شتاب اضافی را مهار و دسته سه تایی. می دانم که چگونه به نگه داشتن سگ امن در طول همه گیر

از آن گذشته بود ناهار و نیکی و گومز جوشان و مشتاق محدود کردن بیش از آماده به صورت روزانه خود را درمان. لیندسی Rojas خود Clorox-مجهز سگ واکر, انتظار, آنها تبریک مانند دوستان قدیمی.

Rojas می داند که روال مهم در یک بیماری همه گیر به خصوص برای هوشیار حیوانات “که معنا که وجود دارد چیزی در رفتن” اما شبیه به سگ شکاری طلایی خواهر و برادر کاملا نمی تواند قرار دادن پنجه های خود را بر روی آن.

“زمانی که من شروع به پوشیدن ماسک و برخی از آنها کمی مطمئن نیستید مانند” چه این بر روی صورت خود انسان است؟'” Rojas گفت. “بسیاری از سگ ها اقدام متفاوت در حال حاضر به دلیل صاحبان خانه غالبا.”

بنابراین کالور سیتی, عاشق حیوان خانگی میله به یک برنامه با او تله خدمه افزایش سرعت در اینجا وجود دارد و به منظور بالا بردن نوار در ایمنی.

تبلیغات

برای کسب و کار لیندسی سگ پیاده روی در راه اندازی 2018 , Rojas دسته بندی فعالیت به عنوان “قبل و بعد” COVID-19.

قبل از همه گیر جهانی, مشتریان, هرگز خرید یک مجموعه جداگانه از مهار و دسته سه تایی برای کسانی که در خارج از خانواده به استفاده از با سگ خود را و آنها هرگز خواسته دامپزشکان ساخت خانه تماس یا واکر به بهانه سگ از حیاط خلوت و یا صبر در جلوی خانه برای صاحبان خود را به مخلوقات. در حال حاضر علاوه بر حیوان خانگی پدر و مادر feverishly mop طبقه بهداشتی درب دستگیره و ترک کردن اضافی حوله کاغذی بنابراین بازدید کنندگان نمی خواهد برای رسیدن به حوله های پارچه ای.

Lindsay Rojas, 28, walks two golden retrievers in Culver City.

لیندسی Rojas پیاده روی سگ شکاری طلایی خواهر و برادر گومز, بالا, و, نیکی, در کالور سیتی. سگ واکر می گوید: هنگامی که او با اتهامات او تلاش می کند به استفاده از برنامه ریزی عابر که در آن عبور و مرور نیازی به دکمه های لمسی.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

“که حفاظت اضافی ظریف اما آن را شمارش” Rojas, گفت:, و اضافه کرد که او دستمال مرطوب پایین مهار و قلاده با Clorox دستمال مرطوب زیر هر یک پیاده روی.

تبلیغات

مشتریان خود را در میان آنها خط مقدم کارگران مانند اطفال متخصص بیماری های, به یاد او چگونه حیاتی آن است که “برای جلوگیری از رفتن در داخل خانه.” زمانی که Rojas است که در خیابان با او اتهام او تلاش می کند به استفاده از برنامه ریزی عابر که در آن عبور و مرور نیازی به دکمه های لمسی. “میکروب های موسیقی پاپ در همه جا,” او گفت: “ما بیشتر از ما تصور کنید.”

دیگر هنردوستان در حال پیدا کردن راه هایی که مردم می توانند بهتر محافظت از سگ خود را در سن coronavirus.

ستاره فیلم سکسی, مدیر اجرایی, یوتا بر اساس حیوانات بهترین دوستان جامعه این کشور بزرگترین پناهگاه حیوانات گفت که یک قانون طلایی است که به هدایت روشنی از حیوانات خانگی افراد دیگر. “هنگامی که شما در حال راه رفتن نگه داشتن فاصله خود را به عنوان شما را با انسان و خودداری از نوازش سگ های دیگر.”

او نشان می دهد که صاحبان نقد و بررسی اصول اولیه مراقبت از حیوان خانگی در طول یک بیماری همه گیر ذکر شده در American Veterinary Medical Assn. و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. “به صورت کاملا امن اگر شما پایین آمده با این ویروس جلوگیری از هر گونه تماس مستقیم با هر حیوان خانگی در منزل” قلعه گفت. و بر خلاف رسانه های اجتماعی خوردها که در آن COVID-19 قربانیان عکس استقبال از حیوانات خانگی خود را “هیچ snuggling یا بوسیدن,” او اضافه شده است.

تبلیغات

اول ایالات متحده شناخته شده است در مورد یک سگ مبتلا به کروناویروس unfolded در اواخر ماه آوریل در کارولینای شمالی زمانی که وینستون, میناکاری, آزمایش مثبت در یک دوک دانشکده پزشکی دانشگاه مطالعه است. CDC دستورالعمل دولت است که “هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات نقش مهمی در گسترش این ویروس است که باعث COVID-19.”

قلعه همچنان به نگرانی در مورد افرادی که به تنهایی زندگی می کنند با موجودات مشاوره آنها را به یک حیوان خانگی آمادگی طرح شبیه به یک آمادگی برای زلزله طرح.

در شرایطی که صاحبان نمی تواند درایو حیوانات خانگی خود را به مراقبت فوری امکانات قلعه توصیه می کند با استفاده از دامپزشک دسترسی 24/7 برنامه توسعه در طول طوفان هاروی که متصل بیماران به سریع tele-مشاوره. “پوشش نقره ای می آید که از تراژدی است که همه چیز به ناچار با سرعت بالا,” او گفت:. “شما مجبور هستید به تصویر حالات و نگه داشتن برنامه ریزی.”

نویسنده الیزابت مارشال توماس متولد در یک خانواده با یک نیوفاندلند “بود که مانند یک پرستار بچه به ما” گفت: “زمانی که الگوهای تغییر در زندگی یک سگ چه نگه می دارد و آنها احساس امن نیست جدا شدن از صاحبان آنها.”

تبلیغات

نویسنده برجسته “پنهان زندگی سگ” جدید “رو به رشد: نکاتی در پیری با چیزی شبیه به فضل گفت:” او به خصوص در مورد افراد مسن. “کار خواهد شد که مراقبت از حیوان خانگی خود را اگر شما قبل از مرگ آن. نشستن با خانواده خود را انتخاب کنید و شما می توانید اعتماد مردم در کوتاه مدت و دراز مدت. شما ممکن است نیاز به آنها را وعده به شما در حال حاضر.”

به دلیل صمیمیت بین انسان و حیوانات, توماس گفت که “آنها را در کنار خود بر تخت خود را در کنار شما در ماشین آنها خیلی نزدیک ما ممکن است همیشه مراقب باشید به گرفتن بهداشتی اقدامات احتیاطی. اما ما باید.”

Bryson Berryman و خواهر بریتنی, برد هفته قرنطینه طراحی و بازسازی ورودی به پوست شهر, یک سگ شبانه روزی و مرکز مهد کودک در نزدیکی شن و ماسه از هانتینگتون بیچ. به عنوان یک نتیجه افت آف و وانت در حال حاضر تماس با ما به جای مردم خط در لابی شلوغ.

شهرستان برک کارکنان آموزش داده شده است به لحاظ اجتماعی فاصله در طول تغییرات خود را که شروع با اعضای خود را در دماهای گرفته شده است. اکثر سگ صرف مهدکودک ساعت خارج از منزل, و یک نکته که Berryman را ارائه دهد حیوان خانگی پدر و مادر به نگه دارید تا با سلامت روان خود را.

تبلیغات

“سگ خود شده است معاشرت با مردم و سگ های دیگر و نه آن را تا به حال ‘به طور منظم بعد در حالی که. مطمئن شوید که شما با پر کردن آن حفره با درمان پازل پنهان و به دنبال بازی و پیاده روی با ترفند چالش,” او گفت:. “اکثر مردم فکر می کنم آنها رو به اجرا سگ خود را برای مایل به” تایر آنها را هنگامی که در واقع نیم ساعت را صرف کار خود را pup ذهن همه شما نیاز به یک استراحت درست فکر سگ در پایان روز.”

دکتر دانیل برنل جهانی دامپزشکی برای سلامتی طبیعی و مواد غذایی حیوان خانگی خواستار ساختمان سگ خود ایمنی با غذاهای سالم. “این فقط مثل ما غذا خوردن بیشتر میوه ها و سبزیجات بیشتر — شما می توانید چیزی را انتخاب کنید که دارای پروتئین بالا و بدون چربی بالا افزایش با آنتی اکسیدان ها و پروبیوتیک ها.”

ادامه دادن کانین رفتار مانند سیب و کلم بروکلی و هویج, او گفت:. و توجه به زندگی داخلی. به عنوان یک مادر از سه پسر برنل گفت: زمان بازی و زمان پایین خود را با سگ گله اسکاتلندی مرز مگ است که اجازه می دهد بچه ها خود را “ضروری است که دوست است که آنها می توانند نشان دادن همدلی با کمک به آنها را از طریق این بحران زمانی که ما واقعا نمی دانیم که چه خبر است در جهان. در حالی که آنها هنوز حلق آویز کردن با دوستان مدرسه این واقعا کمک می کند تا خود را خلق و خو.”

او توصیه می کند در برابر قرار دادن ماسک بر روی سگ مانع احساس خود را از بوی اشاره کرد که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که هیچ نشانه ای از انتقال این ویروس از حیوان به انسان است.

تبلیغات

مایکل موریسون یک وکیل از Westchester گفت: محدودیت فروشگاه مواد غذایی اجرا می شود برای کاهش قرار گرفتن در معرض از مونتی و مارگو خواهر و برادر که بخشی Pekingnese بخشی اسباب بازی نوعی سگ پشمالوی باهوش. “من بیشتر از رفتن من بیشتر ممکن است به عقب,” او گفت “سوپر مارکت است آئروسل محیط زیست است.”

برای صاحبان حیوانات خانگی چند, او نشان می دهد فراموش نمی اسپری Lysol فردی با قلاده — و نه در نظر گرفتن یک سگ در خارج بیش از دیگران است.

“حفظ تعادل” او گفت:. “زنده ماندن در این زندگی جدید است و به همان اندازه در مورد تغییر رفتار خود را به کنترل آنچه که شما می توانید کنترل از محیط زیست همه ما حرکت در.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>