آسیا امروز: بسیاری از 51 جدید جامعه می شوند موارد مرتبط با فروش درب

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز شنبه گزارش داد 51 موارد جدید COVID-19 عمدتا در پر جمعیت پایتخت منطقه به عنوان مقامات تقلا برای جلوگیری انتقال در میان کارگران کم درآمد است که نمی توانیم در خانه بمانند.

ارقام اعلام شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری آورده و ملی در مجموع به 11,719 کارگران و 273 مرگ و میر.

حداقل 34 از موارد جدید در ارتباط بودند به درب-به-درب فروشندگان استخدام Richway یک سئول مبتنی بر سلامت ارائه دهنده محصول.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: گسترش این ویروس در میان Richway فروشندگان بود به خصوص نگران کننده به عنوان بسیاری از آنها را در خود 60s و 70s به. به نام او برای مقامات برای تقویت تلاش های خود را برای پیدا کردن و بررسی محل های آسیب پذیر به عفونت.

بیش از 120 عفونت نیز مرتبط شده است به یک انبار عظیم توسط Coupang محلی e-commerce غول پیکر است که متهم به عدم درستی پیاده سازی اقدامات پیشگیرانه و داشتن کارکنان کار حتی زمانی که بیمار است.

کره جنوبی بود گزارش حدود 500 مورد جدید در هر روز در اوایل ماه مارس با توجه به شیوع گسترده اطراف جنوب شهر دائگو قبل از مقامات موفق به ایجاد ثبات در وضعیت تهاجمی ردیابی و آزمایش است.

اما اخیر تجدید حیات COVID-19 در بیشتر سرمایه منطقه که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند در حال حاضر تهدید به پاک کردن برخی از کشور را سخت به دست داشت. این نیز منجر به دوم حدس زدن اینکه آیا مقامات بیش از حد سریع برای سهولت اجتماعی فاصله و بازگشایی مدارس.

مقامات بهداشت و مقامات بیمارستان در روز جمعه شرکت کردند در جدول بالا ورزش های بیمارستان ظرفیت های بین سئول و شهرهای نزدیک و اطمینان از سریع حمل و نقل بیماران به طوری که افزایش موارد در یک منطقه پایمال کند آن سیستم بیمارستان.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— پکن باعث کاهش اورژانس: چین سرمایه است کاهش واکنش های اضطراری سطح دوم-کمترین شنبه برای شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. که بلند ترین محدودیت در مردم سفر به پکن از ووهان و اطراف هوبئی که این ویروس برای اولین بار ظاهر شد در اواخر سال گذشته. آنها دیگر نمی خواهد به صورت 14 روز اجباری قرنطينه و دیگر اشکال مانیتورینگ و کسانی که در حال حاضر در چنین شرایطی اجازه خواهد داشت برای بازگشت به زندگی عادی خود. پکن مسکونی ترکیبات را نمی خواهد نیاز به انجام حرارت چک و ماسک دیگر باید پوشیده برای فعالیت در فضای باز. مهد کودک را بازگشایی و نمرات دیگر هنوز هم به حالت تعلیق در خواهد راه اندازی مجدد کلاس های. پکن گزارش جدید موارد انتقال محلی در حداقل 50 روز و به عنوان بسیاری از 90 روز در برخی از مناطق. چین روز شنبه گزارش سه مورد تأیید از coronavirus همه آورده شده از خارج از کشور است.

— PANGOLIN می شود حفاظت بالا در چین: چین اعطا بالاترین سطح حفاظت به نوعی حیوان گورکن-مانند pangolin به عنوان بخشی از خود را سرکوب حیات وحش تجارت پس از جهانی coronavirus بیماری همه گیر. اکثر دانشمندان می گویند به احتمال زیاد انتقال از خفاش ها به انسان ها از طریق یک واسطه حیوانی مانند pangolin. که قرار است تمرکز بر یک بازار در ووهان منشاء این بیماری همه گیر که در آن حیات وحش فروخته شد برای مواد غذایی است. منظور از ملی جنگلداری و مرتع و دولت نه به صراحت ذکر شیوع بیماری به عنوان یک دلیل برای اندازه گیری. یک جمله اخطار گفت: این اقدام نیاز “به منظور تقویت حفاظت از pangolins.” وحشی جمعیت سه گونه از pangolins موجود در چین سقوط کرده است به عنوان یک نتیجه از دست دادن زیستگاه و overhunting با وجود یک سال 2007 شکار ممنوع. Pangolin گوشت ظرافت در نظر گرفته شده توسط برخی از چینی و مقیاس استفاده می شود به عنوان یک ماده در طب سنتی چینی است.

___

دنبال AP خبری از این بیماری همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>