگی سیاه و سفید آمریکایی به درگذشت دو برابر نرخ ساکنان سفید. در لس آنجلس, آمریکایی های آفریقایی تبار دچار 26 مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان که در مقایسه با 22 برای Latinos, 16 برای آمریکایی های آسیایی تبار و 13 برای سفید پوستان است.

“در هیچ زمان در تاریخ معاصر عمیق نژادی و نابرابری در خوب بودن به نظر می رسد به عنوان آشکار به عنوان آنها امروز” سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا نوشت: در پست این هفته.شرایط بهداشتی اساسی کمتر دسترسی به مراقبت های پزشکی و بیمه و قرار گرفتن در معرض بیشتر به این ویروس به دلیل اشتغال و مسکن شرایط کمک به بالاتر تلفات این بیماری همه گیر در آمریکایی های آفریقایی تبار, محققان دریافتند.

تبلیغات

دولت در سطح کار داده نژاد نمی خواهد وارد شده برای ماه اما یک تجزیه و تحلیل از کالیفرنیا’ بیکاری ادعا توسط دولت در بخش توسعه اشتغال و غیر انتفاعی کالیفرنیا سیاست آزمایشگاه نشان می دهد این ویروس نابرابر تاثیر است.

از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مه بیش از یک چهارم از کالیفرنیا کارگران سیاه پوست, همراه با بیش از یک چهارم از آن کارگران در زمینه بیکاری بیمه ادعا می کند. برای سفید پوستان و لاتین تبارها نسبت نیز وخیم اما تا حدودی کمتر: 21%.

در مارس 23, Trusion Daniels گذاشته شد خاموش از $15-یک ساعت کار به عنوان یک آشپز برای KFC خروجی در فرودگاه بین المللی لس آنجلس. آن اتفاق افتاده است نمی تواند در یک زمان بدتر. قبل از همه گیر از 29 سال انتظارنشسته بودند در لاس وگاس جایی که او برنامه ریزی شده برای حضور در مدرسه آشپزی.

Coronavirus شیوع “انداخت آچار در کل ما طرح,” او گفت:.

تبلیغات

او با استفاده از آخرین چک برای کمک به مادر خود را اجاره U-Haul و پرداخت هزینه برای ذخیره سازی زمانی که او مالک به فروش می رسد Hawthorne ساختمان که در آن او زندگی می کردند و 12 سایر اعضای خانواده.

پس از اقامت در هتل خانواده نقل مکان به لس آنجلس جنوبی اما دانیلز “نمی خواهم به جمعیت تا فضا,” او گفت: بنابراین او کوچ فرو می رود در یک دوست. مزایای بیکاری هستند جذب ضربه اگر چه مدت آنها گذشته هنوز به تعیین خواهد شد به عنوان کنگره بحث کمک های آینده.

دانیلز هیچ غریبه ای به خشونت است. او به یاد می آورد به تماشای یک ویدیو از یک دوست و برادرزاده که به ضرب گلوله کشته شد و پلیس او غیر روحانی در معده است. “بسیاری از مردم عصبانی هستند و می ترسم” او گفت:. “من 6’2″. من پوست تیره ، زمانی که من راه رفتن پایین خیابان, من در گارد.”

هنگامی که او به گفته خانواده اش او برنامه ریزی شده برای حضور در این تظاهرات با برادر, مادرش “باد گوشی من تا” Daniels گفت. “مادر بزرگ من بود تا تلفن. آنها بود, مانند, ‘Come back home.'”

تبلیغات

در سراسر کشور, متوسط درآمد برای خانواده ها بود $65,902 در سال 2018 در مقایسه با $41,511 برای خانواده ها. در کالیفرنیا شکاف مشابه بود: $77,904 در مقابل $53,565.

اما بیکاری و پایین بودن دستمزدها نه تنها اقدامات نژادی و بی عدالتی. از قرن 17 برده داری به قرن 20 redlining و مسکن, تبعیض, سیاه ساکنان مدت طولانی است که خنثی در جمع آوری ثروت به طوری که آنها کمتر به سقوط دوباره در زمانی که یک فاجعه مانند همه گیر بازدید.

دولت در سطح داده ها در دارایی های مسابقه محدود هستند اما در سراسر کشور اثر تجمعی از نابرابری و تبعیض “می توان به این کشور آغاز به کار” با توجه به مارس مطالعه توسط موسسه بروکینگز که دقیق چگونه به ارث برده ثروت است رو سفید خانواده ها بیش از نسل.

در $171,000 خالص ارزش معمولی خانواده سفید در سال 2016 حدود 10 بار است که از یک, خانواده, در $17,150 مطالعه گزارش شده است. و در طول رکود اقتصادی و کاهش متوسط ارزش خالص کاهش یافته و بیشتر به صورت سیاه و سفید خانواده (44.3%) نسبت به سفید خانواده (26.1%).

تبلیغات

“نسبت خانواده سفید ثروت به ثروت خانواده بالاتر است از امروز در آغاز قرن” بروکینگز محققان نوشت.

با COVID-19 کشتن آمریکایی های آفریقایی تبار در یک نرخ بالاتر نسبت به دیگر نژادها توجه است که به طور فزاینده ای با تمرکز بر نوع شغل آنها را نگه دارید.

یک دانشگاه برکلی کار مرکز مطالعه در ماه گذشته مورد تجزیه و تحلیل نژادی, آرایش, که, کالیفرنیا, مقامات تعیین شده به عنوان ضروری از جمله کسانی که در بیمارستان های, مراقبت در منزل, پرستاری در خانه, مواد غذایی, فروشگاه, انبار, گوشت, گیاهان پردازش حمل و نقل عمومی و سازمان های حمل و نقل.

“به طور کلی Latinx کارگران بالاترین نرخ اشتغال در این مشاغل (55%) و به دنبال آن کارگران سیاه پوست (48%)” این گزارش می گوید. “به عنوان یک نتیجه از هر دو گروه به احتمال زیاد بیشتر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در محل کار نسبت به دیگر نژاد/گروه های قومی.”

تبلیغات

در میان سفید و کارگران فقط 35% برگزار شغل در صنایع به عنوان برچسب های ضروری همراه با 37 درصد از کارگران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>