رئیس پلیس لس آنجلس ابراز نگرانی از خشونت های پلیس در طول تظاهرات به عنوان تماس های کوه برای بررسی

لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور ابراز نگرانی جمعه در مورد یک راش از فیلم ها که به نظر می رسد نشان می دهد ماموران با استفاده از باطوم و سایر زور علیه معترضان غیر مسلح در هفته گذشته به عنوان یک نماینده کنگره خواستار رسیدگی به نحوه پلیس لس آنجلس به یک تظاهرات که فوران به خشونت و غارت در Fairfax منطقه.

هر چند او معتقد است که خشونت آمیز افراد “همراه” با معترضان مسالمت آمیز در برخی از صحنه های مور اذعان کرد که فیلم از افسران نوسانی در مردم با باتوم و شلیک فوم دور به او داده قابل تامل است.

“ما در حال بررسی هر یک از این موارد … هر یک از این گزارش تصویری به عنوان یک تحقیقات مستقل” رئیس گفت: در طول یک جمعه ظاهر در KPCC. “من نمی باید تمام حقایق و شرایط پشت هر یک از این تصاویر و تماشای آن فیلم را بدهد و من نگرانی در موارد درک چرا باتوم اعتصاب و یا خشونت در حس استفاده از … کمتر کشنده مهمات استفاده می شد.”

مور به عنوان انتقاد از پلیس لس آنجلس در پاسخ به یک هفته از سراسر شهر بود, ناآرامی در ادامه به کوه. در حالی که این گروه تا به حال به رقابت با غارت در مرکز شهر فیرفکس و وان Nuys نگران ویدئوها از افسران با استفاده از زور در برابر به ظاهر غیر مسلح صلح آمیز معترضان در زمان های دیگر کشیده شده اند قوی rebukes از یک رشد کر از صدای.

تبلیغات

دو نفر از اعضای شورای شهر و پلیس رییس کمیسیون آیلین دکر به نام به اداره پلیس لس آنجلس برای انجام یک بررسی از راه ماموران نیروی مورد استفاده قرار گیرد در طول تظاهرات. مور گفت: کمیسیون یک “گسترده پس از عمل گزارش” بررسی آژانس عملکرد در طول هفته گذشته.

شهردار اریک Garcetti نیز در این هفته گفت که او را نگاه به برش به اندازه 150 میلیون دلار از بخش بودجه در پاسخ به طولانی انتقادات از فعالان که شهر به طور کامل صرف بیش از حد در اجرای قانون است. این رقم نشان دهنده تنها کسری از واحد کامل $1.8 میلیارد بودجه عملیاتی.

روز جمعه در کنگره ایالات متحده تد لیو (D-تورانس) در نامه ای به دکر خواستار غیر نظامی کمیسیون برای بررسی چگونه گروه در پاسخ به تظاهرات در Fairfax منطقه شنبه.

در حالی که این منطقه را دیدم قابل توجهی غارت و ماشین های پلیس بودن, set on fire, فیلم همچنین ظهور نشان می دهد افسران غیر مسلح قابل توجه معترضان با باتوم. یک خبرنگار برای L. A. تاکو نیز گفت: او حمله کردند و با باتوم و بدون تحریک با وجود اعلام خودش یک عضو از مطبوعات است.

تبلیغات

“مردمی که غارت و یا مرتکب آتش سوزی و یا حمله به افسران پلیس در حال ارتکاب جرم و است که نمی توان چشم پوشی و یا قابل تحمل است. در همان زمان شما نمی توانید نسبت به آنچه برخی از مردمی را در یک روز و پس از آن مقابله با معترضان مسالمت آمیز در یک روز متفاوت و ضربه آنها را با باتون” لیو روز جمعه گفت. “آنها مجموعه ای متفاوت از مردم پس از آن یک توجیه می گویند فقط به خاطر اینکه برخی از مردم برخی از غارت بنابراین ما در حال رفتن برای درمان تمام معترضان همان است.”

در مورد استفاده از باطوم یا فوم دور برای شکستن تظاهرات مور گفت: افسران می تواند در توجیه استفاده از چنین نیروی اگر غیر قانونی مجمع اعلام شده است به دلیل خشونت و حمله به افسران و یا تخریب اموال. اما به گفته او کلیدی بود “تناسب” از زور استفاده می شود و اذعان کرد حداقل یک حادثه از آخر هفته گذشته مورد نیاز خود را دخالت برای جلوگیری ماموران از خشونت.

“افسران گرفتن سنگ و بطری و سایر پرتابه [و] حفظ صدمات از اعضای درون یک جمعیت بزرگ. و است که جمعیت آن تعیین در صحنه فرماندهان که آن را غیر قانونی مجمع و که که جمعیت مورد نیاز برای پراکنده,” او گفت:. “و آنچه من شاهد بود که ماموران با توسل به زور از جمله باتون حملات برای رسیدن به آن و من شخصا به صحنه و در زمان اقدامات برای جلوگیری از آن عمل است.”

هنوز عواقب ناشی از این بخش اقدامات هفته گذشته ادامه داد و به سطح. بروک Fortson 29-ماه-پیر زن گفت: او اعتراض مسالمت آمیز هنگامی که یک پلیس لس آنجلس رزمناو ناودان به او در Pershing مربع در روز یکشنبه ثبت شده است توجه کنید که او قصد دارد به شکایت این شهرستان بیش از این حادثه.

تبلیغات

تلویزیون فیلم نشان داد یک پلیس لس آنجلس رانندگی وسیله نقلیه به سمت جمعیت معترضان در نزدیکی 5 و تپه خیابان ها بعد از ظهر یکشنبه. پس از به طور خلاصه توقف به عنوان معترضان به اطراف خودرو با سرعت به جلو قابل توجه حداقل یک نفر.

Fortson گفت: بار او دچار کبودی در سراسر بدن او را بعد از ماشین زده او را در سمت. پلیس لس آنجلس گفت: معترضان حمله به خودرو بود که در پاسخ به یک گزارش از یک, سرقت, اما تلویزیون فیلم به نظر نمی رسد به نشان می دهد که. Fortson نیز رد کرده است که ادعا می کنند.

“تجربه من از آنچه اتفاق افتاد این بود که بعد از من برخورد کرد و من شروع به پریدن کرد به دور و من به یاد داشته باشید دست کشیدن من نسبت به محدود کردن و درخواست من اگر OK بود. من به یاد داشته باشید شنوایی کسی داد این است که یک تظاهرات مسالمت آمیز همه زانو زدن و همه در مراحل kneeled پایین,” او گفت:. “تا حد زیادی اکثریت قریب به اتفاق مردم ماند و باقی مانده صلح آمیز و د-تشدید این وضعیت است که پلیس ایجاد می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>