L. A. کمتر محتاط تر از منطقه خلیج در coronavirus بازگشایی. در اینجا به همین دلیل این دو منطقه جدا

در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر لس آنجلس شد تهاجمی تر از سان فرانسیسکو در مبارزه با این ویروس و خیلی آهسته به راه اندازی مجدد اقتصاد آن است.

در طول زمان ویروسی فاجعه نقش ها معکوس است.

هفته گذشته در لس آنجلس اعلام کرد که آن را دریافت کرده بود دولت اجازه بازگشایی سالن مو آرایشگر مغازه ها و داخل ناهار خوری در رستوران ها حتی اگر خود سرانه ميزان عفونت و مرگ و میر روزانه بودند بسیار بالاتر از منطقه خلیج است. حداقل یکی از بیماری های عفونی متخصص بود و بهت زده.

“آخرین چیزی که شما می خواهید به انجام زمانی که تعداد در حال افزایش است, شل کردن پناهگاه در محل گفت:” دکتر جان Swartzberg یک دانشگاه برکلی بیماری های عفونی متخصص. “که خط پایین است. ما می دانیم که پناه در محل کار می کند.”

تبلیغات

در این زمان همه گیر منطقه خلیج تعطیل سه روز قبل از لس آنجلس کمک به سرعت بنیادی coronavirus وجود دارد حتی اگر Silicon Valley اولیه بود نقطه داغ در سطح ایالت. آن کندتر بازگشایی آمده است در زیر آتش از برخی از منطقه خلیج کسب و کار و ساکنان آن توجه بسیار نشان می دهد در مورد اختلافات سیاسی بین کالیفرنیا دو تا از بزرگترین شهری ،

در منطقه خلیج بهداشت عمومی افسران مدت طولانی از نزدیک کار کرده و لذت ببرید حمایت از انتخاب رهبران و آن را آسان تر برای تصمیم گیری استراتژی بهداشت به عنوان یک منطقه است. منطقه خلیج ساخته شده است از چند شهرستان هر کدام با خود افسر بهداشت آنها را به یک قدرت جمعی.

لس آنجلس چهره فشارهای مختلف. همسایگان خود را کمتر coronavirus موارد و نقل مکان کرد به بازگشایی سریع تر است. L. A. شهرستان دارای یک افسر بهداشت که باید به تنهایی شانه خواسته ها و لابی 88 شهرهای مختلف هر کدام با برنامه های مختلف.

وقتی که یکی از شهرستان حرکت با سرعت بیشتری به بازگشایی کشورهای همسایه تحت فشار هستند به دنبال.

تبلیغات

“چگونه می توانم به شما بگویم کسی در ساحل طولانی است که رنج می برند که همه زندگی در این بلوک می تواند در سراسر خیابان در اورنج کانتی و برش مو خود را, اما شما به عنوان یک آرایشگر نمی توانید به بازگشت به کار هنگامی که وجود دارد راه های امن برای انجام این کار پرسید:” L. A. شهردار اریک Garcetti.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد به اشاره است که فشار در اخیر کنفرانس خبری نشان می دهد که نپا شهرستان را بازگشایی رستوران تا به حال موجب سوال در مورد اینکه چرا سان فرانسیسکو بود ، هر شهرستان است که در یک وضعیت متفاوت, او گفت:. سان فرانسیسکو است که متراکم ترین شهرستان در کالیفرنیا و ویروس رشد در متراکم ،

برخی پیشنهاد کرده اند که منطقه خلیج بیشتر به راحتی می تواند پناهگاه در محل به دلیل بزرگ با تکنولوژی صنعت که شامل ده ها هزار نفر از کارکنان که به راحتی می توانید در خانه کار می کنند, به عنوان مخالف به تولید و کارگران خدمات.

اما این نظریه لزوما منتقله از, با توجه به کریس Thornberg یک اقتصاددان که سر چراغ اقتصاد, تحقیق و مشاوره شرکت. او گفت که او باور نداشت مناطق مختلف اقتصاد را تحت تاثیر قرار متنوع پناهگاه در محل سفارشات.

تبلیغات

علاوه بر این او گفت که چون اوایل برآورد به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون مرگ و میر در سراسر کشور ثابت بیش از حد بالا مستند سفارشات در نگاه به گذشته احتمالا غیر ضروری.

“داده ها نشان می دهد آن را یک واکنش افراطی” او گفت:. “ما نمی دانیم که این دو ماه پیش و در عمل با یک فراوانی از احتیاط و من به آنها اعتباری برای آن است. اما به من داده فریاد می زند این غیر ضروری است.”

افراد مسن که بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19, ممکن است بخواهید به در خانه بمانند اما افراد جوان باید بازگشت به کار با ماسک و اجتماعی فاصله, او گفت:.

بسیاری از کارشناسان بهداشت می گویند که منطقه خلیج را تهاجمی تر و قوی تر و در اوایل اقامت در خانه سفارش شده و نقش مهمی در محدود کردن گسترش بیماری بسیار مسری. اولیه و استفاده موثر از یک پناهگاه در محل سفارش می گذرد به نظر می رسد مانند یک واکنش افراطی اگر آن را اجرا با موفقیت ترک بیمارستان با ظرفیت کافی برای مراقبت از بیمار است.

تبلیغات

سان فرانسیسکو شهرستان افسر بهداشت دکتر توماس Aragón گفت: منطقه خلیج قادر به خاموش کردن اولیه و حفظ تعطیلی زیرا مقامات بهداشتی برخوردار از حمایت مقامات منتخب و عمومی است.

“ما واقعا احساس ما به حمایت از مقامات منتخب و همچنین جمعیت” آراگون گفت: در طول یک فروم آنلاین با نژاد که اعتراف او نا امید شده بود با این شهر با سرعت از بازگشایی.

در شهرستان سانتا کلارا, بهداشت افسر دکتر سارا کودی به تازگی با انتقاد از دولت برای بازگشایی بیش از حد به سرعت. در همان زمان او آمده است زیر آتش از برخی از کسب و کار و فناوری رهبران بودن بیش از حد محتاط است.

تبلیغات

“عمومی خود را در بخش بهداشت و درمان است که عامل به عنوان اینکه چیزی آموخته شده است و هیچ چیز تغییر کرده است” گفت: اخیر صفحه کامل آگهی در عطارد امضا شده توسط سابق tech اجرایی Paulette Altmaier. “در ضمن آسیب اقتصادی از [پناه در محل] است مهیب و نصب.”

زمانی که در شهرستان کنترا کوستا ایالت موفق به بازگشایی به سرعت به عنوان برخی از این همسایگان و ساکنان در زمان به آنلاین فروم همسایه به انتقاد از سلامت آن افسر دکتر کریس Farnitano.

“من می دانم که وجود دارد بسیاری از سرخوردگی در خارج وجود دارد” Farnitano گفت: در انتشار اخبار چهارشنبه “اما این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که مداخلات اجتماعی مانند فاصله باید زندگی را نجات داد.”

در لس آنجلس درایو برای بازگشایی این شهرستان و شهرستان تا حد زیادی از هیئت ناظران اما سرپرست کاترین Barger گفت که تحت تاثیر فشار سیاسی است. او اشاره کرد که همه از L. A. شهرستان را به کشورهای همسایه منتقل جلو با شتاب بازگشایی برنامه در هفته قبل از L. A. شهرستان رو به جلو رفت.

تبلیغات

“همه چیز را ما انجام شده است بر اساس داده های جلو آورده بهداشت عمومی. و این که آورده شده رو به جلو بر اساس معیارهای تعیین شده توسط دولت است. و این هیئت مدیره است بسیار مراقب باشید تا مطمئن شوید که ما آن را در یک سنجیده و دقیق مد بر بهداشت عمومی” Barger در مصاحبه ای گفت:.

Barger گفت: واقعیت این است که بخش ملاقات های وزارت امور خارجه را در آستانه بازگشایی و عمل یک هفته پس از شهرستانهای اطراف بازگشایی شد نشان می دهد که این تصمیم “بر بهداشت عمومی و نه چیزی دیگری.” اما دولت مجوز شهرستان به قوانین سختگیرانه تر برای بازگشایی.

مهم ترین اندازه گیری که چگونه به سرعت به بازگشایی تعدادی از coronavirus مورد در هر 100,000 نفر Swartzberg گفت. لوس آنجلس اتحاد دوم بالاترین نرخ در دولت پس Imperial County است.

تبلیغات

باربارا فرر, L. A. شهرستان مدیر بهداشت عمومی گفت: در اخیر هیئت ناظران جلسه بود که “زمان برای افرادی که قادر به بازگشت به کار.”

هنوز, او گفت: آن کار خود را به نگرانی در مورد امکان افزایش موارد است.

“ما همیشه شناخته شده است که به عنوان بیشتر و بیشتر مردم در حال رفتن به خارج و در مورد ما اجرا این خطر وجود دارد که یک موج” فرر گفت. “این می تواند یک چیز را به دیدن یک افزایش اندک که ما را پیش بینی از داشتن بیشتر مردم خارج و در مورد. آنچه که ما باید برای جلوگیری از این است که افزایش بزرگ است که باعث می شود یک تهدید برای ما سیستم بهداشت و درمان.”

L. A. شهرستان دریافت تایید دولت در بخشی از نشست دو معیار: ثبات یا کاهش بستری نرخ COVID-19 بيمار و به میزان بیش از 8 درصد از ساکنان تست مثبت برای ویروس. از مارس 18 تا 24 L. A. شهرستان گزارش شده است که از افرادی که تحت آزمایش 6.7% تست مثبت است. در این دوره همان زمان تعدادی از بیماران در بیمارستان ها با تایید تشخیص از coronavirus کاهش یافت 1٪.

تبلیغات

در دفاع از سان فرانسیسکو go-slow رویکرد Aragón اشاره کرد که لیسون و سونوما شهرستان شاهد افزایش موارد پس از برداشتن گام برای بازگشایی شده است. Lassen تا به حال به جلو و عقب او گفت:.

در طول سال 1918 flu pandemic, آراگون گفت: مکان هایی که بازگشایی شد به آرامی بهتر بود از لحاظ اقتصادی چون آنها بزرگ دوم امواج از عفونت است.

منطقه خلیج افسران بهداشت معتقدند بازگشایی باید انجام شود در مرحله شروع با از سرگیری کمترین ریسک فعالیت های. در آن طول می کشد دو تا چهار هفته به رعایت تاثیر هر یک از بازگشایی در عفونت های جدید و بستری شدن در بیمارستان, Aragón گفت.

تبلیغات

هر دو کنترا کوستا و سانتا کلارا به تازگی اعلام کرد looser محدودیت از جمله اجازه داخل خرده فروشی, خرید, اگر چه مقدار باقی می ماند بسته به دلیل نگرانی بیش از غارت و خشونت باعث مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

“این آسان نیست تصمیم گیری را گفت:” Garcetti در لس آنجلس. “و من همیشه می گفت: ما نمی خواهد انجام کارهای یک روز زودتر از ما نیاز به, و یا یک روز بعد از ما نیاز به. اما آن را بسیار روشن است. ما بزرگتر-از-بزرگ-افسردگی بیکاری در لس آنجلس است.”

بار کارکنان نویسندگان جوزف Serna و کالین Shalby کمک این گزارش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>