یخ مدعی اجبار پشت کالیفرنیا اعتصاب غذا; بازداشت شدگان تماس آژانس مقامات دروغگو’

در طول سال اعتصاب غذا بوده است ابزار مورد استفاده را با توجه به آنچه اتفاق می افتد در داخل مهاجر بازداشتگاه.

طرفداران می گویند که اعتصاب غذا هستند به صورت رایگان سخنرانی عمومی آگاه از بازداشت شدگان رنج می برند. ایالات متحده مهاجرت و گمرک گفته است که “آن را به طور کامل احترام به حقوق همه مردم به صدای افکار خود بدون دخالت.”

اما در روز جمعه, یخ, ادعایی است که در جریان اعتصاب غذا در داخل مسا ورد یخ پردازش تسهیلات در بیکرزفیلد شد منتقله از “بالقوه داخلی و خارجی اجبار است.”

آژانس با استناد به یک منبع ناشناس که ادعا گفت: کارکنان “که یک وکیل دستور بازداشت شدگان به آغاز اعتصاب غذا” یخ سخنگوی جاناتان مور در بیانیه ای گفت. او کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد منبع.

تبلیغات

“ما باید برای حفظ در ذهن مردم ایمنی در این نوع از تنظیمات” گفت: مور که نمی ارائه هر گونه اطلاعات در مورد وکیل.

یخ همچنین اظهار داشت که یک زندانی که گفته می شود با تهدید به آسیب فیزیکی توسط دیگر زندانیان اگر او نمی شرکت در اعتصاب غذا.

سنترو حقوقی de la Raza, که با انتشار بیانیه ای در روز پنج شنبه اعلام اعتصاب غذا مشخص می شود یخ را به آزادی به عنوان “یک بیانیه نادرست است.”

“این چیزی بود که سازمان یافته توسط مهاجران در بازداشتگاه شد و رهبری در بخش بزرگی از سیاه مهاجران گفت:” لیزا ناکس مدیریت وکیل در سنترو حقوقی de la Raza. “من فکر می کنم این واقعیت است که یخ فریم از آنها به عنوان افرادی که درگیر در خشونت و استناد به این “خارج از آشوبگران’ استعارههای است که رک و پوست نژادپرست است.”

تبلیغات

در سراسر کشور 781 مهاجران و 44 یخ کارکنان در مراکز بازداشت آزمایش مثبت برای coronavirus. مسا ورده تا به حال هیچ گزارش موارد COVID-19 ژوئن 5, یا در میان بازداشت شدگان یا کارکنان با توجه به یخ.

در مارس طرفداران گفت: صدها نفر از مهاجران بازداشت شده در کالیفرنیا امکانات در اعتصاب غذا بیش از شرایط که در سمت چپ آنها را در معرض ابتلا COVID-19.

در زمان یخ مقامات گفت که دو تن از بازداشت شدگان بودند که در اعتصاب غذا در آدلانتو شمال لس آنجلس و هیچ کدام در هر امکانات دیگر. با توجه به یخ سیاست تسهیلات کارکنان باید ثبت زندانیان را برای 72 ساعت قبل از تعیین اعتصاب غذا.

اعتصاب غذا در مسا ورد شروع روز پنج شنبه با توجه به سنترو حقوقی de la Raza.

تبلیغات

“ما شروع به اعتراض ما در حافظه از رفقای ما جورج فلوید Breonna تیلور اسکار گرانت و تونی McDade,” شرکت کنندگان گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این گروه حمایت نامگذاری برخی از موارد قابل ذکر از نفر توسط مأموران اجرای قانون. “تقریبا همه ما نیز رنج می برد از طریق کشور ما را فاسد و نژادپرست سیستم عدالت کیفری قبل از اینکه تحت فشار قرار دادند به دست یخ.”

در روز پنج شنبه, 77 بازداشت شدگان در تاسیسات نمی خوردن شام با توجه به مور. بعد 78 حضور نداشت صبحانه و 83 حضور نداشت ناهار. از کسانی که 21 تن از بازداشت شدگان ساخته شده اعتصاب غذا ادعا می کند به کارکنان; بقیه گفت: آنها فقط نمی خواهید به غذا خوردن خود تسهیلات ارائه وعده های غذایی, او گفت:.

در آن جمعه بیانیه یخ ذکر “آخرین مکاتبات که در آن حداقل یکی از بازداشت شدگان بود با تهدید به آسیب فیزیکی توسط دیگر زندانیان اگر فردی نیست شرکت در اعتصاب غذا است.”

“بازداشت شدگان نیز گفت: یخ کارکنان که خارج از منابع ممکن است در تلاش برای تشویق زندانیان به شرکت در این اعتصاب غذا با ارائه کمک های اضافی در هنر به حساب را انتخاب کنید و بازداشت شدگان به منظور تشویق به اجبار از دیگر بازداشت شدگان برای شرکت در این اعتصاب غذا” مور گفت.

تبلیغات

با توجه به مور بازداشت شدگان گزارش شده است که به آنها گفته شد هدف از این اعتصاب غذا بود “در اعتراض به تکراری چرخه غذا منو.”

“با این حال ادعا می کند از گروههای خارجی خود را می گویند نگرانی ها در مورد یخ در پاسخ به کاهش گسترش COVID-19” او گفت:.

آصف قاضی یک اعتصاب کنندگان به نام یخ بیانیه “کل گاو نر.” او اظهار داشت که در طول قبلی اعتصاب غذا کنندگان به حال خود را نسبت به غذا منوی “چون ما از ترس یخ ممکن است مقابله به مثل است.”

یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در برابر یخ توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در ماه آوریل به اتهام 1st اصلاح تلافی و یخ سیاست مجازات مشارکت در هر نوع تظاهرات نقض 1st متمم.

تبلیغات

قاضی گفت: بازداشت شدگان بگویم نه یخ که غذا منوی شد هدف از این زمان اعتصاب غذا. او اضافه کرد که هفت نفر در خوابگاه هستند و نه شرکت کننده در این اعتصاب که وجود داشته است هر گونه تهدید.

“آنها دروغگو” گفت: 31 سال از قاضی که برگزار شده است در این مرکز به مدت چهار ماه. “هیچ کس به اجبار ما را به انجام این کار است.”

قاضی که وارد آمریکا از بنگلادش زمانی که او 6 ساله گفت: او را در یخ بازداشت پس از محکومیت به یک مهمات شارژ.بازداشت شدگان گفت: در حال شرکت در اعتصاب “از خود ما تمایل به ایجاد یک تغییر.”

“ما تصمیم به انجام این کار در خود ما به دلیل ضعیف مراقبت های پزشکی را دریافت می کنیم و شرایط بد این مرکز که ما را قادر به ایمن ماندن از coronavirus همه گیر” قاضی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>