دوچرخه سوار که به اتهام کون دادن جورج فلوید اعتراض آگهی دستگیر

آنتونی برنان سوم کنزینگتون مریلند دستگیر شد و متهم در روز جمعه با سه فقره حمله درجه دوم با توجه به انتشار اخبار از مریلند-سرمایه های ملی پارک پلیس.

برنان 60 است که مرد در یک کثیرالانتشار تصویری گفته نشان میدهد او حمله سه جوان واکر ارسال آگهی اعتراض به مرگ جورج فلوید در پایتخت هلال نوین در مونتگومری در تاریخ 1 ژوئن.

این ویدئو نشان می دهد Brennan, یک مرد با پوشیدن یک کلاه نارنجی استدلال در مورد آگهی ها و به زور گرفتن یکی از مقالات از یکی از واکر قبل از هل دادن دوچرخه خود را به سمت مرد در نظر گرفتن این ویدئو باعث او را به سقوط به زمین است.

پلیس می گویند که آنها دریافت صدها نفر از راهنمایی در مورد برنان هویت و تایید اطلاعات خود را از منابع.

جمعه, آنها تماس برنان از طریق وکیل خود و مرتب برای او به نوبه خود در.

با رضایت برنان مجاز به جستجو و محققان کشف و ضبط مدارک و شواهد.

او پس از آن دستگیر شد و بعد از آن در اوراق قرضه منتشر شد.

پارک پلیس تشکر شده Montgomery County Police and the Montgomery County وکیل دولت و آن دسته از ساکنان که ارائه اطلاعات برای کمک به آنها است.

دیدن تصویری از حمله از fardia electronics اخبار, شریک, NBC Washington:

Fardia electronics را نیل Augenstein و دن Friedell کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>