با حکومت برداشته یک شب آرام در L. A. به عنوان تظاهرات در شیر برای آخر هفته

با حکومت برداشته لس آنجلس و کالیفرنیای جنوبی شهرستانها دیدم تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات پنجشنبه شب به تظاهرات خود ادامه داد و با چند گزارش هر گونه مشکلات.

محلی تظاهرات در پی مرگ جورج فلوید همچنان به رشد, پخش كردن, از خیابان های لس آنجلس به حومه مانند چشمه دره ایروین و سانتا کلاریتا. حداقل یک دوجین جدید تظاهرات برنامه ریزی شده برای روز جمعه.

پلیس گفت که آنها نیاز به یک حکومت نظامی در اوایل این هفته در شهرهای مختلف و در سراسر لس آنجلس به کنترل جمعیت و سرکوب برخی از غارت و چپاول رخ داده است که در چند نقاط از جمله مرکز شهر وان Nuys, هالیوود, طولانی, ساحل سانتا مونیکا و Fairfax منطقه. اما وجود نداشته است گزارش مهم از سرقت در چند روز.

تبلیغات

“ما همچنان به شدت متعهد به حفاظت از حق Angelenos به صدایشان شنیده شود و حصول اطمینان از ایمنی جامعه ما” شهردار اریک Garcetti گفت: پنج شنبه پس از اعلام شهر دیگر اعلام حکومت نظامی.

این تصمیم یک روز پس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در زمینه کت و شلوار در برابر لس آنجلس شهر و شهرستان و شهر سن برناردینو برای پایان دادن به حکومت.

در روز پنج شنبه پرشوری سخنرانی ها شنیده می شد در چشمه دره که در آن تظاهر کنندگان راه می رفت به محیط پارک شعار و برگزاری علائم.

“این غم و آن sickens من که تنها به دلیل رنگ پوست من, من مانند یک سلاح” گفت: Tyyana آلبرت, 25, از لانگ بیچ. “شما تهدید هستند و وجود قدرت در درون من. که آنچه که می گوید و به همین دلیل من در اینجا.

تبلیغات

“که قدرت است که آنها را تهدید توسط من نیاز به استفاده از آن برای صحبت کردن برای کسانی وجود دارد که احساس می کنند نمی تواند صحبت کردن در برای خودشان برای آن دسته از مردم وجود دارد که جانشان را از دست دادند چرا که هیچ کس نمی ایستاد و مبارزه برای آنها را.”

آلبرت گفت: او فکر می کند خشونت پلیس باید جرم و در نظر او آن را در زمان بیش از حد طولانی برای افسران درگیر در Floyd مرگ به صورت اتهامات عنوان شده علیه.

“این موضوع برای همیشه” گفت: مریم Delurey, 55, از چشمه دره. “این وحشتناک ترین چیزی است که نهادی تفکیک شده و دائمی در این کشور 400 سال از این, و ما در نهایت در یک نقطه که در آن وجود دارد یک نقطه شکستن و مردم در واقع با گوش دادن به این و شروع به ایجاد برخی از تغییرات.

“من فکر می کنم آن را بسیار مهم برای همه به چیزی می گویند, برای شرکت, برای تکامل خود را به دلیل آن هرگز تغییر خواهد کرد مگر اینکه ما تلاش.”

تبلیغات

در سانتا مونیکا سایت از یک تظاهرات مسالمت آمیز روز شنبه خدشه دار نزدیک غارت چند صد مردم بسیاری از نشانه برگزاری مطلب “سیاه زندگی موضوع” راهپیمایی را از طریق خیابان. افسران سوار بر موتور سیکلت سوار جلوتر از این گروه به عنوان جمعیت شعار می دادند: “دست ها بالا. نمی شلیک کنید.”

در جای دیگر یک جمعیت چند ده جمع شده بودند خارج از شمال هالیوود ایستگاه پلیس حدود ساعت 9 صبح به صدای نگرانی سیستمیک نژاد پرستی. Provvidenza Catalano, 29 ایستاده بود توسط یک بنر که انجام این عبارت “End سفید سکوت.”

او گفت: این مهم بود که او را به خدا افتخار به عنوان یک فرد سفید. در طول هفته گذشته به او رسیده به دوستان به آنها را تشویق به شرکت در Floyd تظاهرات.

تبلیغات

“من آزادی در هم پیچیده با مردم آزادی” او گفت:.

در هالیوود معترضان در سمت چپ شمع در گوشه ای از هالیوود و تاک به افتخار فلوید که یادبود جریان بود در مینیاپولیس.

در مرکز شهر لس آنجلس ده ها تن از معترضان جمع آوری شده در مراحل سالن شهر, برگزاری نشانه هایی است که خواندن “نمی شلیک کنید!” و “حقوق مدنی colorblind.” گروه کوچکی از نوازندگان بازی با روح موسیقی در حالی که اتوبوس در حال عبور از honked در حمایت از.

مایکل گونزالس 24 سال تحویل راننده بود در میان جمعیت با پوشیدن پیراهن های مزین با عبارت “از بین بردن سفید برتری.”

تبلیغات

قبل از ورود در L. A. از کووینا گونزالس مشغول کرده بود در گفتگو بیش از پیام های متنی با دوستان که تا به حال بیان برخی از شک و تردید در مورد تظاهرات. فرد احساس کرده بود حذف شدند تظاهرات’ تمرکز بر زندگی مردم سیاه گونزالس گفت.

“من گفت:,” این است که مبارزه خود را, راست, در حال حاضر, “” گونزالس به یاد می آورد. “این مبارزه خود را, اما آن را برای همه است. خشونت پلیس اتفاق می افتد به لاتینی, آسیایی ها بیش از حد, اما در حال حاضر آن را در مورد سیاه و سفید زندگی می کند.”

L. A. شهرستان سرپرستان مجموعه به رای روز سه شنبه لایحه ای را برای توسعه قوانین برای اعتراضات اجتماعی نیاز به جداسازی و دیگر اقدامات برای حفاظت از تظاهرکنندگان از کروناویروس که همچنان به گسترش رابطه آلوده کردن حدود 60000 نفر کشته و بیش از 2500 در شهرستان است.

حرکت هدایت وزارت صحت عامه در همکاری با کلانتر و دیگر سازمان های اجرای قانون محلی در شهرستان بلافاصله به موضوع راهنمایی در مورد بهداشت ایمنی و اقدامات مربوط به صدور تقدیر نامه حمل و نقل و بازداشت معترضان با استفاده از ماسک صورت تصمیم گیری زمانی که به پیاده سازی فیزیکی فاصله و زمانی که به استفاده از گاز اشک آور.

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان بن Oreskes و مت Ormseth و شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>