‘نقض ارزش های ما,’ UCLA صدراعظم می گوید از LAPD استفاده از جکی رابینسون ورزشگاه

رو نصب آمریکا پلیس لس آنجلس را با استفاده از جکی رابینسون ورزشگاه به روند بازداشت معترضان در طول قیام موجب مرگ جورج فلوید, UCLA صدراعظم ژن بلوک گفت که استفاده از چنین بود: “تخطی از ارزش های ما” و UCLA “باید و بهتر انجام خواهد داد.”

“برای دیدن یک فضا است که به ویژه به UCLA به خصوص یک اختصاص داده شده به یک شکل نمادین مانند رابینسون استفاده می شود به عنوان یک محل برای مجازات کسانی که حمل بر میراث او است عمیقا ناراحت کننده,” بلوک گفت: در یک ایمیل و پیام به UCLA جامعه اواخر شنبه شب. “حقیقت این است که برای بسیاری از افراد در جامعه ما عمیقا نگران خشونت پلیس و سوء استفاده از قدرت دولت بود که عمیقا نگران کننده است. ما درک و احترام است. ما موفق به تشخیص این چالش ها در فراگیر شیوه ای که شنیده می شود صدای به حاشیه رانده شده.”

بلوک گفت که پلیس لس آنجلس به دنبال و دریافت اجازه از وزارت امور سربازان سابق که از دانشگاه اجاره ورزشگاه به استفاده از پارکینگ خود را به عنوان یک “منطقه عملیات.” UCLA “می دانستند و موفق به متوقف کردن” که تنظیم اما نمی دانم که این سایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد به روند دستگیری او گفت:.

“اما اجازه می دهد که پلیس لس آنجلس به استفاده از این فضا حتی برای برگزاری در طول این تظاهرات اخیر اشتباه بود” بلوک گفت.

تبلیغات

این مسئله به وجود آمد و پس از اداره پلیس لس آنجلس شلوغ معترضان و دیگران دستگیر دوشنبه در مرکز شهر لس آنجلس و وست وود به کلانتر اتوبوس آورده و آنها را به ورزشگاه. معترضان گفت: آنها بازداشت شدند برای چند ساعت و چپ دست به دستبند و بدون دسترسی به آب و غذا و یا مراقبت های پزشکی در حالی که اجتماعی فاصله و دیگر COVID-19 پروتکل های ایمنی نادیده گرفته شد.

ده ها تن از UCLA اعضای هیات علمی امضا نامه سهشنبه ابراز نگرانی و خواستار توضیح. آنها را قبول ندارد اداری معاونت مایکل بک پاسخ که پلیس لس آنجلس را با استفاده از این ورزشگاه به عنوان یک رشته زندان “انجام شد و نه با دولت اجازه همکاری یا دانش است.”

“ما بی اعتقاد است که شما و دیگر UCLA رهبری بود غافل از این وضعیت” آنها نوشت. “چگونه می توانیم مطمئن باشید که این نمی خواهد تکرار قرار دادن بسیاری از مردم در راه آسیب است تنها به بعد گفت که آن اتفاق افتاد بدون UCLA دانش و زهد ، مسئولیت نهفته است با UCLA که آیا اجازه داده بود یا نه.”

تبلیغات

پلیس لس آنجلس گفت: در بیانیه ای که اواخر روز چهارشنبه که آن را ایجاد یک پست فرماندهی در پارکینگ ورزشگاه یکشنبه در آماده سازی برای برنامه ریزی تظاهرات در وستوود روز بعد. آن گفت: این تسهیلات استفاده شده است “برای قبلی شهرستان شرایط اضطراری و به دست آمده با تصویب هیات” از UCLA.

این گروه گفت که دوشنبه شب افزایش نقض مقررات منع رفت و آمد بازداشت مورد نیاز فضای بیشتری برای پردازش و آن را “شناسایی شده و این ورزشگاه به عنوان یک محل برای یک میدان زندان به روند دستگیرشدگان برای انتشار فوری.”

“ما تاسف است که ما آگاه نیست UCLA این هدف در نظر گرفته شده” در بیانیه ای گفت:.

این بیانیه افزود: “در نگاه به گذشته آن را مایه تاسف تصمیم به ایجاد این سایت [برای] پردازش دستگیرشدگان … با توجه به این ورزشگاه را به اسم جکی رابینسون که شکست لیگ اصلی بیس بال رنگ مانع به عنوان اولین آمریکایی آفریقایی بازیکن بیس بال. محل ضعیف انتخاب با توجه به میراث و روح تظاهرات.”

تبلیغات

UCLA دانشکده به رهبری پروفسور Ananya Roy گفت: دانشگاه “همکاری فعال” با پلیس می ایستد در “تیز نفاق” به آن اظهارات همبستگی با معترضان. استادان به نام در این دانشگاه را تمام اطلاعات در مورد استفاده از این ورزشگاه توسط ادارات شهرستان از جمله به عنوان یک پلیس فرماندهی و به قطع روابط با پلیس لس آنجلس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>