در پنج نقطه تغییر می آید در سطح جامعه

بلند مدت پنج امتیاز ساکن Candace لب با Sparrow برای پر کردن کیسه زباله با بطری های پلاستیکی و سیگار و دیگر باقی مانده است.

او بخشی از یک گردهمایی در ساعت 8 صبح در ژوئن 3, هنگامی که بیش از چهل و پنج امتیاز ساکنان آمد برای تمیز کردن پارک ها و خیابان ها در محله.

“من فکر می کنم آن چیزی که ما به عنوان همسایگان می تواند انجام دهد” او می گوید: از طریق او ، “هر چه ما نکات در مورد شرکت در تظاهرات ما می توانیم قطعا در صبح روز چهارشنبه و کمک به حمایت از محله ما.”

که محله اتحادش را تغییر زیادی در طول سال می گوید الیوا, امگا, یک نماینده از پنج امتیاز کسب و کار بهبود منطقه که سازمان پاکسازی تلاش است. این یکی از دنور قدیمی ترین محله با مردم حل و فصل در اینجا در 1870s و 1880 هنگامی که آن را یک اتوبوسی حومه در لبه از شهر.

بیش از چند دهه آینده, سیاه, حرفه ای, هنرمندان و نوازندگان نقل مکان کرد و به پنج نقطه برای جلوگیری از نژادپرستی است که به طور گسترده در دنور و ایجاد جامعه خود را. “آنها نمی تواند به یک دکتر محلی و یا بانک های محلی و یا یک محلی liquor store, به طوری که آنها تا به حال به خود را ایجاد کنید می گوید:” امگا.

امروز هر چند به مراتب کمتر وجود دارد سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در طول Welton راهرو تعریف شده به عنوان یک ده بلوک کشش همراه Welton خیابان از 20 تا 30 خیابان.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

همین دلیل است که پنج امتیاز را پیشنهاد می خواهد به استرس اهمیت حفظ فرهنگ و تاریخ آفریقایی-آمریکایی شرکت گذشته و حال و آینده. میراث خود را کسب و کار کمیته در دیدار یک بار در ماه به بحث در مورد راه هایی برای نگه داشتن دیرین کسب و کار از ترک محله; آن را تعریف می کند کسانی که کسب و کار به عنوان آنهایی شده اند که در اطراف حداقل سی سال و کمک به تاریخچه و هویت پنج امتیاز. پیشنهاد خود را ویژه مالیات نهاد که دسته تعمیر و نگهداری مداوم و ترویج توسعه تلاش ها برای احیای این منطقه و تشویق بیشتر سیاه و صاحبان کسب و کار را به حرکت به پنج امتیاز.

وجود دارد در حال حاضر بیست و سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در Welton; فقط سه تا از آنها میراث کسب و کار.

This building at 2801 Welton has been renovated, but still has the sign for the long-gone Yuye Cafe that dates back to when Five Points was known as the "Harlem of the West."گسترش

این ساختمان در 2801 Welton بازسازی شده است اما هنوز نشانه ای برای بلند رفته Yuye کافه است که قدمت آن به زمانی که پنج امتیاز به عنوان شناخته شده بود “هارلم از غرب است.”

Nell Salzman

LaSheita سایر ارشد بازاریابی افسر ZoZo Group LLC است که منجر به پاکسازی. “در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از کسب و کار چپ در Welton,” او می گوید. “من در تلاش برای فکر می کنم که حتی از سمت چپ. این بسیار غم انگیز است.”

ZoZo است یک آژانس بازاریابی واقع در پنج نقطه است که فراهم می کند خدمات حرفه ای برای عموم بودجه پروژه های ساخت و ساز ارائه کمک رسانی به جامعه و فرصت های تعامل عمومی. به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک در طول همه گیر Sayer مواجه شده است و بسیاری از چالش است. او به یاد می آورد بسیار زیاد میزان استرس او احساس به عنوان او به سرعت تصمیم گیری در مورد اینکه چه تیم بود و موفق prepped برای کار از راه دور و نمیفهمد چگونه پروژه می تواند ادامه. در اوایل هفته از قرنطینه به طور مداوم از او خواسته خودش را چگونه به شرکت او منصفانه و عادلانه; او می تواند شکاف میان خود کارکنان در سطح آموزش و پرورش مجموعه مهارت و اقتصادی وضعیت.

کار از راه دور را افزایش می دهد که به تقسیم ، بسیاری از ZoZo مشتریان افرادی هستند که از رنگ که در کار ساخت و ساز و نیاز به ترک خانه به کار می کنند. “در نظر برخی از مردم به در خانه بمانند. و به منظور دریافت چک خود را, آنها هنوز هم تا به حال به در آمده” او اشاره می کند.

به عنوان یک زن آمریکایی آفریقایی تبار صاحب کسب و کار Sayer به رسمیت می شناسد و چگونه از آن ضروری است برای حفظ و حمایت از اقلیت متعلق به کسب و کار. “برای بسیاری از مردم اگر آنها پیدا کردن و یا ببینید که یک کسب و کار سیاه و سفید متعلق به آنها در واقع ممکن است تصمیم به رفتن نیست وجود دارد به دلیل آن را فقط یک قسمت از این آموزش به آنها نمایانده,” او می گوید. “اما حمایت از یک سیاه و سفید متعلق به کسب و کار کمک می کند تا به حمایت از کل جامعه اقلیت.”

رایان Cobbins نمی خواهید به مشتریان خود را به قهوه نقطه فقط به این دلیل آن را سیاه و سفید متعلق به. مشتریان که با انگیزه رها تنها هر شش ماه او می گوید و به منظور پایدار کافی شاپ نیازهای مردم در آینده روزانه, هفتگی و یا حداقل به صورت ماهانه. قهوه در این نقطه شده است در محله برای یک دهه در گیر خرید و فروش کاهش یافته است 80 درصد او می گوید و کارکنان خود را در حال حاضر نیمی از آنچه در آن استفاده می شود.

هنگامی که مردم می آیند به مغازه خود را برای اولین بار برخی به او بگویید که آنها فکر نمی کنم آن را متعلق به یک بازرگان. “من از آنها بخواهید آنچه آنها انتظار دارند” Cobbins می گوید. “آیا آنها انتظار دارند برخی از اجرا به پایین جایی که کثیف ؟ من فکر می کنم که بخشی از آن این است که مردم را به کمک به درک که وجود دارد برخی از بزرگ سیاه و سفید با کیفیت متعلق به کسب و کار است که وجود دارد.”

Courtney Samuel, owner of Bodies by Perseverance, poses inside his gym at 2860 Welton Street on June 5.گسترش

کورتنی ساموئل صاحب بدن با پشتکار به شمار داخل سالن در 2860 Welton خیابان در تاریخ 5 ژوئن.

Nell Salzman

کورتنی ساموئل صاحب بدن با پشتکار در Welton شده است برخورد با محدودیت های جدید در ورزشگاه و همچنین موانع دیگر. او تا به حال برای محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل ساختمان به ده; یک مربی می تواند تنها با چهار نفر. همه گیر شده است به خصوص در اعضای خود به دلیل تناسب اندام ضروری است برای رفاه خود و سلامت روان او می گوید. اما از طریق آن همه او همچنان متعهد به محله.

“من دوست دارم آن را در اینجا,” او می گوید. “بودن در پنج امتیاز به عنوان یک صاحب کسب و کار به معنی زیادی است. آن را صلح آمیز, آن, آرام, آن را در حال تغییر است. من فکر می کنم که یک مالک به طور کلی نیز عالی به دلیل آن اجازه می دهد تا ما را به ایجاد سرنوشت ما آینده ما است. آن را به ویژه به دلیل وجود بسیاری از ما. باید وجود داشته باشد بیشتر است.”

برادر جف صاحب برادر جف مرکز فرهنگی با این نسخهها کار به پرورش جامعه و قدرت صدا از طریق بصری و هنرهای نمایشی جشن ها و برنامه های. اگر چه مرکز خود به خود بسته است, در حال حاضر, آن را قادر به ادامه آن جامعه پخش و توسعه کار از طریق همه گیر از آنجا که بسیاری از برنامه های آن مرکز خدمات برای افراد است.

“من هیچ شکی ندارم که ما خواهید بود همه حق است,” او می گوید. “ما انعطاف پذیر شود و ما همچنان به زنده ماندن.”

Matthew Shelton (left) and Kyle Robinson wait outside the Welton St. Cafe on June 5.گسترش

متی شلتون (سمت چپ) و کایل رابینسون صبر در خارج از Welton سنت کافه در تاریخ 5 ژوئن.

Nell Salzman

در ظهر برخی از همسایگان نگاهی به یک استراحت از پاکسازی و سر به Welton سنت کافه محبوب ناهار مقصد که یکی از میراث کسب و کار در پنج امتیاز. مشتریان با پوشیدن ماسک خط داخل لابی برای انتخاب کنید تا خود را از سفارشات از گربه ماهی سرخ شده با طرف از ماکارونی و پنیر یا لوبیا قرمز و برنج. یک علامت بر روی دیوار اشاره می کند که این “خانه مونا بال و حلقه.” مونا Dickerson از صاحب Fathima Dickerson; حدود پنج امتیاز او شناخته شده به عنوان خانم مونا.

Candace و دخترش در حال بازدید روزانه قهوه نقطه و همچنین مکرر Welton سنت کافه. “بهترین گوشت خوک لغو احکام صادره ی در شهر!” او وعده داده است.

پنج امتیاز کسب و کار بهبود منطقه در حال انجام است همه چیز آن را می توانید برای حمایت از کسب و کار در طول دوران سخت امگا می گوید. این یک COVID-19 پژوهش صفحه در وب سایت خود را که پر از اطلاعات در حقوق و دستمزد حفاظت و منابع دیگر. آن را نیز funneling پول است که می شده اند استفاده می شود برای رویدادهای مانند پنج امتیاز جاز و Juneteenth جشنواره برای کمک های مالی که کسب و کار اعمال می شود; امگا می گوید که برنامه باید به بالا و در حال اجرا در اواخر این ماه.

در ضمن دو تا اعضای جامعه را تعیین کرده اند تا یک GoFundMe برای حمایت از کسب و کار در طول Welton خیابان راهرو که پنج امتیاز پیشنهاد ترویج شده است. کمک های مالی از این پروژه را می توان مورد استفاده قرار به پرداخت کارکنان به عنوان به خوبی به عنوان اجاره بها و قبوض آب و برق و خرید موجودی و پوشش هزینه های دیگر.

برادر جف می خواهم برای دیدن این پروژه با گسترش شهر دلار; او فکر می کند وجود دارد باید کمک های بیشتری برای پنج امتیاز کسب و کار در هر دو سطح ایالتی و ملی ، “من احساس می کنم برای کسانی که کسب و کار قرار داده است که در زندگی درآمد سهام عرق و احتمالا آن را ندارد. ما دیده ایم کسب و کار از کسب و کار رفتن” او می گوید. “باید وجود داشته باشد بیشتر هزینه فدرال برای کسانی که کسب و کار است که سخت ترین ضربه در محله مانند پنج امتیاز.”

اما در حال حاضر این اقلیت کسب و کار در حال شمارش را بر جامعه حمایت از چیدن زباله به سایه مغازه های محلی.

“اگر شما بر این باورند در این ایده است که سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, سپس شما در حال گسترش آن فراتر از پتانسیل تغییر سیاست و یا سیستماتیک تغییرات ما نیاز به ایجاد” Sayer می گوید. “شما در حال آوردن آن را به یک سطح جامعه. که در آن تغییر خواهد داد.”

سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در Welton راهرو:

TeaLee را در قهوه خانه & کتابفروشی
قهوه نقطه
شسته و رفته و مسائل را در بازار سیاه
Metro PCS
برادر جف مرکز فرهنگی
Rossonian (بازسازی پروژه)
Zozo گروه
پرواز فیشر
Welton سنت کافه*
بالاتر از زمین
من شراب و روح Shoppe
فرانکلین Stiger آفریقایی یک ظاهر طراحی شده*
پنج امتیاز زیبایی و باربر*
بدن با پشتکار
شهری محراب
حسن نیت ارائه میدهد خودرو
استایلز میراث آفریقایی آمریکایی مرکز
سیاه, غرب آمریکا, موزه
دنور اخبار هفتگی
Barry & Associates, Inc. املاک و مستغلات

این * نشان می دهد میراث کسب و کار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>