تجزیه و تحلیل: کاخ سفید پنتاگون تنش در نزدیکی نقطه شکستن

واشنگتن (AP) — تنش بین کاخ سفید و پنتاگون کشیده اند و به نزدیکی شکستن poin t بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از نیروی نظامی علیه تظاهرات خیابانی باعث جورج فلوید مرگ است.

اصطکاک در این رابطه تاریخی است و نه غیر معمول. اما در روزهای اخیر و برای بار دوم در مغلوب ساختن پیشی جستن اصطلاح آن را مطرح کرده است یک چشم انداز در سطح بالا استعفا و خطر آسیب پایدار به ارتش شهرت.

آرام ممکن است بازگشت هر دو در بحران بیش از فلوید مرگ و در پنتاگون رهبران احساس وحشت و نگرانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از نیروهای فدرال برای قرار دادن داعش است. اما آن می تواند باقی مانده از خشم و ناخرسندی رئيس جمهور درباره این رویکرد به نظامی که رهبران آن استقبال او فشار برای بزرگتر بودجه اما ساییدگی در دیده شدن به عنوان ابزار سیاسی.

این تکه از مشکل این است که تهمت می بیند بدون محدودیت در قدرت خود را به استفاده از آنچه که او خواستار “قدرت نامحدود” نظامی حتی علیه شهروندان آمریکایی اگر او معتقد است آن لازم است. رهبران نظامی به طور کلی بسیار متفاوت است. آنها بر این باورند که فعال وظیفه نیروهای آموزش دیده برای شکار و کشتن دشمن باید مورد استفاده قرار گیرد برای به اجرا درآوردن این قانون تنها در افراطی ترین اضطراری مانند یک اقدام واقعی شورش. که محدودیت وجود دارد آنها استدلال می کنند برای حفظ اعتماد عمومی را.

وینسنت K. بروکس به تازگی بازنشسته ارتش ژنرال چهار ستاره می گوید این “مقدس” اعتماد شکسته شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ارتکاب فعال-سربازان وظیفه برای اجرای قانون در ایالات متحده که در آن او بداند یک فرماندار است نه به اندازه کافی دشوار در برابر معترضان.

“این یک اعتماد است که ارتش به خصوص فعال-وظیفه — نظامی ‘منظم’ — بزرگ داشتن قدرت فیزیکی و برگزاری بسیاری از اهرم است که می تواند در نهایت آزادی در جامعه ما و می تواند خاموش کردن دولت ما هرگز و هرگز اعمال می شود که قدرت داخلی برای اهداف سیاسی” بروکس نوشت: در یک مقاله برای دانشگاه هاروارد Belfer Center, جایی که او یک عضو ارشد.

حتی فراتر از چشم انداز با استفاده از فعال وظیفه نیروهای, حضور نیروهای گارد ملی در خیابان های پایتخت کشور کشیده شده است انتقاد به خصوص پس از یک هلیکوپتر گارد ممکن است استفاده نادرست برای ارعاب معترضان.

وزیر دفاع علامت Esper ساخته شده است شناخته شده است تاسف خود را در داشتن همراه مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست جمهوری فرصت عکس در مقابل یک کلیسا در نزدیکی کاخ سفید است. او گفت که او نمی دیدن آن در آینده — یک نقطه کور که هزینه او را در چشم منتقدان را دیدم که ظاهرا غیر سیاسی رئیس پنتاگون به طور ضمنی حمایت یک دستور کار سیاسی است.

Esper دو روز بعد در معرض خطر تهمت خشم زمانی که او پا قبل از خبرنگاران در پنتاگون اعلام مخالفت خود نسبت ناروا به استناد دو-قرن-پیر قیام کنند. که قانون اجازه می دهد تا یک رئیس جمهور به استفاده از نیروهای مسلح “که به نظر او لازم است” که “غیر قانونی انسداد … و یا شورش علیه اقتدار ایالات متحده آمریکا” آن را غیر عملی برای به اجرا درآوردن قوانین ایالات متحده در هر حالت نرمال به معنی.

Esper گفت: سادگی که او را دیدم بدون نیاز به اندازه گیری افراطی روشن مقابل به تهمت و تهدید به استفاده از زور. تقریبا بلافاصله کلمه آمد از کاخ سفید که تهمت ناراضی بود با وزیر دفاع خود که اغلب اشاره خود را نظامی اعتبار به عنوان یک وست پوینت فارغ التحصیل و جانباز از جنگ خلیج فارس در سال 1991 در عراق است.

روز شنبه مطبوعاتی کاخ سفید, منشی, Kayleigh McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “همچنان با اعتماد به نفس” در Esper.

“وزیر Esper بوده است در تامین امنیت ملت ما را در خیابان ها و حصول اطمینان از آمریکایی ها باید آرامش و اعتماد به نفس در امنیت مکان خود را از کسب و کار, مکان های عبادت و خانه های خود را,” او گفت:.

پس از یک شب از گاهی خشونت آمیز اعتراض در واشنگتن روز یکشنبه Esper کشیده چندین فعال وظیفه واحد از جمله یک پلیس نظامی گردان به پایگاه فقط در خارج از پایتخت کشور است. او هرگز نام آنها را به عمل و ممکن است نمیفهمد که موقعیت آنها را نزدیک به پایتخت را به او زمان بیشتری را برای منصرف کردن مغلوب ساختن پیشی جستن از توسل به قیام عمل می کنند. روز جمعه گفته است که آخرین آن فعال وظیفه واحد فرستاده شد به خانه بازگشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را از دست داد اولین وزیر دفاع بازنشسته دریایی ژنرال جیم Mattis بیش از یک انباشت نارضایتی و آن را در زمان غیر منتظره ای طولانی به جای او. برای یک سال و نیم پس از Mattis استعفا داد و در دسامبر 2018 پنتاگون اجرا شد با اقدام وزرای دفاع — سه پی در پی طولانی ترین جمله کشش موقت رهبری در پنتاگون تاریخچه — قبل از Esper در زمان بیش از ژوئیه گذشته.

این هفته Mattis اضافه وزن به نگرانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است militarizing پاسخ خود را به تظاهرات خیابانی در واشنگتن و در سراسر کشور.

تماس خود را “عصبانی و وحشت زده” Mattis نوشت: در مقاله آتلانتیک که حفظ نظم عمومی در زمان ناآرامی های مدنی است که وظیفه غیر نظامی دولت و مقامات محلی که بهترین درک جوامع خود هستند و پاسخگو به آنها..

“Militarizing پاسخ ما به عنوان شاهد در واشنگتن, دی سی, مجموعه تا یک جنگ نادرست درگیری — بین نظامی و غیر نظامی جامعه” برخوردار نوشت.

این نگرانی احساس می شود در میان پنتاگون رهبران منعکس شده است در ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley رسیدن بخش خصوصی به اعضای کنگره در روزهای اخیر به بحث در مورد نگرانی ها در مورد استفاده از ارتش در خیابان های آمریکا.

Milley شده است علنا آرام از او باعث به هم بزنید با پیوستن به Esper در یک پیاده روی با مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر لافایت مربع برای ریاست جمهوری فرصت عکس دوشنبه. اپتیک شد بی دست و پا. پلیس تا به حال به زور تحت فشار قرار دادند معترضان مسالمت آمیز از راه درست قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و همراهان او قدم به سنت جان کلیسای اسقفی در مربع که در آن تهمت برگزار شد تا یک کتاب مقدس.

Esper ساخته شده بدتر کرد و گفت: در یک کنفرانس پیش از آن روز با فرمانداران است که آنها باید خود را سرباز گارد ملی برای تسلط بر “battlespace” یک اصطلاح گسترده تفسیر توسط منتقدان به عنوان نشان می دهد تظاهرات باید درمان شود مانند دشمنان در میدان جنگ. Esper گفت: بعد از آن یک انتخاب ضعیف از کلمات است.

“امریکا است نه یک” نبرد فضایی,’ سابق وزیر دفاع William J. Perry در بیانیه ای گفت. “و مردم او را تهدید به تسلط در حال شهروندان آمریکایی نه مبارزان دشمن.”

___

یادداشت سردبیر — AP امنیت ملی نویسنده رابرت برنز را پوشش داده است پنتاگون و امنیت ملی برای امور مربوط به مطبوعات از سال 1990 است. او در دنبال http://twitter.com/robertburnsAP

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>