“من حدس می زنم امریکا است که در نهایت گوش دادن.’ چرا جورج فلوید اعتراضات به مرفه سفید حومه

در بسیاری از صحنه نمی خواهد نگاه از محل در لس آنجلس و نیویورک و یا دیگر شهرهای بزرگ در سراسر کشور است. صدها نفر نشان داده شده برای ساعت تکان دادن در خانه علائم با پیام مانند “سکوت = خشونت” شعار “نه عدالت بدون صلح” و بالا بردن مشت خود را به افتخار جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس ماه گذشته.

در عین حال این اعتراض نبود اتفاق می افتد در میان آسمان خراش ها در مرکز شهر و یا در مراحل L. A. شهرستان سالن. به جای تابلو بود آراسته مادها و پیاده رو خارج مجلل بازار یک مایل از اقیانوس در یکی از کالیفرنیای جنوبی مرفه ترین جوامع است.

“این یک موهبت است که این جریان در نیوپورت بیچ” الیور گیل جونیور یک کشیش در نور بیشتر خانواده کلیسا در سانتا آنا گفت: در حالی که حضور در چهار شنبه تظاهرات. “منظورم این است که در نیوپورت بیچ? من حدس می زنم امریکا است که در نهایت گوش دادن.”

نارنجی شهرستان محاصره از مسافرت با قایق تفریحی باشگاه و زعفران طنز فقط یک مثال از اینکه چگونه تظاهرات در پاسخ به Floyd مرگ در حال گسترش فراتر از مراکز شهری به سفیدتر و ثروتمند بیشتر محافظه کار حومه از قبل از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

تبلیغات

برخی از این مناطق مواجه شده اند خود به خود اتهامات اخیر از اجرای قانون بدرفتاری از ساکنان. تظاهرات در دیگر مناطق مرفه مانند بورلی هیلز و سانتا مونیکا در مورد دلیل عمدی تصمیم گیری های گروه از جمله سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به نشان می دهد سفیدتر غنی تر جوامع احساس درد توسط آمریکایی های سیاه و سفید.

اما تعدادی از جامعه شناسان و نظرسنجی گفت که تظاهرات خودجوش در محله است که نمی به طور سنتی آنها و نیز بازتاب گسترده تغییرات در افکار عمومی به ویژه در میان ساکنان سفید.

اکثریت آمریکایی ها — 57% — در حال حاضر بر این باورند که افسران پلیس در مواجهه با یک مشکل یا وضعیت خطرناک هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از نیروی بیش از حد اگر فرد سیاه است, با توجه به Monmouth University بررسی های انجام شده پس از فلوید کشتن — یک شکل است که از افزایش حدود یک سوم از آمریکایی ها چهار سال پیش. بیش از آن زمان درصد از سفید آمریکایی ها بر این باورند که اجرای قانون است بیشتر احتمال دارد به استفاده بیش از حد زور علیه مردم سیاه تقریبا دو برابر به کمتر از 50 درصد است.

پاتریک مورای مدیر Monmouth University نظرسنجی موسسه گفت: این نتایج نشان دهنده یک “تاریخی نقطه عطف” در بازدید از پلیس.

تبلیغات

“شده است وجود دارد یک تغییر کیفی در میان سفید آمریکایی ها چگونه ريشه سیستمیک نژادپرستی است” موری گفت.

در روزهای اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس فنر در شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر کالیفرنیا از جمله جوامع غنی تر و سفیدتر از دولت به عنوان یک کل مانند Irvine, Walnut Creek, Danville راند و Temecula.

در روز چهارشنبه نیوپورت بیچ رویداد عمدتا جوان و سفید معترضان بسته بندی بزرگراه ساحل اقیانوس آرام با بعد از ظهر جاگر بافی و راه خود را از طریق جمعیت. تظاهر کنندگان را تشویق می کردند هنگامی که اتومبیل — اغلب Range Rovers, مرسدس Benzes یا Audis — نورد و honked خود شاخ در حمایت از.

بعد اعتراض معطوف به نیوپورت بیچ اسکله و در امتداد یک مسیر دوچرخه سواری در مقابل از خانه های ساحلی در نزدیکی جایی که کمتر از یک هفته زودتر و در روز یادبود کایاک قایق و قایق بادبانی صاحبان راه اندازی قایقرانی رژه در حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

هر چند اورنج کانتی به مدت طولانی به حال شهرت به عنوان یک محافظه کار و استحکامات به طول دو دهه گذشته چشمگیر جمعیتی و تغییر سیاسی منجر دموکراتیک داوطلبان فراگیر در این شهرستان را هفت کرسی کنگره در سال 2018 و ثبت نام دموکرات پیشی گرفتن جمهوری خواهان در تابستان گذشته.

هنوز نیوپورت بیچ ساکن سوزان Groux, 52, گفت: او هرگز دیده می شود هر گونه اعتراض مانند روز چهارشنبه در شهرستان خود را. واقعیت این است که تظاهرات علیه نژادپرستی نهادی در حال گسترش به مناطق مانند او بدان معنی است که آنها در حال به دست آوردن حمایت از همه جا, او گفت:.

“شاید این است که بیش از حد خوش بینانه, اما من فکر می کنم ما به نقطه اوج رسیده” گفت: Groux که سفید است. “من در اینجا از L. A. قیام ’92. این احساس های مختلف به من. من واقعا فکر می کنم تغییری وجود دارد.”

معترضان در جوامع دیگر بودند به همین ترتیب به عقب گرفته شده با مقدار پشتیبانی می کند.

تبلیغات

برگرد. لسلی تاکاهاشی سرب وزیر در Mt. دیابلو یکتاپرست کلیسا در ولنوت کریک گفت: تظاهرات صورت گرفته وجود دارد و تقریبا هر روز از روز یکشنبه با بیشتر برنامه ریزی شده. شهر 70,000 ساکنان نزدیک به 70% سفید, با توجه به U. s. داده های سرشماری با متوسط ارزش خانه نزدیک شدن به $900,000.

“منطقه خلیج البته تا به حال بسیاری از تظاهرات در فرگوسن وجود دارد و ممکن است چند تظاهرات کوچک در شهرستان کنترا کوستا ایالت یا Walnut Creek, اما وجود دارد هیچ چیز مانند این زمینه گفت:” تاکاهاشی که زندگی در جامعه برای 13 سال است. “بیشتر از آن در طرف دیگر تونل در برکلی یا اوکلند.”

تاکاهاشی گفت: تظاهرات شده اند و با حضور مردم محلی از جمله “کودکان و نوجوانان که در این جامعه و من به یاد داشته باشید آنها را زمانی که آنها در مدرسه ابتدایی بودند.”

در ردلندز podcaster آنتونی Boswell, 33, سازماندهی مراسم یکشنبه شب در انتظار 50 عزاداران به نشان می دهد تا. او گفت: بیش از 400 نفر از سراسر امپراتوری درون مرزی.

تبلیغات

Boswell, که سیاه و سفید است و زندگی در ردلندس گفت: او شب زنده داری وجود دارد در بخش بزرگی چون او می خواست به زور مردم را از “حباب خود را.” در حالی که بسیار کمتر مرفه تر و متنوع تر از نیوپورت بیچ یا نهر گردو ردلندس است سفیدتر و ثروتمندتر از بسیاری از مناطق اطراف آن در سن برناردینو کانتی.

“دلیل واقعی من می خواستم به آن را در ردلندس است که آنها خود را از جواهر Inland Empire آنها فکر می کنم آنها ویژه و بسیاری از دلیل من می خواستم برای انجام این کار است چرا که اگر ما کاری نکردیم که پس از آن آنها می شده اند قادر به ادامه زندگی در حباب و تظاهر این چیزها نیست اتفاق می افتد” Boswell گفت.

جوامع مختلف شاهد خشونت و تهدید در جریان تظاهرات. خرابکاری شکست ویندوز, برخی از مردم به سرقت از فروشگاه ها و دو بانک به آتش کشیده شدند به زمین شنبه شب در La Mesa, یک سان دیگو در حومه که در آن منطقه برای اولین بار در مقیاس بزرگ تظاهرات پس از فلوید قتل رخ داده است. پلیس ضد شورش به ضرب گلوله گاز اشک آور و پرتابه در معترضان hospitalizing یکی 59 ساله که در آمار بین چشم از آنچه به نظر می رسد به یک beanbag دور.

ساکنان نیز وجود دارد ناراحت در مورد یک تلفن همراه ضبط شده بر روی رسانه های اجتماعی روز پس از فلوید مرگ یک افسر پلیس شهر خارج برقی ایستگاه گرفتن و تنه زدن 23 ساله سیاه مرد که پلیس بود و مقاومت در برابر بازداشت.

تبلیغات

گردو نهر پلیس گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی و استفاده از سگ های پلیس علیه معترضان روز شنبه زمانی که صدها نفر از مردم با عجله بر روی ایالتی 680 توقف ترافیک و باعث بسیاری از رانندگان به 911 تماس بگیرید. در ساحل نیوپورت در روز چهارشنبه یک مرد brandished یک تفنگ دستی در یک تظاهرکننده و یک راننده سرعت را از طریق جمعیت از معترضان هر چند هیچ کس مجروح شد.

آن را تعجب آور نیست که وجود داشته اند درگیری در جوامع نا آشنا با مقیاس بزرگ پلیس تظاهرات گفت Darnell, شکار, دانشکده علوم اجتماعی و استاد جامعه شناسی و مطالعات آفریقایی آمریکایی در UCLA.

در سال 1965 قیام در وات عجله پرواز از ساکنان سفید به حومه جوامع و بسیاری از مناطق دور افتاده بودند عایق از تظاهرات و خشونت در جنوب لس آنجلس و دیگر نقاط شهر پس از سال 1992 تبرئه افسران پلیس لس آنجلس در رادنی کینگ ضرب و شتم او گفت:. حوادث او ادامه داد: تعریف غیر قابل پیش بینی و تظاهرات که ممکن است شروع به عنوان صلح آمیز می تواند بدون هشدار تغییر دهند.

“وجود دارد به وضوح ترس از ناآرامی های شهری” گفت: شکار که نوشته است در کتاب شاه تظاهرات.

تبلیغات

هانت معتقد است دلایل بسیاری وجود دارد که چرا این تظاهرات در پاسخ به فلوید را قتل را گسترش داده اند تا به سرعت و به طور گسترده ای. این COVID-19 pandemic نگه داشته است مردم در خانه های خود را برای ماه و در لبه مورد سلامت خود و عزیزان خود. آن را نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر فقیر سیاه پوست و لاتین تبار است. بیکاری گسترده در پی این بیماری همه گیر را تشدید کرده است خشم و ناامیدی. تصویری از مینه سوتا افسر پلیس جرثقیل چوین با زانو خود را سنجاق فلوید توسط گردن خود را برای نزدیک به دو ساعت از جمله پس از او آگاهی را از دست داده بود و به خصوص وحشتناک.

شکار و موری در منموته ناظر انتخابات نیز بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن شتاب ناآرامی و تقسیم نه خواستار وحدت اما به جای تلاش برای نظامی برای سرکوب تظاهرات. همه با هم این حوادث را تحت فشار قرار دادند و مردم را به خیابان ها با وجود خطرات ناشی از ابتلا به کروناویروس, شکار گفت: — از جمله افرادی که در دوره دیگری ممکن است هم زده به عمل است.

“شما باید به خودتان بپرسید هنگامی که شما نگاه در جمعیت است که ما در تصاویر تلویزیونی ساحل به ساحل آنچه در آن است که رانندگی مردم به معنای واقعی کلمه جان خود را به خطر,” او گفت:. “که واقعا صحبت به فوریت لحظه و حس خشم و انزجار مردم داشته باشد. به همین دلیل ما آن را در همه جا.”

بار کارکنان نویسندگان متی Ormseth و استفانی لای کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>