نگران ویدئوها ضبط L. A. police خشونت و پرخاشگری در میان تظاهرات

در یک ویدئو حداقل هشت لس آنجلس افسران پلیس فراگیر یک زن دروغ گفتن در هالیوود و خیابان به عنوان وزوز یک تیزر هوا را پر می کند. مردم جیغ از بالکن آپارتمان برای افسران که به نظر می رسد شلیک تفنگ بی حس کردن در کاری برای متوقف کردن.

در یکی دیگر از فیلم an LAPD خودرو بشکه به جمعیت معترضان در میدان پرشینگ نزدیک به رانندگی بیش از یک قبل از پشتیبان گیری و سرعت دور به عنوان معترضان پرتاب اشیاء در ماشین.

در روز سه شنبه فیلم حکومت نظامی بازداشت در هالیوود به پایان می رسد با غیر مسلح arrestee برگزار زور اسلحه و التماس برای رحمت به رادیو پلیس squawks با سفارشات برای افسران را به هر کسی آنها را بازداشت. در L. A. County sheriff نمایندگان در یک ویدئو ظاهر می شود به شلیک گلوله از یک وسیله نقلیه در حال حرکت در مردان جوان در خیابان ها و کسانی که در فیلم دیگری پانچ و زانو یک مرد جوان روی زمین در کامپتون.

نیکلاس Flickinger 29 ساله مددکار اجتماعی فیلم برداری ماموران در هالیوود ستون در بالای یک زن است.

تبلیغات

با تلفن همراه خود دوربین های دیجیتال همه جا و رسانه های اجتماعی ارائه livestream بی سابقه ای علیه خشونت پلیس شده است وجود دارد یک جریان ثابت از فیلم های جدید نشان نگران پلیس رفتار است.

آن زمان را برای یک ارزیابی کامل از نحوه پلیس در جنوب کالیفرنیا انجام شده و چگونه گسترده موارد سوء رفتار شده است. معترضان و برخی از آزادی های مدنی فعالان را انجام می دهد و تاکتیک های پلیس به عنوان غیر قابل قبول است. و حتی رهبران شهر اعتراف شده اند وجود دارد مشکل ساز حوادث و خواهان تحقیقات و اصلاحات بر اساس آنچه پدید آمده است.

شهردار اریک Garcetti گفت: پلیس لس آنجلس را کاهش می دهد استفاده از فوم دور پس از شکایت بسیاری از معترضان بودند که ضربه توسط پرتابه. شهردار همچنین گفت که او را حمایت از ایجاد یک دادستان ویژه برای بررسی افسر جنایی سوء موارد دیرین تقاضا از فعالان.

زمان بررسی بیش از یک دوجین فیلم و مشترک متعددی با مقامات پلیس برای نظر. جاش Rubenstein یک سخنگوی پلیس گفت: ماموران شده بود پاسخ برای به روز “پویا و در برابر موقعیت های خطرناک” و تا به حال تا به حال سنگ و بطری پرتاب آنها را.

تبلیغات

اما Rubenstein کاهش یافته است به ارائه توضیحات برای اقدامات خاص از افسران در فیلم ها که رفته اند ویروسی از جمله چند که در آن افسران دیده می شود به شدت ضرب و شتم غیر خشونت آمیز معترضان با باتوم.

رادنی کینگ ضرب و شتم 29 سال پیش و شورش سال بعد موجب اصلاحات عمده در پلیس لس آنجلس که در ادامه بیش از چند دهه گذشته. که شامل قوانین در اطراف استفاده از نیروی محدودیت در اختیار دارد و با استفاده از چراغ قوه به عنوان سلاح به deescalation آموزشی طراحی شده برای افسران کمتر احتمال دارد به خشونت مجادلات با مردم است. حتی برخی از دیرین پلیس لس آنجلس منتقدان باید گفت که این گروه ساخته شده است پیشرفت.

اما این اعتراضات از هفته گذشته نمایش بسیار بیشتری باید انجام شود به آنها گفت.

تبلیغات

“این چیزی جز یک تایید از چه سیاه و فعالان برای دهه ها گفته اند که پلیس و نیروی بیش از حد واقعی است” گفت: Najee علی دیرین جنوب لس آنجلس رهبر جنبش حقوق مدنی. “در حال حاضر با گسترش رسانه های اجتماعی و هر کس با داشتن یک تلفن همراه ما در واقع می تواند سند آنچه ما احساس می کنیم که سوء استفاده.

“ما در نهایت باید اثبات است.”

علی گفت که او و دیگر رهبران برنامه ریزی برای جمع آوری در خارج از مقر پلیس لس آنجلس روز شنبه صبح به تقاضای مخاطبان با پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور و L. A. County Sheriff الکس بیانوبا برای به اشتراک گذاری ویدئوها اعضای جامعه جمع آوری کرده اند به طوری که مقامات می تواند راه اندازی و تحقیقات است.

آنها به تنهایی نیست و خواستار پاسخ.

تبلیغات

در روزهای اخیر پلیس کمیسیون و دو نفر اعضای شورای شهر را به نام در این بخش به نقد و بررسی آن با استفاده از نیروی نظامی در طول تظاهرات. بخش تاکتیک نیز زیر آتش آمده از صاحبان کسب و کار که می گویند در پاسخ افسران بارها و بارها تصمیم گرفتند به دستگیری های غیر خشونت آمیز معترضان به جای غارتگران در صحنه های مختلف در سراسر شهرستان.

در میان کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت رئیس جمهور سابق اوباما خواست هر شهردار در این کشور روز شنبه به بررسی شهرهای خود در مذاکرات استفاده-از-نیروی سیاست و متعهد به اصلاحات مورد نیاز.

در حالی که مور بیانوبا و Garcetti تا حد زیادی تقدیر افسران خود را برای دست زدن به ناآرامی ها در روزهای اخیر آنها نیز باید اذعان کرد که مشکلات بوجود آمده اند. مور گفت: امور داخلی افسران در حال کار در سراسر ساعت به بررسی حوادث خاص — از جمله یکی که در آن یک خودروی گشت رانده شد به معترضان.

تبلیغات

پلیس لس آنجلس با صدور بیانیه ای روز شنبه اذعان فیلم و اصرار مردم برای تماس با امور داخلی محققان و یا اداره بازرس کل اگر آنها بر این باور بودند قربانیان ستم زور و یا سوء

“ما آگاه هستند از افراد که شده فیلم های آنلاین و رسانه های اجتماعی به تصویر می کشد برخورد با پلیس است که آنها باور دارند که به منزله نیروی بیش از حد یا سوء رفتار در طول این تظاهرات” بیانیه ای گفت:. “ما بررسی هر نمونه به طور کامل و نگه دارید و هر افسر که نقض بخش سیاست پاسخگو باشد.”

Rubenstein گفت: شکایات می تواند زمینه با وزارت حرفه ای استانداردهای دفتر تلفن رایگان در (800) 339-6868 یا با بازرس کل در (213) 893-6400 یا (213) 893-6464 و یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected].

بیانوبا گفت: اداره تحقیق در مورد اتهامات سوء رفتار و ویدئوها از پتانسیل سوء. او گفت: در کامپتون آمد و پس از یک افسر “محدود بودن فرار کشته فرار غارتگران” در یک وسیله نقلیه و یک که در آن افسران دیده می شوند تیراندازی از یک خودرو بود که ترجمه به میلیون ها نفر از مردم توسط خواننده رپ Lil Nas X — درگیر فلفل توپ بودن مستقر شده اند. هر دو حادثه تحت بررسی است.

تبلیغات

برخی از معترضان و پلیس دیگر طرفداران اصلاحات می گویند یک حساب مورد نیاز است ابتدا با فردی گری مور — که مجبور به عذر خواهی این هفته پس از گفت غارتگران بودند به عنوان مسئول فلوید مرگ به عنوان افسر که به زانو خود را در Floyd گردن — و در ادامه با اتهامات جنایی برای افسران گرفتار آزار مردم است. Garcetti و برخی از فرماندهان پلیس را حمایت مور.

هیچ سوالی ماموران با چالش های غیر معمول. هر چند اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات مسالمت آمیز است برخی از مردم را پرتاب اشیاء در افسران و بیش از دو دوجین از ماموران مجروح شده اند. یکی او را با جمجمه شکسته. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از معترضان زخمی شدند. غارتگران آمار نمرات کسب و کار فوق العاده ویندوز و سرقت کالا.

اما چند تن از شاهدان می گویند پلیس اقدامات عمدی بوده و غیر قابل توجیه.

تبلیغات

نیکلاس Flickinger 29 ساله مددکار اجتماعی که ثبت تصویری از افسران در هالیوود ستون در بالای یک زن گفت که او تا به حال به تماس پلیس برای کمک چندین بار در محل کار. اما او گفت:, تصاویر مانند او ثبت شده روز شنبه از سمت چپ به او احساس خصومت نسبت به اجرای قانون او هرگز قبل از احساس.

“راه پلیس لس آنجلس است برخورد با همه چیز من هرگز احساس ضد پلیس یا پلیس لس آنجلس” او گفت:. “من همیشه بر این عقیده است که وجود دارد خوب و بد در هر گروه … اما حتی اگر اکثریت افسران خوب آنها هیچ کاری انجام نمی. آن را برای تلفن های موبایل مانند کلیشه شده اما همه آنها همدست در چه خبر است.”

جاناتان Uttenreither, 48, هالیوود گفت که او در نزدیکی یک پلیس زد و خورد در خط 3 خیابان در Fairfax منطقه در روز شنبه هنگامی که پلیس شروع به پیشرفت شلیک فوم دور “یکسره” به جمعیت.

“آنها با هدف کم که روشن بود,” او گفت:.

تبلیغات

به عنوان او شروع به فرار او را دیدم یک زن جوان نیز در حال اجرا به طور ناگهانی به زمین رها. عجله به کمک او, او متوجه شد که او تا به حال شده است در پشت سر با یکی از پلیس پرتابه. به عنوان خون زد گردن او و او و یک مرد دیگر سعی کردم او را حمل دور دور ظهور کردن زمین در اطراف آنها یک چرای بازوی خود را.

“من متوجه شدم که پلیس هنوز شلیک به ما به عنوان ما در تلاش برای انجام این زن زخمی کردن خیابان. آنها عمدا تیراندازی در آمریکا” Uttenreither گفت.

این واقعیت است که این اقدامات بخشی از یک هماهنگ پلیس پاسخ ظالمانه است, او گفت:.

“آن را له کرده امید دارد که هیچ گونه قصد از پلیس به نیروی خود و یا سیاستمداران که کنترل آنها را به هر گونه پاسخگویی,” او گفت:. “آن را مانند پلیس با قرار دادن خود در جنگ با جمعیت آنها قرار است به خدمت به جای تلاش برای deescalate و حل مشکلات است.”

تبلیغات

حداقل 2500 نفر دستگیر شده بودند توسط پلیس لس آنجلس از روز شنبه از طریق شنبه و مور اذعان کرده است که تنها 200 نفر از این افراد گرفته شد به زندان به ظن غارت و یا جرائم سرقت. ارقام تطبیق با شکایت از وکلا و فعالان که ادعا گروه استفاده نقض مقررات و پراکندگی سفارشات در روزهای اخیر برای خرد کردن اعتراض به جای اطمینان از امنیت عمومی.

“این فقط یک عظیم هزینه زمان و پول که ندارد به رخ می دهد در حالی که شما می توانست برخورد با دیگر بسیار جدی تر فعالیت” گفت: حقوق مدنی وکیل کارول سوبل که با موفقیت شکایت کرد که این گروه در گذشته بیش از آن در دست زدن به تظاهرات.

اگر چه اظهار نظر به طور مستقیم در استفاده-از-نیروی حوادث مور گفت: این بخش نیاز به تبدیل شدن به تهاجمی تر در پاسخ به پایدار غارت و نصب صدمات به افسران.

تبلیغات

پلیس نیز به طور فزاینده ای در لبه مجموعه گزارش ها از جدی خشونت علیه افسران در دیگر شهرستانها. لاس وگاس افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد در حالی که در پاسخ به اعتراض در نوار غزه در سهشنبه شب و سه شهر نیویورک افسران چاقو و گلوله چهارشنبه در بروکلین. NYPD افسران در حال انتظار برای زنده ماندن.

اما در L. A. بسیاری از ترس پلیس لس آنجلس است که افزایش در حال حاضر وضعیت با هر قدم اشتباه.

Flickinger گفت: او دوست شده بود و بخشی از ماه مارس در هالیوود در سه شنبه شب اما تصمیم به خیابان به جای خطر دستگیری به علت نقض مقررات منع رفت و آمد. حدود 7:30 p. m. او را دیدم یک زن راه رفتن به دور از یک گروه از افسران پلیس در Argyle خیابان در نزدیکی بلوار هالیوود. افسران شده بود فریاد او را متوقف کند اما به نظر نمی رسد به حمل هر چیزی و یا مسلح با توجه به Flickinger که گفته بود پس از آن گرفته شده به زمین است.

“یک افسر رفت و در او و پس از آن هفت نفر انباشته شده در بالا. به عنوان شما می توانید در این ویدئو وجود دارد شش یا هفت افسران همه فشار دادن زانو خود را در” او گفت:, فراخوانی تصاویر شبیه به فلوید آخرین لحظات. “آنها تا به حال دست خود را پشت سر او و شما می توانید شنیدن صدا از ویدیو فقط آنها را در ادامه به تیزر و تیزر ، به همین دلیل همه شروع به جیغ خودم گنجانده شده است.”

تبلیغات

بروک Forston یک زن که می گوید او در میان معترضان زده توسط پلیس لس آنجلس یک رزمناو در Pershing مربع در روز یکشنبه ثبت شده است اطلاع از ادعا در برابر شهر و متهم به افسر پشت چرخ از افزایش یک وضعیت در حال حاضر زمان.

“ده ها هزار نفر از معترضان مسالمت آمیز جمع آوری شده که صدای ما شنیده می شود و راننده این خودرو پلیس لس آنجلس تصمیم به ایجاد هرج و مرج که در آن وجود داشته است صلح” او وکیل V. James DeSimone در بیانیه ای گفت:. “در هیچ نقطه ای را بروک تلاش برای آسیب رساندن به هر کسی و به جای آن به لس آنجلس تبدیل به یک صلح آمیز مارس به چیزی خطرناک برای همه است.”

Lexis-Olivier ری, a 30-year-old خبرنگار L. A. تاکو یکی از خبرنگاران که می گویند آنها مجروح شده اند توسط پلیس, پوشش جنوب کالیفرنیا تظاهرات در روز های اخیر.

ری شد, گزارش از یک خط زد و خورد بین پلیس و تظاهرکنندگان در 3 خیابان و خیابان شهرستان بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی که در آن Uttenreither شده بود که ماموران آغاز شد و شلاق را با باطوم و بدون داشتن هر گونه پراکندگی سفارش, او گفت:. او زده بود در معده است.

تبلیغات

“من اقامت در خارج از راه خود را, و من مشغول به کار بود مسالمت آمیز و فقط کار من,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>