طرفداران شکایت پلیس لس آنجلس بیش از اعتراض تاکتیک ادعا معلول مرد بی خانمان به ضرب گلوله کشته شد در چهره با گلوله های لاستیکی

یک ائتلاف از عدالت کیفری فعالان و طرفداران بی خانمان واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر این شهر بیش از, چگونه پلیس لس آنجلس به کار گرفته اند تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید متهم ماموران تیراندازی یک مرد بی خانمان در چشم با گلوله های لاستیکی و نگه داشتن مردم به صورت رو به بالا از 12 ساعت به صورت ساده نقض مقررات.

کت و شلوار — ثبت اواخر جمعه توسط Los Angeles فصل National Lawyers Guild, سیاه زندگی ماده و لس آنجلس جامعه اقدام شبکه — متهم L. A. Police Department نقض بسیاری از معترضان راست به جمع آوری و با استفاده از نیروی بیش از حد.

در این شکایت همچنین ارائه اطلاعات جدید در مورد یک تصویر از یک مرد بی خانمان خونریزی از چشم در مرکز شهر لس آنجلس است که تا به حال رفته و ویروسی شده و به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از بحرانی این اداره در طول هفته گذشته.

تظاهرات بیش از مرگ فلوید که کشته شد در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت در 25 مه منجر به ناآرامی های لس آنجلس دیده نمی شود پس از 1992 شورش برانگیخت توسط تبرئه چهار افسران پلیس لس آنجلس در ضرب و شتم رادنی کینگ. در حالی که کسب و کار را غارت کردند و به ساختمان آسیب دیده و سوخته در مرکز شهر وان Nuys شود و Fairfax منطقه فعالان گفت: تظاهرات شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز و پلیس باید با تمرکز بیشتر توجه خود را بر دستگیری تظاهر کنندگان به جای استفاده از غارتگران است.

تبلیغات

A man suffers a severe wound

مرد دچار شدید زخم به صورت خود را پس از گلوله های لاستیکی به جمعیت معترضان در برادوی نزدیک به 5 سنت در مرکز شهر لس آنجلس است.

(رابرت Gauthier/لس آنجلس تایمز)

پلیس لس آنجلس به اتمام رسانده است و یک شکست کامل از بازداشت در تظاهرات. سخنگوی وزارت جاش Rubenstein تخمین زده است که حدود 2,700 نفر دستگیر بین 29 مه و ژوئن 2 در اوج تظاهرات و رزرو سوابق نشان می دهد که اکثر کسانی که بازداشت شدند و برای شکست به اطاعت از یک پراکندگی سفارش و یا نقض مقررات.
این بخش ارائه نشده است به روز بازداشت چهره های, از شنبه. این طرح دعوی در دادگاه در حدود 3 درصد از 2,700 بازداشت بودند برای غارت یا جنایات دیگر. رزرو پرونده های بررسی شده توسط بار در اوایل این هفته نشان داد حدود 150 نفر دستگیر شده بود برای غارت در لس آنجلس در قاب زمان که حدود 5% از کل بازداشت کل.
“طی هفته گذشته در حالی که [Black Lives Matter لس آنجلس] و اعضای آن درگیر بودند قانونی متمم اول قانون اساسی فعالیت پلیس لس آنجلس با استفاده از زور برای پایان دادن به اعتراضات از جمله استفاده بی رویه از به اصطلاح” کمتر کشنده سلاح های که باعث آسیب به اعضای آن و القا ترس در آنها است که اگر آنها تصمیم به جمع آوری در فضاهای عمومی برای بیان مخالفت خود به خشونت پلیس در سراسر کشور در برابر مردان سیاه و زنان آنها خواهد بود موضوع از جمله خشونت و بازداشت” کت و شلوار گفت.

کت و شلوار نیز متهم به پلیس لس آنجلس از دستگیری تعدادی از افراد بی خانمان برای نقض مقررات حتی اگر آنها “تا به حال هیچ جایی آنها می تواند به جلوگیری از نقض.”

تبلیغات

کت و شلوار موجود وحشتناک عکس از یک مرد بی خانمان در یک صندلی چرخدار به عنوان شناخته شده “سینسیناتی” خونریزی از چشم و گفته بعد از پلیس او را با گلوله های لاستیکی. پلیس لس آنجلس گفته است که با استفاده از کمتر-از-کشنده فوم پرتابه نه گلوله های لاستیکی.

“او التماس کرد با پلیس را به استفاده از زور بر او قبل از اینکه به ضرب گلوله در چهره” کت و شلوار ادعا می کند.

Rubenstein تایید این حادثه مربوط به مرد بی خانمان است که این موضوع از یک امور داخلی تحقیقات به عنوان دیگر کثیرالانتشار کلیپ از اتهام سوء رفتار پلیس است که ظاهر شده اند در روزهای اخیر. او خواست هر کسی که بر این باور بودند که قربانی سوء رفتار پلیس به تماس با امور داخلی و یا دفتر بازرس کل است اما به نظر در طرح دعوی در دادگاه.

در اوایل این هفته رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور گفت: در این بخش نیاز به نشان می دهد نیروی بیشتر در پاسخ به حمله به افسران پلیس و گزارش از غارت و چپاول در بخش های مختلف از شهرستان. حداقل 27 افسران مجروح شده اند و در هفته گذشته در حالی که در پاسخ به اعتراضات و یا غارت از جمله یک افسر که در بیمارستان بستری شد با جمجمه شکسته.

اما در روزهای اخیر پلیس لس آنجلس مورد انتقاد قرار گرفته برای پاسخ به تظاهرات. دو اعضای شورای شهر و رئیس پلیس غیر نظامی کمیسیون سابق دادستان فدرال آیلین دکر نامیده اند یک بررسی.

تبلیغات

روز جمعه Rep. تد لیو (D-تورانس) نیز نامیده می شود در این کمیسیون برای بررسی بخش پاسخ به اعتراضات و غارت در Fairfax منطقه در هفته گذشته.

اواخر جمعه شهردار اریک Garcetti گفت: برخی از تاکتیک های پلیس دیده می شود در هفته گذشته تا به حال “هیچ جایی در شهر فرشتگان.”

بار نویسنده کارکنان سیندی چانگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>