کالیفرنیا می تواند بازگشایی ورزشگاه بارها و ورزش حرفه ای به زودی اما هشدار ‘هدایت معنا نیست برو”

کالیفرنیا مقامات روز جمعه گفت که استان ها می تواند شروع بازگشایی ورزشگاه اردوگاه های روز بارها و برخی از ورزش حرفه ای به عنوان اوایل به عنوان اما جزئیات نامشخص باقی می ماند.

دولت گفت: این امر انتشار دقیق تر دستورالعمل های بعد. مقامات تاکید کرد که چنین reopenings خواهد بود بر اساس شرایط محلی. روستایی شهرستانهای جایی که COVID-19 شده است کمتر از یک مشکل به احتمال زیاد قادر به بازگشایی بسیار سریعتر.

“دور و دور مهم ترین چیز این است برای شهرستان و مقامات محلی برای استفاده از دولت را هدایت و در نظر گرفتن آن در نور از خود را داده و روند خود را دارند” گفت: دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی.

دولت فکر می کند که “اگر شهرستانهای انجام این کار در زیر قوی هدایت خود را در بهداشت عمومی افسران — و با در نظر گرفتن شرایط محلی — که آنها می توانید این کار را در خطر پایین تر و امن تر به شیوه ای” او گفت:.

تبلیغات

هر بازگشایی خواهد آمد با دقیق قوانین ایمنی و اجتماعی فاصله داشتیم.

اعلام نمرات آخرین تلاش به سرعت در حال بازگشایی اقتصاد پس از چند ماه تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر. کالیفرنیا همچنان به دیدن موارد جدید و مرگ و میر و شده است وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا دولت بازگشایی بیش از حد به سرعت.

“فقط به این دلیل برخی از کسب و کار باز به این معنا نیست خود را در معرض خطر برای COVID-19 رفته است. همه ما نیاز به ادامه به حفظ فاصله فیزیکی شستن دست ما و سایش پوشش صورت در مکان عمومی,,” گفت: دکتر سونیا Angell دولت بهداشت عمومی افسر و مدیر California Department of Public Health.

“همانطور که ما همچنان به انتشار راهنمایی در مورد چگونه بخش های مختلف می تواند بازگشایی با تغییرات مهم است به یاد داشته باشید هدایت نمی کند و معنی “برو” Angell گفت. “بهداشت محلی خود را مامور خواهد شد و تصمیم نهایی در مورد آن بخش باز خواهد شد هدایت داده های خاص به خود و جامعه است.”

تبلیغات

با کروناویروس محدودیت موجودات کاسته همراه با یک هفته از اعتراضات و تظاهرات در سراسر کشور علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری های بهداشتی دولتی و مقامات انتظار می رود برای دیدن تعدادی از COVID-19 نفر در کالیفرنیا به افزایش است.

“قطعا ما در حال آماده” Ghaly گفت. “ما در حال رفتن دید افزایش موارد و با این که خطر از مردم تبدیل شدن به بیمار و در حال مرگ است.”

Ghaly گفت: به همین دلیل آن را بسیار مهم برای شهرستان مقامات بهداشت عمومی برای ارزیابی دامنه COVID-19 همه گیر در مناطق خود و توانایی خود را برای پاسخ به اندازه کافی قبل از اجرای هر یک از دستورالعمل های جدید منتشر شده توسط دولت است. اگر استان ها انجام دهید که آنها باید آماده برای مراقبت از یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد, او گفت:.

تبلیغات

برخی از استان ها همچنان به مبارزه با ویروس.

به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد در اورنج کانتی در صدر 7,000 این هفته مقامات گفت: آنها نگران گسترش ویروس در بزرگ ضد نژادپرستی تظاهرات.

“این یک نگرانی ؟ کاملا. ما احترام خود را حق اعتراض ؟ قطعا” اورنج کانتی اجرایی فرانک کیم گفت: در یک کنفرانس رسانه های پنج شنبه. “ما امیدواریم که آنها این کار را انجام دهید و با استفاده از حد احتیاط و پروتکل های ایمنی به عنوان منطقی ممکن است.”

اورنج کانتی روز جمعه گزارش داد 296 جدید COVID-19 موارد آوردن مجموع به 7,064. این شهرستان همچنین گزارش نه اضافی مرگ و میر آوردن مجموع 174.

تبلیغات

مقامات بهداشت گفت: برآورد 3,021 ساکنان بهبود از COVID-19. وجود دارد 283 نفر در بیمارستان بستری از جمعه از جمله 123 در بخش مراقبت های ویژه.

اورنج کانتی شد سریعتر از دیگر مناطق شهری از جمله لس آنجلس به آغاز بازگشایی زندگی عمومی است. جمعیت عظیمی که فرود در اورنج کانتی سواحل در پایان ماه آوریل درخواست رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به طور موقت به آنها نزدیک یک حرکت است که irked رهبران محلی که در پاسخ پیگرد Newsom. شهرستان سواحل باید پس از بازگشایی شد.

در روزهای اخیر وجود داشته است تظاهرات گسترده در سراسر اورنج کانتی به عنوان در سایر نقاط کشور بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که فوت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای تقریبا نه ساعت.

“ما همیشه نگران زمانی که ما می بینیم اجتماعات بزرگ و من فکر می کنم آن را یک تعادل بین حفظ حقوق افراد به خود را بیان 1st اصلاح حقوق و همچنین به عنوان یک تمایل و درخواست از شهرستان است که افراد انجام بهترین خود را به حفظ آنها شش پا اجتماعی فاصله” کیم گفت.

تبلیغات

برخی از اورنج کانتی شهرستانها در حال حاضر شاهد تظاهرات در برابر فلوید مرگ هستند آنهایی که دیدم خشن اعتراضات خیابانی در ماه گذشته فراخوانی برای دولت به آسانسور coronavirus محدودیت.

به شدت آرایش سفید از جمعیت در کوچکتر بازگشایی تظاهرات ماه گذشته از دست داده است بر مردم رنگ شده اند که راهپیمایی چند روز گذشته. برخی از نام آن آشکار نمایش امتیاز در یک زمان هنگامی که یک تناسب تعداد افرادی که آلوده شده اند و درگذشت COVID-19 در کالیفرنیا, سیاه, لاتین و ضعیف است.

بیشتر antiracism تظاهرات برنامه ریزی شده در اورنج کانتی و در جای دیگر در طول تعطیلات آخر هفته.

در ضمن اورنج کانتی گفته شده است دولت آن را به صبر برای بازگشایی جامعه و استخرهای شنا و گفت: لیلی نهفته, دستیار مدیر آژانس بهداشت شهرستان.

تبلیغات

یک county سفارش نیاز به پوشش صورت در مکان های که در افغانستان باعث مرگ تهدید علیه بهداشت و درمان شهرستان افسر دکتر Nichole سریع در هفته گذشته در محل باقی می ماند.

نهفته گفت که “باید تعداد ما شروع به نگاه بهتر” مقامات می خواهم در مورد پایان تاریخ و یا شل شدن سلامت در حال حاضر سفارش.

نهفته گفت: مقامات “درک سرخوردگی” اما افزود که ماسک یکی از چند راه به سرعت گسترش این بیماری است که برای آن هیچ درمان یا واکسن. “نگرانی های خود را به عنوان نگرانی های ما,” او گفت:.

او همچنین توضیح جزئیات این صورت پوشش و فاصله گرفتن قوانین است. “شوهر من را دوست دارد به رفتن در دوچرخه سواری طولانی. او نمی مجبور به پوشیدن یک ماسک” نهفته توضیح داد.

تبلیغات

“شما را در یک ماسک صورت زمانی که شما نمی تواند حفظ شش پا اجتماعی فاصله. اگر شما می توانید حفظ شش پا اجتماعی فاصله شما باید یک انتخاب است.”

در لس آنجلس که در آن بسیاری از COVID-19 تست سایت های بسته شده بود پایین در برخی از نقطه در میان تظاهرات همه سایت بازگشایی شد که از جمعه, مقامات گفت. بسته شدن و در نتیجه افت در تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش می تواند صدمه دیده است منطقه را در واکنش به شیوع کارشناسان بهداشت هشدار داد.

“ما متعهد به حصول اطمینان از تست به طور گسترده ای در دسترس برای افرادی که به آنها نیاز” دکتر کریستینا Ghaly مدیر L. A. County Department of Health Services, در بیانیه ای گفت.

کریستینا Ghaly گفت: آن را “الهام بخش در بسیاری از سطوح” برای دیدن antiracism تظاهرات. او گفت: این شهرستان موضوع نیست یک دستور به COVID-19 تست امکانات در میان تظاهرات اما اجازه هر سایتی برای خودش تصمیم بگیرد که آیا به نزدیک و یا تنظیم ساعت.

تبلیغات

مقامات دیدم حجم تست “کاهش کمی” در طول هفته گذشته به دلیل هر دو تعطیلی و “بالاتر از حد معمول no-show رای دادن در سایت های سراسر شهرستان,” او گفت:.

لس آنجلس روز جمعه گزارش داد 1,445 موارد جدید COVID-19 آوردن مجموع به 61,045. این شهرستان همچنین اعلام کرد 36 جدید, مرگ و میر, آوردن مجموع به 2,565.

از این 36, مرگ و میر, 25 شدند مسن تر از 65 نه شدند بین سنین 41 و 65 و یکی بین سنین 18 و 40, مقامات گفت. بیست و نه تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

مقامات گفت که 94 درصد از افرادی که فوت کرده اند در L. A. شهرستان به تاریخ حال اساسی شرایط بهداشتی.

تبلیغات

شهرستان مقامات بهداشت گفت: آنها پیش بینی افزایش موارد در هفته های آینده به دلیل بازگشایی بسیاری از کسب و کار و دیگر جنبه های زندگی عمومی و همچنین تظاهرات. L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: خطر قرار گرفتن در معرض وجود دارد و در هر گردهمایی بزرگ “چه در مرور در ونیز و یا پیوستن به یک اعتراض علیه نژاد پرستی.”

فرر گفت که اگر یک فرد در یک جمعیت بزرگ در تماس نزدیک برای حداقل 15 دقیقه با مردم نه با پوشیدن پوشش صورت او باید نظر خود quarantining به مدت دو هفته برای دیدن اگر نشانه توسعه است.

او گفت که مردم باید به یاد داشته باشید که ویروس “یک دوره کمون طولانی” و این که “اگر شما تست شده حق دور پس از قرار گرفتن در معرض شما به احتمال زیاد برای تست منفی” به این دلیل که بار ویروسی می تواند هنوز هم کم است.

“تست منفی به این معنا نیست شما می توانید تبدیل شدن به آلوده به بعد در دوره کمون” و آن است که هنوز هم توصیه می شود برای دور ماندن از دیگران برای 14 روز, او گفت:.

تبلیغات

این سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا در روز چهارشنبه منتشر شده جدید نظرسنجی نشان اکثر کالیفرنیا شد و با احتیاط از بازگشایی بیش از حد به سرعت در میان ادامه بیماری همه گیر.

این نظرسنجی در بر داشت حمایت گسترده از زمان ایالت محدودیت های اجرا شده برای جلوگیری از گسترش ویروس. برخی حتی می خواهید سخت تر پادمان و بسیاری از باقی می ماند ترس در مورد پیمانکاری COVID-19.

از این نظرسنجی 36 درصد گفت: این ویروس مهم ترین مسئله پیش روی دولت امروز در مقایسه با 23 درصد که گفت: آنها معتقد بودند شغل و اقتصاد بودند نگرانی های بالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>