منحصر به فرد: وکیل مظنون ویروسی دوچرخه دنباله حمله می گوید مشتری بود در راه خود را به کشیش هنگامی که توسط پلیس متوقف


Capital Crescent Trail
یک دوچرخه سوار است می خواستم برای مردم آزار قرار دادن علائم همراه پایتخت هلال دنباله. (حسن نیت ارائه میدهد NBC Washington)

یک مریلند, مرد متهم به آزار سه جوان پس از یک ویدیو را به او نشان داد گرفتن یک اعتراض بروشور از یکی از نوجوانان است عذرخواهی.

در بیانیه منتشر شده توسط خود وکلا بلافاصله پس از دستگیری 60 ساله و آنتونی برنان III کنزینگتون مریلند گفت: “من بیمار هستم با ندامت برای درد و ترس من باعث قربانیان در دنباله و آنلاین است.”

برنان گفت که او در حال همکاری با مقامات امیدوار به جبران را به قربانیان و رسیدن به پایین از آنچه او به نام “من نفرت انگیز رفتار است. “

برنان سوم بود در راه خود را برای دیدن یک کشیش و یک وکیل زمانی که او برای اولین بار متوجه شدند او یک مظنون در این حمله سه جوان ارسال آگهی اعتراض به مرگ جورج فلوید در پایتخت هلال احمر, دنباله, در, Montgomery County fardia electronics یاد کرده است.

شارژ اسناد و مدارک و مصاحبه با وکیل مدافع برای برنان رنگ یک تصویر دقیق از آنچه منجر به برنان دستگیری در روز جمعه.

برنان دیده می شد در یک به طور گسترده ای منتشر شده تصویری از ژوئن 1 دوچرخه دنباله حادثه, گفته, گرفتن آگهی و رول آبی نقاشان’ نوار از بازوی اندکی 19-year-old female متلک سه نفر و در نهایت شارژ دوچرخه خود را در یک 18 سال, پیر مرد و ضربه زدن به او را به عنوان او مشغول فیلم برداری از این حادثه.

برنان متهم شد جمعه با سه فقره بزه حمله درجه دوم و منتشر شد در اوایل روز شنبه در $5,000 نا امن شخصی پیوند.

وکیل اندرو Jezic که به نمایندگی برنان با شرکت مشاور دیوید Moyse گفت: او تماس گرفته شد توسط یکی از دوستان برنان روز پنج شنبه. برنان و Jezic توافق به دیدار صبح روز جمعه در Jezic را ویتون ،

یک شبه رسانه های اجتماعی بحث های ویروسی منجر به اسامی چند نفر بی گناه در حال گردش در Twitter و Facebook.

“ما تا به حال یک دسته از متون یک شبه. او می خواست به پلیس که آن را از سایر مردم” گفت: Jezic.

با توجه به استشهاد نوشته شده توسط کارآگاه Cheryl لوپز مریلند-سرمایه های ملی پارک پلیس چندین tipsters از جمله همسایگان از Brennan — می دانستند که او را به یک دوچرخه سوار مشتاق — پیشنهاد پلیس به او نگاه به عنوان یک پتانسیل مظنون در ویروسی دوچرخه حمله.

توسط ساعت 8 صبح روز جمعه پلیس ردی از برنان خانه در Ambler رانندگی در کنزینگتون.

وکیل وی گفت: زمانی که برنان در سمت چپ خانه او در مدت کوتاهی پس از ساعت 8 صبح جمعه در صندلی مسافر از پسر بالغ خودرو نه او و نه مشتری خود آگاه بودند برنان در نظر گرفته شد مشکوک بود یا تحت نظارت است.

“او نمی تواند خود را پیدا کنید کشیش در کلیسا خود را به طوری که او تصمیم گرفت به دنبال یک کشیش در راه او به من گفت:” Jezic گفته مشتری خود در نظر گرفته شده برای رفتن به مقدس نجات دهنده کلیسا در اجلاس خیابان کنزینگتون.

در نزدیکی کلیسای برنان را به اتهام فرار یک علامت توقف و کشیده شد بیش از مریلند-سرمایه های ملی پارک پلیس در پارکینگ کلیسا.

آنتونی برنان خواسته شده بود به خارج شدن از ماشین و به عکس. او موافقت کرد.

با توجه به Det. لوپز افسر پلیس “پرسید: اگر آنتونی برنان می دانستم که آنچه در این مورد بود او در ابتدا اظهار داشت: او نه.”

“هنگامی که آنها پرسید: ‘آیا شما دوچرخه سوار’ او گفت: “وکیل من به من توصیه کرد به صحبت در مورد موضوع'” Jezic گفت.

پس از عکاسی برنان ماموران گفت: Brennan و به رایگان برای رفتن.

“که در آن نقطه من حدس می زنم آنها که آنها می خواهم که برای دور زدن این دیدار به کشیش و آمد به دفتر من” Jezic گفت.

پس از صحبت با برنان در Jezic به نام Det. لوپز, که گفت که او نیاز به بررسی با سرپرستان. دقیقه بعد متحده وکیل جان مک کارتی به نام Jezic.

برنان که متاهل با سه فرزند بالغ توافق به یک توافق طرفین جستجوی خانه خود را. آن را انجام شده توسط افسران پوشیدن دوربین های بدن در حدود 3 بعد از ظهر جمعه با مک کارتی و Jezic در حال حاضر.

“ما به آنها نشان داد که در آن همه چیز بود” گفت: Jezic. “برخی از لباس در گنجه خود را دوچرخه مسائل در یک دوچرخه کیسه.”

با توجه به شارژ سند پلیس بهبود برنان عینک آفتابی, عینک دوچرخه سواری, کفش های آبی سربند آب در بطری و شلوارک که دیده می شد در این ویدئو.

برنان چراغ پلیس به “کیسه پنهان در زیر ایوان جلو شامل کلاه ایمنی دوچرخه” با توجه به شارژ سند است. Jezic گفت: موکل وی دور انداخته دوچرخه سواری پیراهن او در این ویدئو.

در برنان زیرزمین دفتر لوپز گفت: پلیس “آگهی و نوار که گرفته شد از قربانیان.”

Jezic گفته مشتری خود به ارمغان آورد پلیس به دوچرخه دیده می شود در این ویدئو که حدود چهار بلوک دور قفل شده در پشت یک ساختمان اداری سابق.

“او به آنها کلید برای باز کردن دوچرخه” Jezic گفت.

چند ساعت بعد وقتی پلیس اطلاع تا به حال یک حکم برای دستگیری او برنان رفت و به زندان جایی که او ملاقات کرد پلیسی که قرار داده شده او را تحت بازداشت در اواخر جمعه.

در حالی که شارژ اسناد و مدارک و مصاحبه ارائه جزئیات بیشتر در مورد این ساعت که منجر به دستگیری چه باقی می ماند و کمتر روشن است که چرا برنان گفته حمله سه نفر.

این حادثه اتفاق افتاده پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس زمانی که یک افسر زانو در Floyd گردن نه دقیقه و ادامه تظاهرات در پایتخت و سراسر کشور. فلوید سیاه است و این افسر که به زانو در گردن او سفید است. فلوید از مرگ برانگیخته تظاهرات جهانی در مورد تعصب نژادی در اجرای قانون است.

بروشور و نوجوانان ارسال شد همراه دوچرخه دنباله بخوانید: “قاتل پلیس نمی خواهد به صورت رایگان. متن ‘Floyd’ به 55156. زندگی نمی کنند و در جهل. استفاده از امتیاز خود را برای خوب است.”

با توجه به Det. لوپز برنان گفت: سه آنها”‘, تبادل,’ و آنها هستند که باعث شورش.”

پرسید: چرا مشتری خود شد تا خشم Jezic گفت که او مطمئن بود اما گفت که او انتظار می رود برای پیدا کردن در هفته های آینده.

“ما به نوعی در حالت بحران برخورد با آنچه اتفاق می افتد و ما می خواستیم به تبرئه افراد دیگر گفت:” Jezic. “ما صرف مقدار زیادی از زمان با هم در چند هفته آینده با مشتری های ما, به عنوان او با مشاوران.”

بلافاصله پس از دستگیری در برنان انتشار بیانیه ای از طریق وکلای خود: “من بیمار هستم با ندامت برای درد و ترس من باعث قربانیان در دنباله و آنلاین. من به طور کامل همکاری با مقامات. من متعهد به ساخت جبران با پرداختن به, از طریق مشاوره مسائل اساسی است که منجر به رفتار شنیع.

“من اختصاص داده شده به کار با Montgomery County دادستانی به ارائه صلح به جامعه ما و عدالت برای قربانیان و همچنین به تمام قربانیان نژادپرستی و خشونت پلیس.”

پرسید که آیا او و مشتری خود را به امید حل و فصل پرونده بدون محاکمه Jezic گفت: آنها بودند.

حداکثر مجازات برای هر تعداد درجه دوم حمله 10 سال پشت میله های زندان.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>