بیست گونه که در بالا در انرژی و کم اضطراب

در حالی که اکثر مردم فکر می کنم, سیگار, صرفا برای نیمکت دلایل بیشتر ماری جوانا مصرف کنندگان شروع به استفاده از این گیاه برای بهره وری. گونه های خاصی می تواند کمک به مسائل پزشکی مانند بی خوابی و اختلالات خوردن اما انرژی یکی از مهمترین و به دنبال پس از اثرات تفریحی گلدان در حال حاضر.

بیشتر در طول روز سويه به کاربران وز وز انگیزه, بالا, الهام بخش ما به پایان کارهای خانه, دریافت خارج از منزل و یا مقابله با یک پروژه خلاقانه. متاسفانه عوارض جانبی, پر انرژی, گونه های در حال اضطراب و پارانویا نه که مفید هستند در حالی که تصمیم گیری. بنابراین برای کمک به شما دریافت کردن و بدست آوردن چیزی انجام می شود امروز در اینجا بیست گونه است که هر دو نشاط و آرام در روح و روان.

فقط به یاد داشته باشید: سیگار کشیدن ماری جوانا تاثیر می گذارد هر کس متفاوت است بنابراین سعی کنید این گونه را به آرامی.

Strawberry Diesel

توت فرنگی دیزل

هربرت Fuego

توت فرنگی دیزل
که چشم انداز مثبت انتظار از دیزل یا سرفه گونه نیست jolting اما آنچه توت فرنگی دیزل را بالا فاقد انرژی آن را می سازد تا برای در تمرکز. خوشمزه و نشاط و بدون هل دادن شما بر لبه (هر چند شما قطعا می توانید انجام دهید که خودتان) بالا است و مولد بدون تشدید اعصاب اجازه می دهد تا شما را به خلاق, پایان کارهای روزمره و مقابله با خسته کننده مکالمات.

Citrus Farmer is more popular in the Northwest but has a growing profile in Colorado.

مرکبات کشاورز محبوب تر است در شمال غربی اما در حال رشد پروفایل در کلرادو.

هربرت Fuego

مرکبات کشاورز
در حالی که تازه فشرده بوی پرتقال یا آب گریپ فروت می تواند لذت می برد و حتی مفید در صبح اضافی لیوان شکر و اسید می شود داخلی مخل همانطور که ما مسن تر است. من همواره دو قدم پشت اگر من دود مرکبات کشاورز در تمام طول روز, اما یک قدم خوش آینده اگر من آن را محدود به یک کاسه اواسط تا اواخر صبح.

Chiesel is sought after for its rare productive high.گسترش

Chiesel است که به دنبال پس از آن نادر تولیدی بالا است.

هربرت Fuego

Chiesel
شاید آن را فقط ساده تر ژنتیک و یا شانس است که باعث ایجاد چنین هماهنگ برخورد از قدیمی مدرسه مزمن با Chiesel. در ابتدا نشاط بخشی, بالا نمی مخروطی خاموش اگر شما چیزی به تمرکز بر روی…و بر خلاف بسیاری از محرک گونه نیست که غیر ممکن است برای انجام با Chiesel. هر گونه فشار می تواند شما را به دهان سوراخ اگر شما بیش از حد سیگار اما من رتبه Chiesel وجود دارد با برخی از مولد ترین اوج من و ام تا به حال. این واقعیت است که آن را مانند طعم علف هرز charcuterie مدیره نکنه یا.

Tang Tang, and you'll hit the ground.گسترش

تانگ تانگ و شما به زمین برخورد.

هربرت Fuego

تنگ تنگ
درمان تانگ تانگ مانند قهوه است که باعث می شود شما گرسنه به جای تمایل به مدفوع: کمی بسیار سعادتمند و سازنده اما بیش از حد است disorienting و شوخ طبعی خود را تخلیه توسط دوم. من استفاده از آن برای استرس خفیف اضطراب و گردن درد و حساس معده است.

Lemon Meringueگسترش

لیمو نوعی کیک میوه دار

هربرت Fuego

لیمو نوعی کیک میوه دار
لیمو نوعی کیک میوه دار را سر بالا می تواند به نظر می رسد بسیار شدید در ابتدا, اما آن را آرام به سرعت هنگامی که شما پیدا کردن چیزی به تمرکز بر روی. هر چند که انرژی استفاده می شود برای فعالیت بدنی جنبه های بصری و تمرکز نیز می تواند اتصالات برای یک فیلم سرگرم کننده و یا خطر ناک بخوانید. بهترین بخش ؟ Comedown حداقل است خروج شما نسبتا unzomibified.

Tangerine Power

نارنگی

هربرت Fuego

نارنگی
در حالی که بدن احساس می کند سریع تکان خوردن از انرژی ذهن باقی می ماند نسبتا آرام با برخی از کاربران و حتی کاهش کمی ذهنی. که متضاد ترکیب می تواند گیج کننده در ابتدا, اما می تواند کمک به با ساده فکر وظایف و ورزش اگر دوز بندی صحیح می باشد. فشار مزایای پزشکی می تواند شامل درد درمان گلوکوم, سردرد, اختلالات خوردن, استرس و دیگر اشکال جزئی روحی.

Pucker

چروک

هربرت Fuego

چروک
نور در کانون چروک را بالا همه ذوق. انرژی و انگیزه قرار دادن کاربران در عجله بدون توجه به کاری که در دست است, اما آن را سرگرم کننده عجله بسر می رسانید. غلظت فاقد ممکن است اما اضطراب نیز نور, ساخت آن را یک گزینه خوب برای روز. کاربران پزشکی استفاده کرده اند و چروک برای درمان خستگی و اضطراب و غم و اندوه روانی جزئی درد و سردرد.

Mango Kush

انبه کش

هربرت Fuego

انبه کش
یک احمق شاد سعادت است که تقریبا فوری با همراه انرژی است که می تواند دشوار باشد بدون وظایف یا فعالیت ها در مقابل از شما. فشار comedown نیست بیش از حد سخت است اما آن را قوی تر بیشتر مصرف می کند. انبه کش استفاده شده است برای درمان جزئی درد, سردرد, اسپاسم های عضلانی, گلوکوم, استرس و جزئی روحی و خستگی شدید.

Super Silver Haze has been shining through Mason jars since the ’90s.گسترش

سوپر نقره ای رقیق شده است درخشان را از طریق Mason jars از ’90s.

هربرت Fuego

سوپر نقره ای رقیق
سوپر نقره ای رقیق عطر و طعم ممکن است پشته با دیگر پیر سويه هاي جوي اما بالا است که هنوز هم نسبتا آرام با وجود شهرت خود را. اگر چه در آن زمان باعث به حرکت کمی کندتر از مغز خود را و شما را مستعد ابتلا به cottonmouth فشار است که هنوز هم بسیار قابل اعتماد در طول روز و برای پروژه های خلاق. مزایای پزشکی شامل درمان خستگی و استرس و اختلالات خوردن و بی تفاوتی بیش از حد.

Sour Tangie

ترش گل رز

هربرت Fuego

ترش گل رز
ترش گل رز است نه کاملا به عنوان شدید به عنوان Tangie نه نشانی از آن ارائه آنجا تمرکز به عنوان دیزل ترش اما آن بالا است بیشتر سرخوشی و آرامش از هم و آن را می شود بسیار قابل پیش بینی پس از اولین استفاده. اثرات آن شناخته شده اند به نبرد اضطراب, افسردگی و استرس, اختلالات خوردن, تهوع و درد جزئی.

Maui Strawberry

مائوئی توت فرنگی

هربرت Fuego

مائوئی توت فرنگی
این دانه را خون سرد و در عین حال فعال بالا است نخست روز و سرگرم کننده, نشاط بخشی, کاربران بدون گرفتن آنها را از دست داد در ذهن خود را. آن را بزرگ اجتماعی به دلیل استفاده از آن اهلی-قادر اثرات, اما آن را نیز برطرف جزئی, درد, استرس و اشتها اختلالات است.

Ecto-Cooler

Ecto-کولر

هربرت Fuego

Ecto-کولر
Ecto-کولر نخست فشار روز استفاده پس از سرگرم کار و یا سرگرم کردن پس از حزب. آن, اثرات, پر انرژی, می توانید استراحت روزانه بدن را درد و درد ارائه سرخوشی بدون اینکه ذهن فکر می کنم بیش از حد. اما ماندن در یک ضربه یا دو کوتاه از حد خود را و فشار نیز می تواند مولد کاربران اجازه می دهد برای حفظ تمرکز در طول عجله. مزایای پزشکی شامل درمان خستگی و استرس و غم و اندوه روانی جزئی درد و حالت تهوع.

AK-47

AK-47

هربرت Fuego

AK-47
اگر چه به نام بعد از یک تفنگ قدرتمند AK-47 قرار داده نمی شود و یک سوراخ در سر خود را. آن هشدار اثرات سرخوشی مناسب برای طول روز کارهای روزمره و فعالیت های اجتماعی در حالی که تمرکز آن و اندکی بدن بالا نگه داشتن اضطراب در خلیج. هنوز هم یک زن و شوهر پاف بیش از حد بسیاری از نهایت را قوی comedown. آن استفاده شده است برای درمان اضطراب, خستگی, استرس, اختلالات خوردن و روحی.

Harlequin

نوعی سگ کوچک خالدار

هربرت Fuego

نوعی سگ کوچک خالدار
اگر چه این یک CBD فشار دلقک بسته کاملا دانه بالا بردن شناخته شده برای ذوب دور درد و اضطراب در حالی که کاهش استرس و خستگی. فشار بسیار محبوب برای استفاده های پزشکی از, تفریحی, اما آن آرامش بخش و در عین حال اثرات نیرو های مورد علاقه برای مولد سیگاری. فقط به یاد داشته باشید برای نگه داشتن یک بطری آب با شما: cottonmouth قوی است با این یکی.

Hercules

هرکول

هربرت Fuego

هرکول
هرکول حمل تعیین یک روز فشار و درستی است. آن را تحریک ذهن در حالی که با شل شدن بدن بدون تخلیه یا ساخت آن را برای جلسات از صبح تا شب داخل و یا خارج از منزل. فشار نیز می تواند آرایه ای از مزایای پزشکی: آن استفاده می شود برای درمان چشم درد, اختلالات خوردن, اضطراب, استرس و اشکال دیگر از غم و اندوه روانی.

WiFi OG

WiFi OG

هربرت Fuego

WiFi OG
حتی با OG در آن نام و THC درصد از رسیدن به پایین 20s, WiFi یکی از مورد علاقه من در طول روز سویه است. آن را به ندرت باعث خواب آلودگی مگر اینکه من بیش از حد سیگار است و آن را در درست کردن کافئین و اضطراب در حالی که القا من اشتها در بعد از ظهر. پزشکی بیماران مبتلا به استرس و افسردگی-اختلالات مربوط به عنوان به خوبی به عنوان درد مزمن تهوع و خستگی می تواند به نفع از WiFi به لطف قدرت بالا و عملکرد-قادر وزوز.

Panama Punch

پاناما پانچ

هربرت Fuego

پاناما پانچ
برخی از کاربران گزارش اولیه انرژی پشت سر هم بعد از سیگار کشیدن پاناما پانچ اما دوز قوی از بی حالی می تواند در عرض یک ساعت. بالا بسیار سعادتمند اما عاری از پارانویا و بزرگ در حل موانع. اثرات آن می تواند درمان مسائل سینوس و سردرد و اختلالات غذا خوردن درد جزئی و بی خوابی است.

Colombian Gold

طلا کلمبیا

هربرت Fuego

طلا کلمبیا
یکی از ساده دانه توده اوج به مدیریت نسبت به دوربان سم را خواب آلودگی و یا Maui Wowie نشاط و اضطراب اثرات طلا کلمبیا است sessionable و نشاط بخشی است. آن انرژی بالا دانه بدون پارانویا و خستگی باعث می شود آن را بی انتها در تمام طول روز فشار است. پزشکی بیماران استفاده از آن برای درمان اشتها اختلالات خستگی و درد و استرس است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Citrus Sap

مرکبات Sap

هربرت Fuego

مرکبات Sap
در نظر گرفته شده نزدیک به یک 70/30 ترکیبی مرکبات Sap دهنده مانند یک شات در بازو و یا یک صبح toke دادن به کاربران یک حالت آرامش ذهن با وجود قدرت بدنی بالا است. که محتوای THC بالا می تواند یک شمشیر دو لبه هر چند ساخت tokers بی فایده از عدم تمرکز یا بدن کار افتادگی تا چرت زدن در ضربات. فشار استفاده شده است برای درمان درد استرس, سردرد, اضطراب, خستگی و حالت تهوع.

Lamb's Bread

بره نان

هربرت Fuego

بره نان
بره نان نشاط بخشی بالا است روشن تر از کسانی که از محبوب sativas مانند سويه هاي جوي و حتی تودههای بومی مانند دوربان سم. یک روز دود برای potheads پزشکی و بیماران به طور یکسان دانه خوب است برای خستگی و استرس و اضطراب و سردرد و همچنین برای تقویت خلاقیت و اجتماعی کاهش کمرویی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>