AP وجود دارد: Seles تاپ گراف در پرچین باز فرانسوی نهایی

یادداشت سردبیر — هر باز فرانسوی ویژگی های مسابقات است که به یاد ماندنی برای یک دلیل و یا دیگر. وجود دارد بزند. Comebacks. چشمگیر لحظات. تاریخی و دستاوردهای. AP است که انتشار داستان در مورد یک تعداد انگشت شماری از این مسابقات در حالی به تعویق افتاد مسابقات گراند اسلم قرار بود ایفا کرده است. یک بازی به یاد ماندنی برای درام و رقابت بین دو تمام وقت نوابغ شد و در سال 1992 نهایی در Roland Garros بین استفی گراف و Monica Seles. کمتر از یک سال بعد Seles بود چاقو توسط یک تماشاگر در یک مسابقه در آلمان است. داستان زیر فرستاده شد ژوئن 6, 1992.

___

توسط STEPHEN WILSON

AP ورزشی نویسنده

پاریس (AP) — این یک مسابقه هیچ کس سزاوار به از دست دادن.

Monica Seles و استفی گراف dueled برای دو ساعت و 43 دقیقه روز شنبه مطابق با هر یک از دیگر شات به شات مبارزه برای رهبری پس از بازی بازی.

در نهایت پس از حماسه سوم مجموعه ماندگار 18 بازی و 91 دقیقه Seles ظهور با 6-2, 3-6, 10-8 پیروزی برای سومین مستقیم باز فرانسوی عنوان شده است.

“این احساسی ترین بازی من تا کنون ایفا کرده” گفت: Seles که در حال حاضر در نیمه راه به برنده گرند اسلم. “این یکی همیشه رفتن را به ماندن در حافظه من.”

“آن را واقعا نمی توانست بهتر نهایی,” او گفت:. “این نشان می دهد که زنان تنیس گرفتن بیشتر و بیشتر هیجان انگیز است. آن را فقط بیش از حد بد برای آنکه از دست داد. هر دو مستحق برنده شدن.”

حتی در شکست Graf توافق آن را به یاد ماندنی بود مطابقت دارد.

“اگر شما بازی 10-8 در مجموعه نهایی آن قطعا خاص است,” او گفت:. “کسانی که بسیار ویژه مسابقات حتی اگر شما از دست بدهند.”

Seles شد اولین زن به تصرف خود در سه دوره متوالی به فرانسه باز می شود پس از آلمان Hilde استرلینگ انجام feat از سال 1935 تا 1937.

Seles, تقویت خود را نگه دارید و بر روی شماره 1 رتبه بندی در حال حاضر برنده شش گراند اسلم در زندگی حرفه ای او از جمله آخرین پنج که در آن او به نظر می رسد. او از دست رفته ویمبلدون سال گذشته خواهد بود رقابت وجود دارد در دو هفته سعی کنید برای برنده شدن در مرحله سوم از گرند اسلم.

شنبه سوم مجموعه ارائه شده برخی از بزرگترین درام در تنیس — مردان یا زنان — در سال های اخیر است.

“من هرگز یک مجموعه ای بود که در زندگی من” Seles گفت.

وجود دارد خشمگین تظاهرات فوق العاده می شود lunging برندگان مکرر تغییرات در حرکت است. با وجود خستگی هر دو بازیکن شد تا پمپ آنها نشان داد که احساسات خود را پس از تقریبا در هر نقطه.

Graf خواهد داد “بله!” clench او مشت و سیلی ران او پس از یک برنده است. زمانی که Seles از دست رفته یک نقطه او خواهد جیغ زدن “Noooo” نزدیک چشم او و ادا و اصول در عذاب.

سرب چرخش به عقب و جلو. Seles شد تا 5-3. Graf ذخیره چهار امتیاز بازی را در بازی بعدی نقل مکان کرد و جلوتر 6-5 و 7-6. Seles را شکست و رفت تا 8-7. Graf شکست را برای 8-8. Seles شکست دوباره و پس از آن در نهایت برگزار شد خدمت به مطابقت.

“من هرگز فکر نمی کردم آن را به آخرین تا زمانی,” او گفت:. “من یک کمی خسته است. اما من می ماند وجود دارد اگر من تا به حال.”

از 18 بازی در مجموعه نهایی ترین زنان در نهایی در اینجا از سال 1956 زمانی که Althea گیبسون ضرب و شتم آنجلا مورتیمر 6-0, 12-10.

35 تعداد بازی یکی از رکورد در یک فینال پس از دوران باز آغاز شد و در سال 1968. 36-بازی علامت گذاری راه اندازی شد در سال 1973 هنگامی که مارگارت دادگاه ضرب و شتم Chris Evert 6-7, 7-6, 6-4.

Graf پرداخت ادای احترام به Seles’ امتناع دهد.

“شما آن را دیده اند در دیگر مسابقات” او گفت:. “او است که قطعا یکی از سخت. حتی اگر آن را نزدیک اگر او را خسته و او همیشه برای رفتن آن. که قطعا بزرگ با کیفیت.”

گراف بدون رضايت او را شجاع عملکرد.

“من به معنای آن را بزرگ راه من برگشتم راه من مبارزه در هر زمان” او گفت:. “من فکر می کنم آن را یک تلاش بسیار خوبی به خصوص پایین بودن 5-3 در مجموعه سوم. اما من نا امید راه من وقتی توی بازی پیشرو.”

“هر بار که من به آن بازی ها,” او گفت:. “من بازی نمی کند آن نقاط به اندازه کافی خوب. من واقعا نمی سعی کنید مانند بازی قبل از اجرا همه چیز و برای هر شات. اما آن را دشوار است اگر شما مجبور به انجام این کار تمام وقت است.”

جمعیت به شدت در گراف به نفع بارها و بارها شکستن به ریتمیک کف زدن و شعارهای “استفی! استفی!”

“من واقعا نمی توانم بگویم که من تا به حال که پشتیبانی از همیشه قبل از” Graf گفت. “این فقط شگفت انگیز بود.”

Seles کنترل اولین مجموعه برنده 12 اول 14 امتیاز. Graf شروع به بالا بردن سطح بازی او در پایان اولین مجموعه حتی شکستن Seles در عشق در یک بازی.

آلمان به نظر می رسید به یک تقویت روانی اولیه در مجموعه دوم زمانی که او را نجات داد یک نقطه شکست برای جلوگیری از Seles از مصرف 2-0 منجر شود. Graf به دست آورده لبه زمانی که او را شکست 4-3. او را نجات داد سه شکستن امتیاز به نگه دارید برای 5-3 سپس شکست Seles در عشق را به نفع خود تنظیم کنید. Seles حتی نمی زحمت به تعقیب Graf را فورهند برنده در مجموعه نقطه.

Seles شد تا خدمات شکستن در 3-1, 4-2 و 5-3 نهایی مجموعه. پس از آن چهار امتیاز بازی را بر روی گراف را خدمت می کنند. او پاک شده و برای اولین بار با یک فورهند دوم با یک فورهند putaway سوم با یک فورهند به گوشه و چهارم با یک لغزیدن تکه پشت دست ضربه زدن روش شات.

“به خودم گفتم” فقط برای آن بروید,'” Graf گفت. “در آن نقطه من واقعا نمی دهد او شانس های زیادی. من در تلاش بود به کسی که تهاجمی است.”

“استفی همچنین برخی از عکس های بزرگ تحت فشار و من با بازی بیش از حد امن” Seles گفت.

Seles خدمت برای بازی در بازی بعدی اما Graf نگه داشته دیکته نقاط با فورهند و شکست در 15 تا حتی در مجموعه 5-5.

این دو در ادامه خدمت تا Seles شکست برای یک 8-7 منجر به Graf از دست رفته در یک فورهند. اما Graf شکست حق بازگشت ضربه کامل پشت دست ضربه زدن دراپ شات در یک نقطه است. در بازی بعدی Seles خرد کوتاه crosscourt پشت دست ضربه زدن پس از یک رالی طولانی به استراحت برای یک 9-8 منجر شود.

خدمت برای مسابقه برای بار سوم Seles رفت تا 40-15. در مطابقت با نقطه شماره 5 Graf در پاسخ پاره تمیز فورهند برنده است. اما در ششمین او زد یک فورهند به net.

“این کاملا بالا و پایین” Seles گفت. “یک یا دو امتیاز واقعا تصمیم آن است.”

Seles برنده $372,896 قرار دادن بیش از 5 میلیون دلار در درآمد حرفه ای. Graf برنده $186,457.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>