باغ وحش دنور در انتظار دولت اجازه بازگشایی

برای سازمان های فرهنگی در این COVID-19 خاموش شدن ناگهانی ویرانگر بوده است. دنور مرکز هنرهای نمایشی ساخته شده عظیم کاهش به برنامه نویسی و کارکنان. گالریها به آرامی در حال بازگشت و دنور گیاهی باغ باز است درهای خود را با تغییرات در پذیرش سیاست اما چراغ ها هنوز هم در اکثر هنر علم و فرهنگ سازمان.

باغ وحش یک معضل بزرگتر از اکثر توقیف نهادهای فرهنگی. نه تنها هستند آنها در از دست دادن مقادیر عظیم درآمد در حالی که آنها بسته شده اما کارگران باید در سایت 24/7 برای مراقبت از حیوانات است. این گزاره گران قیمت و دنور باغ وحش شده است هل دادن سخت به بازگشایی شده است.

آخر هفته گذشته در شهر دنور تایید باغ وحش دنور پیشنهاد برای بازگشایی. فرایند بررسی و بحث و گفتگو با این شهر بیمارستان محلی و دنور وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست است. اما باغ وحش هنوز بسته آخر این هفته.

آن را در حال حاضر در انتظار تصویب از ایالت کلرادو. این پیشنهاد در حال بررسی کلرادو توسط وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست خواهد شد که دامپزشک طرح برای چگونه به خوبی آن را به شرح زیر دستورالعمل های بهداشتی و توصیه هایی برای مهمانان و کارکنان.

“ما هیجان زده به بازگشایی این 124 ساله سازمان غیر انتفاعی و ارائه جامعه ما با امن و لذت بخش که تجربه نسل ها برخوردار بوده اند از طریق برخی از کلرادو ترین زمان به چالش کشیدن” sasys برت Vescolani, رئيس جمهور و مدیر عامل باغ وحش دنور.

“باغ وحش به صرف چند هفته در حال آماده شدن برای بازگشایی به جامعه گسترده با سیاست های جدید و روش در جای خود کمک خواهد کرد که نگه داشتن مهمانان کارکنان و حیوانات امن در طول COVID-19” یک اطلاعیه از این شهر تصویب متحده است. “به عنوان یک 80 هکتار فضای محل باغ وحش گسترده فضا اجازه می دهد تا برای مهمانان به لحاظ اجتماعی فاصله و باغ وحش گرفته شده است اقدامات فوق العاده به ارائه مهمانان با یک تجربه بزرگ در حالی که همچنین ترویج امن و سالم شیوه های. این اقدامات شامل افزایش بهداشت روش های محدود خطوط و جمعیت اندازه تشویق اجتماعی فاصله, پوش روزانه با حضور بهنگام ورود و پایبندی به سخت کارمند پروتکل.”

تا زمانی که دولت می دهد خوب اگر شما از دست رفته باغ وحش دنور آن را ارائه گسترده آنلاین برنامه نویسی در باغ وحش دنور سایت و Facebook صفحه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>