AP واقعیت را بررسی کنید: trump’s واقعیت در زمان غم و اندوه

مهر “باطل سگ.” “شوم سلاح.” پلیس مجروح. عق زدن معترضان. خرد مغازه. مسلح پرسنل در مراکز قدرت و نشانه. غم و اندوه و آتش سوزی.

مصرف به اندازه این روزها در پایتخت کشور رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “واشنگتن بود که امن ترین مکان روی زمین شب گذشته!”

چنین واقعیت های جایگزین رسوخ جهان توصیف تهمت و تیم خود را در طول هفته گذشته.

کاخ سفید به tweeting به عنوان یک موسسه آمریکایی نه مغلوب ساختن پیشی جستن حساب شخصی و یا کمپین ارسال شده در اجتماعی, رسانه های دروغ به مردم فکر می کنم چپ بودند انباشت سنگ به ارتکاب حملات تروریستی در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران انکار کرد که مقامات در واشنگتن با استفاده از گاز اشک آور علیه معترضان که فرار از مواد شیمیایی ابرها که شبیه گاز اشک آور نیش زده چشم مانند آن و ملاقات تعریف فرهنگ لغت از آن است.

در یک هفته از ناآرامی های پس قابل توجه آن را تحت الشعاع قرار گیر و هنوز هم نصب تلفات تهمت افتخار baselessly در مورد تست تشخیصی برای این ویروس و problematically در مورد سیاه و پیشرفت اقتصادی است. زمانی که “سگ دیوانه Mattis” جامعی در او تهمت دروغ ادعا کرد که اخراج او را به عنوان وزیر دفاع و به او داده اند که نام مستعار.

یک نگاه:

تئوری توطئه

کاخ سفید: “Antifa و حرفه ای آنارشیست ها در حال تهاجم به جوامع ما در مرحله آجر و سلاح به تحریک خشونت است. این اقدامات داخلی و ترور است.” — صدای جیر جیر شنبه با یک مجموعه از آجر و سنگ اگر به عنوان انبار برای حملات است.

حقایق: صدای جیر جیر شواهد از تخلفات بود ساختگی است.

این ویدئو شامل کلیپ های متعدد نشان آجر یا سنگ برای پروژه های ساخت و ساز و نه برای یک طرح نابکار. یک کلیپ اسیر سنگ روکشی در قاب سیم. کسانی که در واقع یک مانع حفاظتی خارج خبد از شرمن اوکس یک کنیسه در شهرستان ونتورا بلوار در لس آنجلس به توقف وسایل نقلیه از رمنج از ساختمان.

“آنها بوده است وجود دارد برای حدود یک سال” خاخام مندل Lipskier از کنیسه آسوشیتدپرس گفت. “این موانع امنیتی” کنیسه در بیانیه ای گفت: اطمینان همسایگان و دوستان.

روز دوشنبه نوشته بود, منتشر شده در رسانه های اجتماعی با عکس که دیوار محافظوی دروغ توصیف سنگ به عنوان در سمت چپ ونتورا بلوار “برای دور بعدی Antifa شورش” و گفتن جمله “آف رها” که مکرر در سراسر کشور است.

که تئوری توطئه تغذیه به کاخ سفید توییت دو روز بعد از آن به عنوان تهمت و دیگران کنار خار صلح آمیز طبیعت بیشتر از اعتراض و برجسته خشونت و به تصویر کشیده ناآرامی ها به شدت کار رادیکال. کاخ سفید بعد, حذف صدای جیر جیر و تصویری بدون توضیح.

___

سرمایه هرج و مرج

مغلوب ساختن پیشی جستن: “آنها نمی با استفاده از گاز اشک آور.” — فاکس نیوز رادیو در روز چهارشنبه با اشاره به قبلی شب تظاهرات در خارج از کاخ سفید است.

KAYLEIGH McENANY کاخ سفید وزیر مطبوعات: “هیچ گاز اشک آور استفاده شد. … هیچ کس اشک با گاز کشته شوند. اجازه دهید من را که روشن است.” — جلسه توجیهی روز شنبه.

حقایق: مردم جدا-گاز کشته شوند.

مقامات اذعان کرد با استفاده از فلفل ترکیب اخراج در توپ های پلاستیکی. علمی منابع از جمله مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, لیست پراکنده فلفل به عنوان یک گاز اشک آور. ماموران همچنین شلیک پرتابه حاوی مواد شیمیایی است که به همین ترتیب دیدار مشترک علمی و تعاریف از گاز اشک آور.

مردم پراکنده در سوزش مه سرفه و عق زدن برخی با چشم های قرمز و جریان.

“گاز اشک آور هر چیزی است که باعث می شود شما گریه گفت:” دکتر لین گلدمن دین از دانشگاه جورج واشنگتن hariri دانشکده بهداشت صحبت از مواد شیمیایی مورد استفاده در پراکندگی جمعیت. “فلفل اسپری گاز اشک. اما انواع دیگر آنهایی که بیش از حد.”

دکتر سون-اریک Jordt که تحقیقات گاز اشک آور عوامل شیمیایی و قرار گرفتن در معرض صدمات در دانشگاه دوک دانشکده پزشکی گفت: ترکیبات جدیدتر طبقه بندی شده به عنوان OC عوامل ممکن است یا ممکن است مناسب نیست سنتی تعریف علمی از گاز اشک آور اما به عنوان قوی و دارای اثرات مشابه. CS و CN کلاسیک دسته از گازهای اشک آور.

WUSA9 یک CBS وابسته در واشنگتن گزارش داد که در آن روزنامه نگاران در بر داشت صرف OC و CS قوطی در خیابان بلافاصله پس از مقامات پاک اعتراض; یک قوطی هنوز گرم بود.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “واشنگتن بود که امن ترین مکان روی زمین شب گذشته!” — صدای جیر جیر و Facebook ارسال سه شنبه.

حقایق: بدیهی است که نادرست است.

سرکوب صلح آمیز و همچنین خشونت آمیز معترضان صدمات به پلیس بودند که حمله به استحکامات در اطراف کاخ سفید phalanx پوشش مراحل یادبود لینکلن و خطر غارت و خرابکاری در محله ها به دور از صحنه نظامی تمام صحبت به خطرات ناشی از شب.

بیش از نیمی از سازمان های فدرال پیوسته در تلاش برای برقراری نظم. در میان آنها ایالات متحده پارک پلیس گفت: 51 از اعضای آن مجروح شدند بیش قبلی چهار روز از تظاهرات.

در آن زمان تهمت هشدار داده بود که هر کسی که به گذشته کاخ سفید امنیت را “ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح است.” در یک نقطه در اوایل درگیری راز عوامل خدمات روحیه مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید در پناهگاه.

دوشنبه شب و شب های دیگر واشنگتن بود که امن ترین مکان روی زمین. کاخ سفید ممکن است امن ترین مکان در واشنگتن است.

___

سیاه بیکاری

مغلوب ساختن پیشی جستن در اقتصاد قبل از همه گیر: “ما تا به حال بهترین شماره برای آمریکایی های آفریقایی تبار در اشتغال و بیکاری در تاریخ … بهترین چیز است.” — فاکس نیوز مصاحبه روز شنبه

واقعیت: درست در بیکاری است. درست نیست با یک شوت در “همه چیز” در اقتصاد است.

سیاه بیکاری کم سابقه در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 5.4 درصد در ماه اوت به عنوان طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ فشرده پیش رو است.

بسیاری از پیشرفت رسید که باراک اوباما رئیس جمهور شد: سیاه و بیکاری کاهش یافته و از رکود اقتصادی بالا از 16.8 درصد در مارس 2010 به 7.8 درصد در ماه ژانویه 2017. بهبود مداوم تحت مغلوب ساختن پیشی جستن تا زمانی که این بیماری همه گیر. سیاه بیکاری 16.8 درصد در ماه مه در مقایسه با 13.3 درصد جمعیت کلی.

همه اقدامات اقتصادی بهبود یافته برای آمریکایی های آفریقایی تبار تحت مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از همه گیر. یک خانواده به دست آورده درآمد متوسط از $41,361 در سال 2018 آخرین اطلاعات در دسترس است. که زیر 2000 اوج $43,380 با توجه به اداره آمار.

بیشتر به طور گسترده وجود دارد متعدد علائم قبل از همه گیر است که نژادی شکاف ثروت بوده است وخیم تر شدن.

___

سگ دیوانه

مغلوب ساختن پیشی جستن: “احتمالا تنها چیزی که باراک اوباما & I مشترک است این است که ما هر دو تا به حال افتخار شلیک جیم Mattis ترین در جهان مبالغه به طور کلی.” — صدای جیر جیر چهارشنبه.

حقایق: آنچه در مغلوب ساختن پیشی جستن و اوباما مشترک است که Mattis استعفا داد و در زیر آنها را. آنها نه آتش او را.

به عنوان اوباما رئیس فرماندهی مرکزی و مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر دفاع Mattis مخالفت با عناصر دولت سیاست. این هفته او همچنین ابراز خشم بیش از آنچه که او با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه نابالغ رهبری است.

بازنشسته چهار ستاره دریایی به طور کلی اعلام کرد در ماه دسامبر سال 2018 است که او را در به عنوان وزیر دفاع در دو ماه.”ژنرال جیم برخوردار خواهد بود بازنشستگی با تمایز” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی سپس ستایش تصدی خود. سپس مغلوب ساختن پیشی جستن حرف خود تن برش های کوتاه Mattis’ زمان باقی مانده و شروع به ادعا می کنند که او می خواهم او را اخراج.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “نام مستعار او بود ‘هرج و مرج’ که من نمی خواهم & تغییر به ” سگ دیوانه.'” — صدای جیر جیر چهارشنبه.

حقایق: او تغییر نکرد Mattis’ نام مستعار به سگ دیوانه. Mattis به نام شده بود که برای بیش از یک دهه قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

او همچنین شناخته شده نظامی خود فراخوان ثبت نام هرج و مرج زمانی که او دریایی سرهنگ. Mattis شوخی که در آن ایستاده بود برای “سرهنگ برجسته راه حل است.”

___

ویروس تست

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما باور نکردنی تست در حال حاضر. بنابراین ما انجام یک کار بزرگ است.” — مصاحبه روز شنبه در فاکس “برایان Kilmeade نشان می دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در هماهنگی با ایالات: “ما به طور مشترک توسعه یافته و آزمایش پیش بینی ها و اهداف برای هر ایالت در ماه مارس در مجموع بالغ بر 12.9 میلیون آزمون. فکر می کنم که: 12.9 میلیون آزمایشات است.” — اخبار توجیهی, on May 11.

واقعیت: ایالات متحده آمریکا تست شده است به مراتب از “باور نکردنی است.” این یک شکست بسیار مهم در اوایل هفته مقامات آمریکایی اذعان به معنی فرصت از دست رفته برای محدود کردن گسترش ویروس قبل از عفونت و مرگ رسید.

برت Giroir سرب فدرال رسمی در تست روز پنجشنبه گفت که آمریکا انجام شده حدود 12 میلیون آزمون در اردیبهشت, سقوط 900,000 کوتاه از دولت هدف برای ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها بیش از حد در دسترس بودن ایالات متحده, تست دروغ اعلام کرد در ماه مارس در میان وخیم کمبود “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.”

در حال حاضر در دسترس از آزمون به طور گسترده ای متفاوت است. برخی از فرمانداران و مقامات محلی می گویند که تست های بیشتر در دسترس از افرادی که آنها را می خواهید. دیگران می گویند که آنها نمی تواند برآورده تقاضا. که این مورد در وزارت امور سربازان بازنشسته ،

___

Lajka گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان متی پرونه اشرف خلیل لولیتا Baldor و رابرت برنز کمک به این گزارش.

___

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

___

پیدا کردن AP واقع چک در http://apnews.com/APFactCheck

Follow @APFactCheck در توییتر https://twitter.com/APFactCheck

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>