لا غرور دهندگان زیر آتش بعد از پلیس به دنبال مجوز برای زندگی مهم همبستگی اعتراض

سازمان پشت لا غرور همبستگی مارس برای زندگی در حال محکوم کرد و برای سازماندهی این رویداد مشترک با اداره پلیس لس آنجلس.

جشن تجلیل از 50 سال از شهرستان غرور رژه معلق شده بود به دلیل coronavirus. اما این هفته, سازمان اعلام کرد که آنها برنامه ریزی یک راهپیمایی در همبستگی با زندگی مهم برای ژوئن 14, شروع و پایان در غرب هالیوود.

از طرف کریستوفر خیابان غربی این گروه که سازماندهی لس آنجلس غرور مارس جف Consoletti که اجرا می شود یک رویداد تولید شرکت ارسال یک رویداد خاص مجوز نرم افزار به پلیس لس آنجلس در روز سه شنبه.

“برای 50 سال گذشته ما نشان داده قوی و متحد و با همکاری اجرای قانون در سالانه سازمان از غرور در اینجا در لس آنجلس و غرب هالیوود,” او نوشت. “حمایت خود را از این گردهمایی مسالمت آمیز کلیدی برای موفقیت آن و همچنان یک لا سنت, پشتیبانی, حمایت, و صلح آمیز حق اعتراض برای همه است.”

تبلیغات

تجاوز فعالان در زمان به رسانه های اجتماعی به اشاره است که همکاری با پلیس می رود در برابر قصد تظاهرات در پاسخ به قتل جورج فلوید Breonna تیلور تونی McDade و دیگران را در دست پلیس است.

Fran Tirado سابق معاون سردبیر از مجله نوشته شده یک تصویر از Consoletti نامه در توییتر اصرار شخص غیر سیاه, LGBTQ مردم به تجدید قوا “با برگزارکنندگان بنابراین ما نمی co-opt جنبش است.”

Indya مور که نقش فرشته اونگلیستا در FX مجموعه تلویزیونی “مطرح” صحبت به طور مستقیم به سازمان لا غرور آنها گفتن “این است و نه آن.”

تبلیغات

“سفید گی مردان باید نگاه به لباس زنان و عجیب و غریب عامیانه برای رهبری و جهت” مور گفت.

در بعد از ظهر جمعه Consoletti ارسال شده عذرخواهی به Instagram و انصراف دخالت خود را از این رویداد. Consoletti گفت که کریستوفر غرب خیابان به او اطمینان کرده بود آنها به حمایت از جامعه تجاوز برای اعتراض “اما روشن شده است که نه به طور کامل مورد.”

“من عذرخواهی می کنیم و در حال حاضر می بینیم که این اقدامات نشان از نوع ممتاز و منفعل و مسائل سیستمیک است که تمامي وجوه جامعه امروز گفت:” در این پست. “ما تمایل به ایستادن با سیاه زندگی ماده در حرکت بود با دقت از طریق فکر. من سپاسگزار از آموزش و پرورش دریافت میکنم در مورد نحوه بهتر باشد و هم اکنون می توانید ببینید که آن را نه حق را به فضا و یا توجه از مکالمه نژادی و نابرابری و بی عدالتی مردم سیاه چهره از اجرای قانون است.”

غرب هالیوود شهردار لیندزی Horvath گفت WEHOville که کریستوفر استریت غرب خارج شده درخواست خود را به شهرستان برای اجازه به صحنه اعتراض.

تبلیغات

یک روز پیش جرالد Garth و Brandon Anthony, اعضای همبستگی مارس کمیته که هر دو سیاه, گی, توییتی از لا غرور حساب که در آنها از گوش دادن به جامعه است.

“کریستوفر استریت غرب درگیر شدن, سیاه, جامعه, حمایت, گروه, سیاه, LGBTQ+ سازمانها و رهبران جامعه به تراز ما ماموریت و اهداف” آنها نوشت. “ما متعهد به آموزش خودمان را در چگونه به عنوان یک متحد در مبارزه با سیستمیک بی عدالتی اجتماعی و خشونت پلیس و به کار برای عدالت اصلاحات است.”

اواخر جمعه کریستوفر غرب خیابان مدیره ارسال شده عذرخواهی پیام به لا غرور Instagram account. آنها گفت: تلاش های خود را به خوبی نیت اما که آنها تا به حال متوجه آنها نیست اولین همکاری با کافی رهبران سیاه و سفید که در خط مقدم تظاهرات اخیر.

“همانطور که ما به سرعت بسیج این اعتراض ما اقدام به رویکرد اجازه همانطور که ما به طور معمول انجام می با سازماندهی سالانه LA Pride Parade…” آنها نوشت. “در آن عجله ما نادیده گرفته شده مستقیم دخالت پلیس که اجازه شامل. ما درک می کنیم که به وضوح می رود در برابر خواسته های سیستمیک پلیس اصلاحات است.”

تبلیغات

View this post on Instagram

On behalf of the Christopher Street West Board of Directors, we would like to reemphasize our support for the Black community. Additionally, we would like to apologize for missteps in our rush to create the June 14th solidarity march meant to rally against the systemic social injustice the Black community faces every day. In that truly well-intentioned effort, we realized that we did not first collaborate with enough key leaders and activists in the Black community that have been fighting on the frontlines. For that we offer our sincerest apologies. Furthermore, as we quickly mobilized this protest, we proceeded to approach the permitting as we would normally do with organizing the annual LA Pride Parade and directed Jeff Consoletti and JJLA to file the First Amendment permit on our behalf. In that haste, we overlooked the direct police involvement that permitting involves. We understand that clearly goes against the demands for systemic police reform. This police reform is central to the mission of ending police brutality for which so many of you are out in the streets fighting today and every day. In this, we recognize the organization’s relationship with the marginalized groups within our own community has been problematic. We are committed to listening to the Black community more closely and to truly be a better ally and collaborator in the fight to end systemic racism and oppression. As an organization, Christopher Street West is putting plans in motion to better educate ourselves to ensure our actions reflect our intentions in all future programming. Our board is continuing to meet today and in the days ahead to collaborate with Black leaders and organizations that share our desire for social justice for the Black community. The previously announced solidarity march scheduled for June 14 is currently being reevaluated through these discussions with more updates to be shared shortly. We pledge that the LGBTQ+ community will continue to speak up and speak out against racism and stand in solidarity with you on the long march to freedom and equality.

A post shared by LA Pride (@lapride) on

کریستوفر استریت غرب و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا تا به حال به چالش کشیدن پلیس لس آنجلس کمیسیون در دادگاه به دریافت مجوز برای اولین بار در شهرستان هانوی در سال 1970 که خود را یک بزرگداشت Stonewall قیام یک سال پیش از آن که در آن مارشا P. جانسون و دیگر LGBTQ مردم رنگ led مبارزه علیه خشونت پلیس و سرکوب.

Estevan Montemayor جمهور کریستوفر خیابان های غرب پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر برای این داستان. در اوایل این هفته گفت: این بار که جانسون مبارزه و شجاعت به عنوان یک سیاه نما زن الهام: راهپیمایی.

در نامه عذرخواهی هیئت مدیره رهبران گفت که آنها تشخیص دهند که این سازمان در ارتباط با گروه های به حاشیه رانده شده در جامعه تجاوز مشکل ساز شده است و گفتند که ملاقات با رهبران در روزهای آینده.

تبلیغات

“قبلا اعلام همبستگی مارس برنامه ریزی شده برای ژوئن 14 در حال حاضر مجددا از طریق این بحث با به روز رسانی بیشتر به اشتراک گذاشته شود در مدت کوتاهی کردیم. “ما تعهد که تجاوز+ جامعه ادامه خواهد داد به صحبت کردن و صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و ایستادگی در همبستگی با شما در راهپیمایی طولانی به آزادی و برابری است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>