دنور نقاشی های دیواری افتخار جورج فلوید Kaepernick و زندگی ماده

“پدر دنیا را تغییر داد.”

کسانی که کلمات صحبت های جورج فلوید شش سال دختر قدیمی, Gianna یک لبخند بر روی صورت خود, تنها چند روز پس از درگذشت پدر پس از مهار توسط مینیاپولیس افسر پلیس درک مایکل چوین که اخراج شد و در حال حاضر چهره های درجه دوم به اتهام قتل.

بدون شک Gianna درست بود. مرگ پدرش را برانگیخته بین المللی پاسخ — از دنور به ذغال سنگ-معدن شهر از دروازه شهر ویرجینیا به تهران ، تظاهرات در حال حاضر منجر به اجرای قانون سیاست های تغییرات در شهرستانها در سراسر کشور و پرسیده سیاه زندگی مهم جنبش است.

Gianna کلمات در حال حاضر محاط در یک نقاشی دیواری در خارج از دنور ورزشی قلعه در 1000 برادوی یکی از سه نقاشی های Karlee مریل و Armina Jusufagic ایجاد شده در همبستگی با تظاهرات گرفته اند که بیش از مرکز شهر دنور برای بیش از یک هفته است. که نقاشی می کشد فلوید, به دنبال به جلو و افتخار.

Karlee Mariel and Armina Jusufagic are painting murals in solidarity with Black Lives Matter.گسترش

Karlee مریل و Armina Jusufagic در حال نقاشی نقاشی های دیواری در همبستگی با زندگی مهم است.

Armina Jusufagic

هنرمندانی که نقاشی یک نقاشی دیواری از دو نقاب زنان در شرق, Colfax, خیابان ماه گذشته تا به حال برنامه های به رنگ های مشابه نقاشی دیواری دو مرد در پاسخ به COVID-19. اما پس از فلوید درگذشت آنها انداخت خود را به سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, مبارزه و این نقاشی های دیواری.

“ما شده است وجود دارد معترض می گوید:” Jusufagic. “ما احساس می کنیم باید کاری انجام دهد و در این راه ما می توانیم را به جامعه هنر است.”

یکی دیگر از نقاشی دیواری شامل کلمات “Black Lives Matter” همراه با دو قلب با رنگ های رنگین کمان و سیاه و سفید و دیگری با نام آفریقایی-آمریکایی از جمله فلوید کشته شده توسط پلیس.

A mural of civil-rights activist and quarterback Colin Kaepernick.گسترش

یک نقاشی دیواری از حقوق مدنی و فعال کارفرمایی khezri.

Karlee مریل و Armina Jusufagic

“نام مهم هستند برای کمک به یاد داشته باشید افرادی که کاهش یافته است به یاد داشته باشید کسانی که شده اند بهره گرفته که داد تا زندگی خود را به برخی از نادان پلیس که به مسائل عمده و نژادپرست است می گوید:” مریل. “به عنوان یک هنرمند من می خواهم به ایستادگی کردن برای دیگران; من می خواهم به نشان می دهد تا برای دیگران می شود و یک متحد. این چیزی است که ما انجام می دهند نشان دادن چهره جورج فلوید و نامگذاری نام.”

یک سوم نقاشی به تصویر می کشد khezri سابق San Francisco 49ers کارفرمایی و عمران-فعال حقوق که برانگیخته ملی گفتگو در مورد خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی زمانی که او نشسته و سپس زانو را در طول “The Star-Spangled Banner” در شروع بازی ها در همبستگی با موضوع زندگی — یک عمل است که در نهایت هزینه او کار خود را.

برای چهارمین نقاشی دیواری در این نسخهها کار برای ساختمان, هنرمندان طرح به رنگ تصاویر به تصویر می کشد سیاه و رهبران در سراسر شهرستان.

“ما می خواهیم برای کمک و راه ما این است که از طریق muralism می گوید:” مریل. “این یک راه برای کمک به مردم معترض و میراث جورج فلوید ایجاد کرده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>